Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. [quote name='gdgt']a gdzie mieszkasz? w okolicy jakiejś dogomaniaczki?[/quote] Rembertów niestety. Pracuję na Grochowie
  2. podstawowy problem to aparat cyfrowy, którego nie posiadam niestety...
  3. Mogę poszukać fantów do wystawienia....Na pewno coś znajdę, tylko kto wystawi?
  4. Nareszcie, w pełni zasłużony dom dla kochanej suczki
  5. Barrrdzo mocno kciuki trzymam. jeśli transport będzie potrzebny, to chętnie przewiozę Korę
  6. Kochane Fafinio z braku słomy ma do budy wepchniętą grubą gądkę i karimatę, Imka zersztą też, tylko Imki karimata jest cała a fafiniowych karimatek jest już bardzo dużo... ciekawe ile takich karimatek jest w fafiniu???? Przy sprzątaniu podwórka będzie pewnie łatwiej koopy odnaleźć, bo karimatka fioletowa (była!!!!:mad:). A potem będzie, że Fafinio zapchane
  7. labek i żadnych odstępstw. I tak dobrze że ze schronu a nie hodowlany....Oj ludzie są tacy dziwni:roll:
  8. zkoleżanka z pracy poszukuje labkowatej suczki-szczeniaczka. Mamy coś na stanie????
  9. Wiesz, biedna to chyba ja jestem, bo jemu na razie nic nie dolega, żarłoczny jak był i generalnie to bez zmian, tylko ja się stresuję żyjąc z posiadaną już wiedzą....A weź mu kostki nie daj. Czy Ciotka Wilejka wyobraża to sobie??? Mieć i nie dać fafikowi????!!! Toż to na znęcanie się nad psiną zakrawa....:razz: Jeszcze sobie od nas ucieknie czy co....
  10. Ale wiecie co? Bardziej lekarza martwi ten uchyłek prostnicy niż stawy. Podobno trza będzie operować. Jak wczoraj rozmawiałam z p. wet, to twierdzi, że to nie jest łatwa operacja. No i oczywiście im pies młodszy tym lepiej, bo mieśnie nie zwiotczałe pomijając oczywiście narkozy itp:cool3:. Koszt (tyle że operacji na uchyłek obustronny) to ok. 800. No i przy okazji oczywiście kastracja....Ehhhh.....:shake:
  11. Ty Ciotka przyjedź i zobacz jak on pięknie koło niej tańczy :diabloti: a właściwie tańczył, bo teraz już kostek niet:-(
  12. Ja w obronie ciotki Wilejki... Jak na mój gust, to ona w Fafiniu nieco się zabujała:evil_lol: ale i tak nie oddam
  13. takie wsie teraz. Unijne niby:razz:. Może się w końcu zbierzemy na naszą wioskę, tam jeszcze mają słomę (mam nadzieję, niedawno jeszcze była) Ale i tak dziękujemy za chęci:loveu:. Ta dysplazja niewielka, doktor obstwia, że nie powinna mu utrudnić zycia. Oczywiście przytyć nie może, biegać też (tylko nie wiem jak mu to wytłumaczyć i jak to zrobię) no i pływać powinniśmy:lol: (a basenu w planach nie mieliśmy). Chyba na łańcuchu uczepię, jeść raz w tyg. dostanie i w dużą miednicę zainwestujemy. No i Imce musimy powiedzieć, żeby go nie męczyła. Na pewno zrozumie:eviltong:
  14. Zainteresowane cioteczki pragnę poinformować, że fafik się już trochę urasowił. najbliżej mu jak się okazuje do onka 9poza umaszczeniem to ja nic takiego nie widzę:crazyeye:). Otóż z racji dolegliwości wylądowaliśmy wczoraj u weta- ortopedy. Fafik wymacany, prześwietlony i okazuje się, że ma dysplazję stawu biodrowego a także niejaki uchyłek (nie pamiętam fachowej nazwy-taka kieszonka na końcu Fafika w której zbiera się to, co powinno zostać wydalone a toto się tam może chować). Tak więc Fafinio na ukochane kostki ma szlaban. Bedzie jadał papki co to lekko przeplywają a najlepiej jeszcze z olejkiem żeby ładnie wyplwało. Na szczęście Fafik sam olejek też chętnie pija :). Mamy kundla do niczego nie podobnego. Za to jakie rasowe dolegliwości:roll:
  15. Dostałam jakieś poduchy i ze dwa koce do schronu. Jak będziecie jechać, to gdziesik bym podrzuciła, bo w końcu zawilgotnieją....
  16. To chyba będzie pierszy pies wyciągnięty i odwieziony do schronu:shake: Gdybym mogła mieć trzeciego...:-( W końcu któryś by stróżował....bo w przeciwieństwie do moich cielątek Korcia przynajmniej pilnuje domku. Będzie teraz schroniska pilnowała?????!!!:placz:
  17. Zaglądają. Tylko domku nie ma a tylko żal że ona ciągle czeka....:-(
  18. W ucho...??? NIEEEEEE:roll: ale taki tytuł ładnie dla ucha brzmi:diabloti:
  19. Jakoś to będzie, wierzę w Twoją dobroć:evil_lol: Pani Prezes droga
  20. Dobra, na słomę chętnie wymienię:diabloti:
  21. Mi też dwa zostały, więc mogę podzrucić... Tylko napisz gdzie i kiedy
  22. a baaaardzo chętnie, bo my na dalszą wioskę to nie mam pojęcia kiedy pojedziemy a dooopinki zmarzną naszym łobuziakom:cool3:
  23. A tak na marginesie: słomy szukamy....
  24. No, liczymy na poprawę:mad: chyba, że to ma być ino "fizyczna poprawa":lol:. Zresztą po świętach zazwyczaj takowa następuje:diabloti: u większości ludziófff
  25. no tak, znowu nikt do nas nie zagląda. Idziemy sobie stąd fafiniu:sadCyber:
×
×
  • Create New...