-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
[quote name='gdgt']biało-czarno-rudy. To najlepsze zdjęcie, jakie mam: [IMG]http://images23.fotosik.pl/209/c17ac5fa516932f8.jpg[/IMG] A tutaj mama, nie widać rudego, bo rude jest z drugiej strony: [IMG]http://images34.fotosik.pl/246/a4b7c7ff0a942742.jpg[/IMG] Bardzo ładny jest srebrny kotek, pręgowany. Może mi się uda wkrótce zrobić porządne zdjęcia, ale dostęp do kociąt jest utrudniony, bo sąsiadka jest mało przytomna.[/quote] Gdyby były fotki...Jakiś buras, czy srebrny...to poproszę, bo tak za mną coś chodzi...ale nie deklaruję się na 100%:oops:
-
Suńka jest piękna i spokojna...I na schroniskowej karmie to się dobrze nie skończy. Jak na mój gust już była za chuda. Inaczej się widzi od góry...z boku jeszcze tego nie widać...
-
Ciapa w sumie się nie zmieniła... Mam problem z fotami. Co najwyżej mogę poprosić o mmsowe
-
Bardzo dziękujemy za ogłoszenia... Na razie wciąż szukamy...
-
Maleńka sunia,bez oczka,bez szansy(Ostrów Maz.).Aniołek ma swój dom :-)))
ludwa replied to Fela's topic in Już w nowym domu
ja chcę takie informacje we wszystkich bidowych wątkach:multi: -
Cioteczko Beam6. Będę dzisiaj w Twojej okolicy, tak 19-20 (po pewnej wizycie...) A jadę tamoj w celu odebrania maskotek na loteryje... Dostałam też dzisiaj w pracy malutką reklamóweczkę tychże. Czy podrzucić może to co zostało z w samochodzie i część maskotek? Częsc zabiorę do siebie do prania...Może zjandzie się jakaś (taka "wstyd wystawiać"-szmacianka), wtedy bidulkę zaadoptują Fafik i Imka. Sami sobie zrobią loteryję:diabloti:
-
ano zdjęcia nie bałdzo...:oops:. natomiast inne są szanse, bo tel czasem dzwoni. Ale dziób w ciup na razie i wciąż szukamy.....:roll:
-
młoda Zolka w typie owczarka belgijskiego-tevueren W-wa Ma dom
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Zoelczka śliczna, kochana, właścicielka hotelu baaaardzo zdziwiona, że taki psiak bez domu jest -
witam. Dopiero w pracy mam net. Ogłoszenia mogą być na mnie. Ewka: 501 588 482. Dzieki za pomoc. bardzo się przyda. Pilne~!!!
-
Maleńka sunia,bez oczka,bez szansy(Ostrów Maz.).Aniołek ma swój dom :-)))
ludwa replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Nareszcie:loveu: Kochana mała ma domek. i mam nadzieję, że to będzie"...i żyli długo i szczęśliwie...";) -
Ignaś, pies któremu dzieci szykowały grób. Zostaje w DT
ludwa replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Czy są jakieś nowe informacje o psiaku? -
Ano, jak to niekiedy bywa jedno z czwórki państwa z resztą nie wygra...Reszcie się wydaje że sunia się sama naprawi i pracy nie wymaga... No i koty przede wszystkim. Na początku wszystko szło dobrze a teraz coraz większa zazdrość i fobia na ich punkcie....
-
tak sobie podnoszę samotnie i na cud jakiś liczę. A jak cudu nie będzie, to schronisko zawsze pozostaje...:razz:
-
Maleńka sunia,bez oczka,bez szansy(Ostrów Maz.).Aniołek ma swój dom :-)))
ludwa replied to Fela's topic in Już w nowym domu
W maleńkim ciałku maleńkiej Tosieńki zamieszkało ogromne serce, które pomieści caaaaaałą daną jej miłość. I ona tym malutkim ciałkiem z ogroooomnym sercem OGROMNIE kogoś pokocha. A w takim wielkim sercu wiele miejsca na miłość:loveu: -
S.O.S -Dwie Panny Ostrowianki - sytuacja zmieniła się dramatycznie
ludwa replied to beam6's topic in Już w nowym domu
:Rose::sweetCyb: -
Miś z Ostrowii ok.4,5 mca.Super szczeniak już w domu !!!!
ludwa replied to auraa's topic in Już w nowym domu
taaaa. Ja mam dla odmiany nerwowego chłopa. Szczególnie nerwowy, kiedy w okolicy znajduje się pies do zaopiekowania...:razz: