-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
nie ma co się ukrywać:lol: Trzeba gadać z nami -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
No wiecie Cioteczki... Ciągle tylko: gdzie foteczki, gdzie foteczki???? A teraz nawet żadna nie zajrzy:angryy: Ja rozumiem, żeście myślały, że on może ładniejszy wyrośnie:roll: no ale cóż, wpływu na to nie mamy a operacji robić nie zamierzamy, bo słodki i kochany jest bardzo. A tutaj zero zachwytów:angryy: -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
:lol:Nie, na razie nie, ale na wiosnę możesz zawitać -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Ale wiesz, jak się z nimi przebywa dłużej, to wachlarz roztaczają. No, ale o tym sama się pewnie przekonasz:diabloti: -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Jak samam zauważyłąś, Fafik pocieszny jest niewątpliwie, od patrzenia na niego śmiać się chce:loveu: -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
To nie od chudości, to Imka mu wyciągneła, skutecznie jak widać (ona to jak Fafikową smycz używa:eviltong: -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Ten cudaczek najlepiej reaguje na komendy: gnatek, chodź masz i na dźwięk lodówki, ale to trzba widzieć jaka jest reakcja: RANYYYYYYY, NARESZCIE ŻARCIE!!!!! Z MIESIĄC GŁODOWAŁEEEEEM. DAAAAAAAAAJ ŻRYĆ! Dzięku temu ma też ksywkę "Tancerz"- to w reakcji na przebywanie w okolicy lodówki (ale wtedy też potańcuje i łądnie na dooopeczkę siada). A generalnie momentami kojarzy mi się z osłem ze shreka z jedynki, jak tak fajnie podskakiwał (ja chcę, ja chcę) -
Ojejku, cudownie by było. Znowu kciuki mi zdrętwieją:lol: Korka do roboty, pokaż się z najlepszej strony:loveu:
-
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
No, niby z ławą, ale sama sobie z blatu papciu weźmie i stawów nie obciąża skakaniem :) -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy cioteczce za foteczki i zapraszmy częściej:evil_lol: -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
No. I dużo skóry do wypwlnienia....:megagrin: -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Fafinek, hmmm, jakby to ująć... urzekający i taki nietypowy. Na pewno ma coś z każdej istniejącej na tym świecie rasy ;)[/quote] No, no!!!!:angryy: Jak to z każdej????? Najwięcej ma z amstafa przecież:eviltong: -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
No więc, cioteczka Wilejkaros (w troszkę krótszej wersji)odebrała swoją nagrodę w niedzielne południe. Właściwie nawet udało się Jej przekupić Imeczkę ( nie siedziała za łóżkiem, ino rozglądała się za jakąś pychotką :lol:). A resztę niech już sama opowie (przyznała, że Fafinio wyjątkowej jest urody:eviltong:) -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Zrządzenie jakieś cy cóś? -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Hihihi, tyż stary Rembertów, chiba gdziesik okolice, bo my przy Paderewskiego. Zapraszamy, wysyłam numer na pm. -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia ino smsem, bo pańcia jest sierotka i cyfrowego nie ma itp....A Toto takie do kolana, w sumie niewielkie i dooopeczka się zmniejszyła i toto się skoczniejsze zrobiło:eviltong: generalnie toto przymilne i diabelnie łakome, do nacieszenia się totem zapraszam do rembertowa (błotko mamy ładne na podwórku:eviltong:, ale totek na nieznajomych nie skacze) -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Do odebrania w każdy piątek, na obiecany weekend. Proszę uprzedzić, żebym odpicować mogła gadzika:eviltong: albo zapraszamy na spotkania z nagrodą( o ile miejsca w domu brak). Termin do ustalenia -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Chciałam nadmienić nieśmiało, że nagroda wytrwale czeka i na tę pewnikiem okazję nauczyła się już dwie łapy podawać. To nie przypadek i obyło się bez nauki, tylko kumpelę podpatrywał...:lol: -
Malutka , niskopodłogowa PARÓWECZKA znalazła swój domek :)))
ludwa replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem ile ma lat, nie widziałam nawet ale wart kochania na pewno:loveu:, z chęcią zapiszę się do fan clubu -
Malutka , niskopodłogowa PARÓWECZKA znalazła swój domek :)))
ludwa replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Oj miała, miała pisać, ale decyzja miała zapaść po weekendzie a wczoraj miałam wolne (od netu także). No więc............................... Sunia zostaje u włascicielki lecznicy (tak na dobry początek współpracy, no i dlatego,że "tak ładnie do nóg się tuli"). Podczas dyskusji rodzinnej, czy sunia zostaje, pani zastanawiała się, czy potrzebny im kolejny pies a syn na to, że im może ten pies potrzebny nie jest, ale oni temu psu na pewno, no i to panią przekonało:loveu: a mnie rozbroiło. Fajny ten syn. Sunia jest psem obronnym, na pacerach pilnuje pańci i szczeka na obcych. Z drugą suńką zapoznała się bez większych drak, ale za to niezbyt podobają się jej mężczyźni. Obszczekuje pana (szczególnie jak pani w okolicy) no i przy mnie nie najlepiej reagowała na pana doktora, podczas gdy do mnie się przymilała. Generalnie: sunia wykąpana, mięciutka, milutka i kochana no i naważniejsze: MA DOMEK :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi: