Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. [quote name='gdgt']biało-czarno-rudy. To najlepsze zdjęcie, jakie mam: [IMG]http://images23.fotosik.pl/209/c17ac5fa516932f8.jpg[/IMG] A tutaj mama, nie widać rudego, bo rude jest z drugiej strony: [IMG]http://images34.fotosik.pl/246/a4b7c7ff0a942742.jpg[/IMG] Bardzo ładny jest srebrny kotek, pręgowany. Może mi się uda wkrótce zrobić porządne zdjęcia, ale dostęp do kociąt jest utrudniony, bo sąsiadka jest mało przytomna.[/quote] Gdyby były fotki...Jakiś buras, czy srebrny...to poproszę, bo tak za mną coś chodzi...ale nie deklaruję się na 100%:oops:
  2. Suńka jest piękna i spokojna...I na schroniskowej karmie to się dobrze nie skończy. Jak na mój gust już była za chuda. Inaczej się widzi od góry...z boku jeszcze tego nie widać...
  3. Ciapa w sumie się nie zmieniła... Mam problem z fotami. Co najwyżej mogę poprosić o mmsowe
  4. [quote name='esperanza']Na Felę już czeka dom :cool3: Ponieważ nie chcemy by Kopiejka została sama w kojcu, na razie ich nie rozdzielamy. Chyba, że ktoś da małej tymczas.[/quote] Mam nadzieję, że dobry, bezzwrotny i spokojny, bo dziewczynka też milusia o spokojna...:oops:
  5. AAAAAAAA, to my serdecznie zapraszamy, Cioteczki nie przerażają oczywiście nasze waszelkie roboty okołodomowe, typu budowanie, pielenie itp i mogę wystąpić w stroju roboczym....A jakby cóś nie wypaliło, to będę w niedzielę w lecznicy, też w cioteczki okolicach...
  6. Bardzo dziękujemy za ogłoszenia... Na razie wciąż szukamy...
  7. ja chcę takie informacje we wszystkich bidowych wątkach:multi:
  8. Cioteczko Beam6. Będę dzisiaj w Twojej okolicy, tak 19-20 (po pewnej wizycie...) A jadę tamoj w celu odebrania maskotek na loteryje... Dostałam też dzisiaj w pracy malutką reklamóweczkę tychże. Czy podrzucić może to co zostało z w samochodzie i część maskotek? Częsc zabiorę do siebie do prania...Może zjandzie się jakaś (taka "wstyd wystawiać"-szmacianka), wtedy bidulkę zaadoptują Fafik i Imka. Sami sobie zrobią loteryję:diabloti:
  9. ano zdjęcia nie bałdzo...:oops:. natomiast inne są szanse, bo tel czasem dzwoni. Ale dziób w ciup na razie i wciąż szukamy.....:roll:
  10. umowa była stowarzyszeniowa... miałam nadzieję, że już tam ostanie się na zawsze:shake:
  11. esperazna- Ciapy nie ma....a ona przecież wraca z adopcji lada moment. Zainteresowania zerro!!!
  12. Zoelczka śliczna, kochana, właścicielka hotelu baaaardzo zdziwiona, że taki psiak bez domu jest
  13. witam. Dopiero w pracy mam net. Ogłoszenia mogą być na mnie. Ewka: 501 588 482. Dzieki za pomoc. bardzo się przyda. Pilne~!!!
  14. Nareszcie:loveu: Kochana mała ma domek. i mam nadzieję, że to będzie"...i żyli długo i szczęśliwie...";)
  15. Czy są jakieś nowe informacje o psiaku?
  16. Ano, jak to niekiedy bywa jedno z czwórki państwa z resztą nie wygra...Reszcie się wydaje że sunia się sama naprawi i pracy nie wymaga... No i koty przede wszystkim. Na początku wszystko szło dobrze a teraz coraz większa zazdrość i fobia na ich punkcie....
  17. tak sobie podnoszę samotnie i na cud jakiś liczę. A jak cudu nie będzie, to schronisko zawsze pozostaje...:razz:
  18. a nie chcial pan chociaż 1/100 z tych kilkuset przygarnąć? albo chociaż "lekko doinwestować":diabloti:
  19. W maleńkim ciałku maleńkiej Tosieńki zamieszkało ogromne serce, które pomieści caaaaaałą daną jej miłość. I ona tym malutkim ciałkiem z ogroooomnym sercem OGROMNIE kogoś pokocha. A w takim wielkim sercu wiele miejsca na miłość:loveu:
  20. taaaa. Ja mam dla odmiany nerwowego chłopa. Szczególnie nerwowy, kiedy w okolicy znajduje się pies do zaopiekowania...:razz:
  21. niech się zajmie swoimi potomkami a jak chce parę piesków na utrzymanie, to niech da znać. Znajdzie sie co tylko będzie chciał. OOOOO losie!!!!!!!!!!!!! kiedy ci ludzie znormalnieja????????????:angryy:
  22. Czyli, że co???? Że Bolesław wraca????:crazyeye: Laboga no... Ludzie są dziwni:-o albo ja psychiczna
  23. [quote name='Ewusek']Ludwa, bedziesz na dniu ziemi w niedziele ? (odebralabym wreszcie smyczke :-) )[/quote] \ Przepraszam, że nie odpisałam, ale net mam tylko w pracy a piątek miałam wolny... Wezmę ze sobą smyczkę 6, chyba wcześniej i tak już nic się nie da ustalić ....
×
×
  • Create New...