Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. Nadal ma kilkanaście ras.... Skoro hodowla nie jest zarejestrowana a proceder kwitnie, to czemu nadal nikt na to nie reaguje? Czy mozemy się jakoś skontaktować? Czy miałabyś czas i jeszcze trochę chęci na kolejną próbę zrobienia czegoś z tym miejscem?
  2. Panny jakoś początkowo mniejsze mi się wydawały... Sądze, że gdzieś okolice kolana powiiny osiągnąć, ale wiecie jak to z wróżeniem bywa:eviltong:
  3. Jeśli chodzi zaś o rejestrację hodowli, to raczej opisywane wcześniej warunki psiaków oraz mnogość ras o tym nie świadczą...
  4. Książeczki nie widziałam, ale z tego co wiem to miał odrobaczanie i jedną wirusówkę, termin zbyt krótki jednego od drugiego. Niestety nie mamy umowy na zakup psiaka:cool3:
  5. Oj...., no przecież czekamy:eviltong:
  6. Słuchajcie. Mam prośbę. Moja koleżnka (nie zalogowana na dogo) kupiła w ub.czwartek szczeniaka labradora w Halinowie. Niestety szczeniak w sobotę lub niedzielę wylądował w szpitalu, w poniedziałek odszedł, oczywiście na parwo.... Dziewczyna jest rożalona i wściekła, bardzo chce babie uprzyrzyć życie i gorąco ja do tego zachęcam. Na własną ręke zaczęła już szukać możliwości załatwienia tej sprawy. Niemniej jednak gdyby ktoś pomógł nam dogłębniej i skuteczniej zająć się sprawą, to bardzo proszę o kontakt na PM. Będziemy wdzięczne za pomoc w "przetrzepaniu" tego miejsca na wszystkie możliwe sposoby i pomocy przebywającym tam zwierzakom... Przecież wszystkie te szczeniaki prawdopodobnie już są za TM:angryy:. Nie wierzą, zeby to parwo pojawiło się tam nagle.....a kasa tak pieknie pachnie...
  7. Halo, halo, gdzie ta kolejka wystających pod oknami po suczynki.... Już mnie oponki swędzą żeby po kolejne skarby jechać.... Samochód mi się zastoi
  8. [quote name='beam6']Ludwa no nie załamuj się, idź sobie co weselszego pooglądaj, albo wiem mms-ka Ci wyślę :)[/quote] MMesek piękny iscie, chciaż "ruchliwy" bardzo:evil_lol: Co nie zmienia faktu, żem niecirpliwie czekająca na niusy z tegoż wątku:mad:
  9. Dzisiaj nadal czekam....coraz smutniejsza, zaniepokojona..., w końcu doła złapię......:roll:
  10. Takie maleństw wciąż bez domu.....:-( Podbiję, tylko tyle mogę zrobić....:shake:
  11. Czemu nikt nie chce starszego psiaka???? Widok zagryzionego w schronie psa baaardzo zapada w pamięć, temu psu bardzo potrzebny jest dom:-(
  12. [quote name='agnieszkadoyl']hmmm, to trochę ich jest :razz: Powiem Ci ze troche brauje mi słów, bo zmiana jak na 10 m-cy jest duuuuuuuuuuuuuuuza[/quote] Hmmm:cool3: Zawsze możesz próbować się bronićręcamy i nogyma przed zapsieniem, zakoceniem itp, albo ustawić sobie takiego stróża jak ja mam w domu...Nawet na godzinę nic nie może przyjść....:mad:
  13. dziękujemy za wieści i witamy na dogo wśród "zakręconych", ale zacne to doprawdy grono:lol:
  14. :cool1:HMMMMMM, jakby to delikatnie ująć....?????? CZEKAM!!!!:mad:
  15. Oj....coś nas ostatnio koooopy psie dręczą:cool3:
  16. [quote name='esperanza']Cierpliwości Ciotka, jutro sie o nie postaram :cool3:[/quote] Cioteczka, ja żem niecierpliwa a w tym przypadku jakoś tak szczególnie....:loveu:
  17. Hihihihi, chuda dooopka musi mieć mięciutko. Ja myślę, że on z tych nieśmiałych...jeszcze jakiś tydzień....;)
  18. halo, halo, Majorka nadal szuka domu
  19. a moze jakieś niussssssyyyyyyy???????:mad: FOTKI????????:mad:
  20. No, no Beam6 jeszcze nie dodała jakie posłanko Stefanek sobie wybrał... No i już nie Stefanek (ze względu na występowalność imienia w Rodzinie) a Doyle:loveu:
  21. :eviltong:No dobra, wiem...czepiam się.... Jak dla mnie może mieś i fioletowe kokardki do tego żółte skarpetki, byle był szcześliwy:evil_lol:
  22. [quote name='esperanza']Lalka to pinczerka, co w drapieżnym kubraczku chodzi, ale nie sądzę by były problemy z akceptacją. A Piracikowi przypadł w udziale różowy kubraczek :cool3:[/quote] Hmmm, bo ja wiem...:roll: rudy w różowym, do tego Pirat....:cool1:ciekawe....:crazyeye:, dobrze, że sierść krótka....:cool3:No ale przynajmniej w jednym gust zgodny...W Piraciku do kochania:loveu:
  23. oooo, bardzo ładniem prosiem.... jam Kikutkiem się zajeła i tam już nie zawędrowałam....
  24. Oj....jak nie zaakceptuje, to małpa jest i trzeba z nią poważnie pogadać:mad: Jak tu nie pokochać takiego Kikunia... Ci co mieli z nim do czynienia, wiedzą o czym piszę:loveu:
  25. Prawdę mówiąc niewiele psów z tylnych klatek kojarzę, ale owczarkowatych nadal jest sporo, więc część z tych obfoconych pewnie też... Może Fela ma trochę zdjęć z poprzedniego wyjazdu dla porównania...Biszkoptowe też były...:oops:
×
×
  • Create New...