[quote name='malagos']Mój TŻ nazywa dom chlewem, ale tylko wtedy jak wracamy po pracy, a tu siuśki, jakaś samotna kupa w salonie, rzygi :cool3: Przy taki stanie inwentarza to normalne. dla mnie, of course :evil_lol:[/quot
mmm, już od dłuższego czasu noszę się z zamiarem ogłoszenie konkursu na najbardziej zasyfiony dom o tytule np "powrót do domu". Widzę, ze chętnych do wystwienia obrazków by nie zabrakło;)