-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
Nadal ma kilkanaście ras.... Skoro hodowla nie jest zarejestrowana a proceder kwitnie, to czemu nadal nikt na to nie reaguje? Czy mozemy się jakoś skontaktować? Czy miałabyś czas i jeszcze trochę chęci na kolejną próbę zrobienia czegoś z tym miejscem?
-
S.O.S -Dwie Panny Ostrowianki - sytuacja zmieniła się dramatycznie
ludwa replied to beam6's topic in Już w nowym domu
Panny jakoś początkowo mniejsze mi się wydawały... Sądze, że gdzieś okolice kolana powiiny osiągnąć, ale wiecie jak to z wróżeniem bywa:eviltong: -
Jeśli chodzi zaś o rejestrację hodowli, to raczej opisywane wcześniej warunki psiaków oraz mnogość ras o tym nie świadczą...
-
Książeczki nie widziałam, ale z tego co wiem to miał odrobaczanie i jedną wirusówkę, termin zbyt krótki jednego od drugiego. Niestety nie mamy umowy na zakup psiaka:cool3:
-
Bez oka,bez łapki,do tego niewidomy. Ale kochany i już we własnym domu!
ludwa replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Oj...., no przecież czekamy:eviltong: -
Słuchajcie. Mam prośbę. Moja koleżnka (nie zalogowana na dogo) kupiła w ub.czwartek szczeniaka labradora w Halinowie. Niestety szczeniak w sobotę lub niedzielę wylądował w szpitalu, w poniedziałek odszedł, oczywiście na parwo.... Dziewczyna jest rożalona i wściekła, bardzo chce babie uprzyrzyć życie i gorąco ja do tego zachęcam. Na własną ręke zaczęła już szukać możliwości załatwienia tej sprawy. Niemniej jednak gdyby ktoś pomógł nam dogłębniej i skuteczniej zająć się sprawą, to bardzo proszę o kontakt na PM. Będziemy wdzięczne za pomoc w "przetrzepaniu" tego miejsca na wszystkie możliwe sposoby i pomocy przebywającym tam zwierzakom... Przecież wszystkie te szczeniaki prawdopodobnie już są za TM:angryy:. Nie wierzą, zeby to parwo pojawiło się tam nagle.....a kasa tak pieknie pachnie...
-
S.O.S -Dwie Panny Ostrowianki - sytuacja zmieniła się dramatycznie
ludwa replied to beam6's topic in Już w nowym domu
Halo, halo, gdzie ta kolejka wystających pod oknami po suczynki.... Już mnie oponki swędzą żeby po kolejne skarby jechać.... Samochód mi się zastoi -
Bez oka,bez łapki,do tego niewidomy. Ale kochany i już we własnym domu!
ludwa replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='beam6']Ludwa no nie załamuj się, idź sobie co weselszego pooglądaj, albo wiem mms-ka Ci wyślę :)[/quote] MMesek piękny iscie, chciaż "ruchliwy" bardzo:evil_lol: Co nie zmienia faktu, żem niecirpliwie czekająca na niusy z tegoż wątku:mad: -
Bez oka,bez łapki,do tego niewidomy. Ale kochany i już we własnym domu!
ludwa replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj nadal czekam....coraz smutniejsza, zaniepokojona..., w końcu doła złapię......:roll: -
Takie maleństw wciąż bez domu.....:-( Podbiję, tylko tyle mogę zrobić....:shake:
-
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszkadoyl']hmmm, to trochę ich jest :razz: Powiem Ci ze troche brauje mi słów, bo zmiana jak na 10 m-cy jest duuuuuuuuuuuuuuuza[/quote] Hmmm:cool3: Zawsze możesz próbować się bronićręcamy i nogyma przed zapsieniem, zakoceniem itp, albo ustawić sobie takiego stróża jak ja mam w domu...Nawet na godzinę nic nie może przyjść....:mad: -
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
dziękujemy za wieści i witamy na dogo wśród "zakręconych", ale zacne to doprawdy grono:lol: -
Bez oka,bez łapki,do tego niewidomy. Ale kochany i już we własnym domu!
ludwa replied to Fela's topic in Już w nowym domu
:cool1:HMMMMMM, jakby to delikatnie ująć....?????? CZEKAM!!!!:mad: -
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Oj....coś nas ostatnio koooopy psie dręczą:cool3: -
Bez oka,bez łapki,do tego niewidomy. Ale kochany i już we własnym domu!
ludwa replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Cierpliwości Ciotka, jutro sie o nie postaram :cool3:[/quote] Cioteczka, ja żem niecierpliwa a w tym przypadku jakoś tak szczególnie....:loveu: -
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Hihihihi, chuda dooopka musi mieć mięciutko. Ja myślę, że on z tych nieśmiałych...jeszcze jakiś tydzień....;) -
halo, halo, Majorka nadal szuka domu
-
Bez oka,bez łapki,do tego niewidomy. Ale kochany i już we własnym domu!
ludwa replied to Fela's topic in Już w nowym domu
a moze jakieś niussssssyyyyyyy???????:mad: FOTKI????????:mad: -
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
No, no Beam6 jeszcze nie dodała jakie posłanko Stefanek sobie wybrał... No i już nie Stefanek (ze względu na występowalność imienia w Rodzinie) a Doyle:loveu: -
Bez oka,bez łapki,do tego niewidomy. Ale kochany i już we własnym domu!
ludwa replied to Fela's topic in Już w nowym domu
:eviltong:No dobra, wiem...czepiam się.... Jak dla mnie może mieś i fioletowe kokardki do tego żółte skarpetki, byle był szcześliwy:evil_lol: -
Bez oka,bez łapki,do tego niewidomy. Ale kochany i już we własnym domu!
ludwa replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Lalka to pinczerka, co w drapieżnym kubraczku chodzi, ale nie sądzę by były problemy z akceptacją. A Piracikowi przypadł w udziale różowy kubraczek :cool3:[/quote] Hmmm, bo ja wiem...:roll: rudy w różowym, do tego Pirat....:cool1:ciekawe....:crazyeye:, dobrze, że sierść krótka....:cool3:No ale przynajmniej w jednym gust zgodny...W Piraciku do kochania:loveu: -
Bez oka,bez łapki,do tego niewidomy. Ale kochany i już we własnym domu!
ludwa replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Oj....jak nie zaakceptuje, to małpa jest i trzeba z nią poważnie pogadać:mad: Jak tu nie pokochać takiego Kikunia... Ci co mieli z nim do czynienia, wiedzą o czym piszę:loveu: