Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. nie ma co się ukrywać:lol: Trzeba gadać z nami
  2. No wiecie Cioteczki... Ciągle tylko: gdzie foteczki, gdzie foteczki???? A teraz nawet żadna nie zajrzy:angryy: Ja rozumiem, żeście myślały, że on może ładniejszy wyrośnie:roll: no ale cóż, wpływu na to nie mamy a operacji robić nie zamierzamy, bo słodki i kochany jest bardzo. A tutaj zero zachwytów:angryy:
  3. A gdybyście zaęsknili za smakiem rybki, to wiecie gdzie jest Rembertów, tylko dajcie znać, trochę was dożywimy, bo te plastikowe makarony to nie za cacy są:roll:
  4. Druga lodówka lepiej żeby była większa od pierwszej, to chociaż półeczka dla ludzófff zostanie :lol:
  5. Podejrzewam, że śpi sobie smacznie na kanapie:diabloti:
  6. :lol:Nie, na razie nie, ale na wiosnę możesz zawitać
  7. Ale wiesz, jak się z nimi przebywa dłużej, to wachlarz roztaczają. No, ale o tym sama się pewnie przekonasz:diabloti:
  8. Jak samam zauważyłąś, Fafik pocieszny jest niewątpliwie, od patrzenia na niego śmiać się chce:loveu:
  9. To nie od chudości, to Imka mu wyciągneła, skutecznie jak widać (ona to jak Fafikową smycz używa:eviltong:
  10. Ten cudaczek najlepiej reaguje na komendy: gnatek, chodź masz i na dźwięk lodówki, ale to trzba widzieć jaka jest reakcja: RANYYYYYYY, NARESZCIE ŻARCIE!!!!! Z MIESIĄC GŁODOWAŁEEEEEM. DAAAAAAAAAJ ŻRYĆ! Dzięku temu ma też ksywkę "Tancerz"- to w reakcji na przebywanie w okolicy lodówki (ale wtedy też potańcuje i łądnie na dooopeczkę siada). A generalnie momentami kojarzy mi się z osłem ze shreka z jedynki, jak tak fajnie podskakiwał (ja chcę, ja chcę)
  11. Ojejku, cudownie by było. Znowu kciuki mi zdrętwieją:lol: Korka do roboty, pokaż się z najlepszej strony:loveu:
  12. No, niby z ławą, ale sama sobie z blatu papciu weźmie i stawów nie obciąża skakaniem :)
  13. Bardzo dziękujemy cioteczce za foteczki i zapraszmy częściej:evil_lol:
  14. No. I dużo skóry do wypwlnienia....:megagrin:
  15. Fafinek, hmmm, jakby to ująć... urzekający i taki nietypowy. Na pewno ma coś z każdej istniejącej na tym świecie rasy ;)[/quote] No, no!!!!:angryy: Jak to z każdej????? Najwięcej ma z amstafa przecież:eviltong:
  16. No więc, cioteczka Wilejkaros (w troszkę krótszej wersji)odebrała swoją nagrodę w niedzielne południe. Właściwie nawet udało się Jej przekupić Imeczkę ( nie siedziała za łóżkiem, ino rozglądała się za jakąś pychotką :lol:). A resztę niech już sama opowie (przyznała, że Fafinio wyjątkowej jest urody:eviltong:)
  17. jayo, chociaż kanapę ocal dla ludzióffff:diabloti::diabloti::diabloti: Walcz, walcz, walcz!!!!!:eviltong:chociaż o to...
  18. Hihihi, tyż stary Rembertów, chiba gdziesik okolice, bo my przy Paderewskiego. Zapraszamy, wysyłam numer na pm.
  19. Zdjęcia ino smsem, bo pańcia jest sierotka i cyfrowego nie ma itp....A Toto takie do kolana, w sumie niewielkie i dooopeczka się zmniejszyła i toto się skoczniejsze zrobiło:eviltong: generalnie toto przymilne i diabelnie łakome, do nacieszenia się totem zapraszam do rembertowa (błotko mamy ładne na podwórku:eviltong:, ale totek na nieznajomych nie skacze)
  20. Jaki słodziak z niego....Mniodzio normalnie:loveu: (ja to chyba zbyt kochliwa ostatnio jestem:oops:)
  21. Do odebrania w każdy piątek, na obiecany weekend. Proszę uprzedzić, żebym odpicować mogła gadzika:eviltong: albo zapraszamy na spotkania z nagrodą( o ile miejsca w domu brak). Termin do ustalenia
  22. Chciałam nadmienić nieśmiało, że nagroda wytrwale czeka i na tę pewnikiem okazję nauczyła się już dwie łapy podawać. To nie przypadek i obyło się bez nauki, tylko kumpelę podpatrywał...:lol:
  23. Nie wiem ile ma lat, nie widziałam nawet ale wart kochania na pewno:loveu:, z chęcią zapiszę się do fan clubu
  24. Oj miała, miała pisać, ale decyzja miała zapaść po weekendzie a wczoraj miałam wolne (od netu także). No więc............................... Sunia zostaje u włascicielki lecznicy (tak na dobry początek współpracy, no i dlatego,że "tak ładnie do nóg się tuli"). Podczas dyskusji rodzinnej, czy sunia zostaje, pani zastanawiała się, czy potrzebny im kolejny pies a syn na to, że im może ten pies potrzebny nie jest, ale oni temu psu na pewno, no i to panią przekonało:loveu: a mnie rozbroiło. Fajny ten syn. Sunia jest psem obronnym, na pacerach pilnuje pańci i szczeka na obcych. Z drugą suńką zapoznała się bez większych drak, ale za to niezbyt podobają się jej mężczyźni. Obszczekuje pana (szczególnie jak pani w okolicy) no i przy mnie nie najlepiej reagowała na pana doktora, podczas gdy do mnie się przymilała. Generalnie: sunia wykąpana, mięciutka, milutka i kochana no i naważniejsze: MA DOMEK :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...