Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. [quote name='malagos']Mój TŻ nazywa dom chlewem, ale tylko wtedy jak wracamy po pracy, a tu siuśki, jakaś samotna kupa w salonie, rzygi :cool3: Przy taki stanie inwentarza to normalne. dla mnie, of course :evil_lol:[/quot mmm, już od dłuższego czasu noszę się z zamiarem ogłoszenie konkursu na najbardziej zasyfiony dom o tytule np "powrót do domu". Widzę, ze chętnych do wystwienia obrazków by nie zabrakło;)
  2. lalalalala...."do zakochania jeden krok, jeden, jedyny krok, nic więcej.........." lallalalalala;)
  3. No jakoś ludzie nie zauważają słodkich suniek:placz:
  4. Czy panienki nie znajdą własnych rąk i ciepłego domu?:shake:
  5. :evil_lol:pilnuje, zeby Pan sie wyspal .. [IMG]http://www.tomaro.a.p.pl/zwierzaki/ramzes018.jpg[/IMG] i tak sie z Toba zmieszcze !! [IMG]http://www.tomaro.a.p.pl/zwierzaki/ramzes019.jpg[/IMG] No co???? W kupie raźniej:evil_lol:. MIODZIO
  6. Majorka do domku....
  7. maluchy jak to maluchy słodkie oczywiście. Za to suńka super grzeczna, spokojna i tylko do kochania. Z powodzeniem do dzieci (w hoteliku dzieci od razu przyszły do kojca pobawić się z psiakami) i dla osoby starszej. jest mała, jamnikowy kundelek, naprawdę kochana psina.:loveu:
  8. Ślicznota. Tylko nikt nie chce ślicznoty:cool3:
  9. Ogloszenia by się przydały. Tylko trzeba zaznaczyć, że albo blok z windą albo domek ( Zolka nie może obciążać łapy a i tak u młodego, wesołego psiaka trudno tego uniknąć)
  10. na moje oko na stróża się nadaje ale nie takiego co zagryza przy wejściu na podwórko (dopiero jak zaciągnie w ciemne miejsce, żeby nikt nie widział:diabloti:) A tak na serio raczej tak
  11. No przeca wychylić kcem nosa z doła....dlatego z radością pojadę utytłać się w błocie i innych aromatten mieszankach schroniskowych:p. A do Kikuciątka chętnie bardzo się wybiorem:multi:. A Ty Ciotko Wilejko tez pokaż swój cudny nosek;), bo jak nie..., to Fafinia przywiozę a on ostatnio chętnie podgryza:) i łapeczki ma utytłane podwórkowo
  12. Fela.....a jak znowu coś się nam napatoczy...............???????????? Co my z "tym" zrobimy. I za co???????:cool3: I wyjdź tu człeku z doła:shake:
  13. Waga dorodniejszego kota:). Na smyczy nie ciągałam, więc nie wiem:roll:
  14. Się zgłaszam, może znowu zacznie mnie wciągać....:oops:
  15. Interesuje, interesuje. Ino co z naszego zaiteresowania skoro do domu jej nie zabierzemy:-(
  16. A takie dziwne to oko bylo:cool3:. No cóż ale zwierzakom to przecież nie wadzi:)
  17. Ja tam nie wiem jak z czystością, ale przylepa ogromna.....:loveu:
  18. W niedzielę na trasie: 3 psy, 2 koty, zając i ...nie wiem... Tylko 100 km a takie żniwo. Dobrze, że wracałam jak było już ciemno...Waszej pamieci ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']
  19. Slodka Zolka domku poszukuje. Takiego kochającego i bez schodów...
  20. rozumiem, że elegacnki będzie i na topie. Ostatni krzyk mody:roll:
  21. Halo, halo, suńka szuka odpowiedzialnego domku
  22. Oj...czekają panienki i rosną i każda potrzebuje już własnych rąg do głaskania i przytulania. HALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GDZIE SĄ CHĘTNI?????????????!!!!!!!!!!!!
  23. No i Ty Cioteczka zobacz.... W schronisku boidoopka, schowana, wtulona, łypie okiem aż żal serce ściska a tu bierzesz, wyciągasz bidulkę no i masz 4 kilo dominantki!!!! Te psi to dla mnie zagadki nieprzeniknione
×
×
  • Create New...