-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Może masz za mały garnuszek? Mogę wypożyczyć na 2-3 dni:lol: -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
:lol: ja mam tylko dwa głody chodzące, dlatego mniej troszkę gotuję. A garnuszek faktycznie, bigosiku by było i było i było.....:eviltong: -
Kieszonkowa sznaucerka Szczoteczka już w nowym domku - do przeniesienia
ludwa replied to lika's topic in Już w nowym domu
Nadal w Warszawie w lecznicy... -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
no nie, Fafinek jeszcze nie dostał żadnej lampy, to ino wieczorowe zdjatko. A na pewno jayo ma rację, koty jedzą drożej:diabloti:. Skądś to znam:roll:. Za to Imki i Fafiki mają gotowane w takim garnuszku, co to babunia moja pościel wygotowywała:evil_lol:. Tyle lat stał gar w piwnicy, teraz jak znalazł:p -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wilejkaros']No to lecimy z tym towarzystwem wzajemnej adoracji... Najpierw gazela Imka [IMG]http://images31.fotosik.pl/12/a4894a62ea20c37d.jpeg[/IMG][/quote] Jak widać- wysmuklała:eviltong: -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy cioteczce za wstawienie fotek:) -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
No właśnie takie dzjęcia mi z telefonu wchodzą. Dlaczego?????:placz: -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://mail10.tlen.pl/?cmd=getpart&link=q95kgBk69X7rHHWXQAkkICkkZA7iQAwkAAlFWbpDSZjGGcUDAAkk2btOXYFByaaODMUCDZ6JSMfGGcUDAA[/IMG] -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
No, dyskisja widzę rozgorzała:diabloti:. Imeczka wypasana specjalnie nie była. A i owszem w okresie szczenięcym zrobiła się klucha, ale na razie wyrosła (mam nadzieję, że to się nie zmieni. Mi też mówili, że wyrosnę z tego a sytuacja wygląda jak wyglada:roll:) A Faficzek już nie ma takich rozbieganych oczek i suczydlo go wyszkoliło (najwyżej tyłkiem zaryje w pędzie, ale za to jeszcze w żadne drzewo nie przypikował podczas gonitw. Całkiem zwrotny się zrobił:evil_lol:). Tylko wiecie co? Ja myślałam, że mając taką sierść to i na dworku mógłby mieszkać a on już się trzęsie ajk ma chwilę przestoju w gnębieniu:razz: -
Malutka , niskopodłogowa PARÓWECZKA znalazła swój domek :)))
ludwa replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Nie, Pan łatwo się chyba zniechęcić nie da, tym bardziej że ma mu kto żony dzielnie bronić:loveu:. Szczoteczka miała sterylizację w poniedziałek, na razie nie chce jeść, jest baaaardzo zestresowana, Państwo maja sprawdzić, czy to już mija. Na razie jest w klatce i tam czuje się bezpieczniej. -
Malutka , niskopodłogowa PARÓWECZKA znalazła swój domek :)))
ludwa replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Widziałam wczoraj wieczorem Paróweczkę (obecnie Nelly;)) Trudno to też nazwać "widzeniem". Chciałam dziewczynkę pogłaskać, zostałam obszczekan zza płotku a potem szczekacz jeden odważny zwiał za drzewka i tyle go widziałam, tylko szczeki były. Państwo zakochani, Pańcia broniona, Pan natomiast nadal nie za bardzo jest lubiany:razz: -
Państwo w lecznicy w Radości są bardzo chętni na ogłoszenia, zdjęcia itp przyklejone w lecznicy. Czasem ludzie pytają tam o pieski, więc taki mini kącik adopcyjny byłby fajną sprawą, tylko nie mam kolorowej drukarki. Czy jest możliwość zrobienia i wydrukowania zdjęć z psiakami, opisami, telefonami. Zdjęcia mogą wisieć na drzwiach, więc format np a-4, a-5 byłby ok.
-
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Gospodarczy sam jak lodówka a Oporniczek wyrzycić się nie da, ta wielka małpa zresztą też:mad: Jacyż oni podobni:roll: -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Że co??? Że mam się do gospodarczego przenieść?:eviltong: -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Przemianę powiadasz.....:roll: On podobno w budzie chce gady trzymać i w domu sprzątać nie chce, bo nie zgadza się przecież żeby psy w domu mieszkały. Ciekawe doprawdy:angryy: -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
A włąściwie, też z takich ciekawszych zachowań Oporniczka. Imka została przeze mnie zdegradowana z fotela, bo małpa nie chciała Fafika do pokoju wpuszczać i w ogóle nieznośna była w sobotę. Pracowicie umyłam fotel, poustawiałam "zasieki" a jak wyszłam z drugiego pokoju, to panienka leżała na kanapie, wciśnięta za zasiekowe pufy, elastyczna dziewczyna skoro się tam wcisnęła:lol:. A co zrobił Oporniczek????? Mo co????!!!!!:angryy: Zdjął z czyściutkiego fotela moje pracowcie ustawione zasieczki w zawołał sunieczkę swoją, pod groźbą oddania małpie kanapy:-o I co ja mam z nimi zrobić??????!!!!! -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Nie ma potrzeby. Wędzonki w samochodzie były wcześniej, u nas tylko na "miny" trzeba uważać, reszta całkiem bezpieczna. A tak na marginesie: nasze gady w swoim pokoju dostały wczoraj połówkę łóżka (takie oparcie, samo bez skrzyni, ze starego wyrka). Elegantsze od naszego, skajem obite, czarne i w ogóle:roll:. Mają ładniejsze wyrko niż my:cool3:. Czy powinniśmy się udać po poradę do psychologa????:oops: -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
E tam, od razu śmierdzą....:roll: Wędzone jak diabli, teraz do pokoju wędzarnia przeniesiona, przeca nie zostawię w gospodarczym, bo i bałagan byłby większy i gady by mi popuchły od papusiania:lol: -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy częśćiej, Fafinio się ucieszy, głównie do takich szeleszczących papierków :eviltong: -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
[quote name='jayo']Zagladam caly czas... ale sie boje odzywac, bom sama "mala "sunie reklamowala.. Ale "brzydala" od razu bylo widac, rejklamacji nie przyjmuje :evil_lol:[/quote] A ciocia jayo pamięta co mam w bagażniku??? Jak przyczepi się do mnie sfora psiófff, to powolutku zacznę zmierzać w stronę Piaseczna...nawołując wszystki po kolei jakoś na RRRRRRRRRRR!!!!!!!:eviltong: -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
ludwa replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wilejkaros']Aż strach się bać co znajdziecie...[/quote] No nie!!! Jak to to tak? Fafinio kochane jet i to najważniejsze a że fajieś takie nieforemne, to trudno, dobrodziejstwo inwentarza:lol: