-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
Beam6...Czyżbyś podejrzewała, że te całe 120g to kupal w maluchu...???;) O rany....
-
Magdarynka!!!! Upasłaś malucha!!! Czy Ty wiesz, że to do TOZu należy zgłosić:diabloti:
-
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Symaptyczny i pogodny jest nadal, aż się mu dziwię. Ja bym gryzła:shake: -
Się Cioteczka nie denerwuje, jak patrezę na takie maluchostwo łobuzowate, to aż mi ciepło na serduchu, że dobrzeje i pozwoliłabym sobie wejść na głowę:roll:
-
:evil_lol: trzeba w krótkich portalach pedałować:diabloti:
-
No i zapadła taka niezręczna cisza.....:oops:
-
A niech ciąga nogawki, w końcu usi być "groźny" choć odrobinę....:diabloti:
-
Okazuje się, ze ten wyciek to jednak cieczka (właśnie wrócili z wizyty id weta). Maluchy są szczepione. Natomiast podhalanka błąkała się po mieście, szczepiona nie była jak na razie. O pogryzieniu też nie ma mowy, może kogoś zaczepiła zębem jak łapała kanapkę? któż to zgadnie. Pierwszego dnia chodzila po placu jeszcze nie było wiadomo, że podobno wściekła:eviltong:). Należy więc wnioskować, że w stosunku do psów ok, do ludzi też. Poza tym (czego nie widziałam, bo jak ją widzę, to leży...) podobno lekko kuleje...
-
szczeniaki: sunia za TM, druga zostaje w dt, Punio zamieszkał u janny
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Z tego co rozmawiałam z lekarzem, działanie parwoglobuliny jest takie samo jak krew ozdrowieńca...Niemniej jednak dostały wczoraj krew (ale czy ozdrowieńca, to nie mam pojecia) -
szczeniaki: sunia za TM, druga zostaje w dt, Punio zamieszkał u janny
ludwa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Walcz biały nietoperzu.... -
W schronisku: 4 maluchy z matką. Rozkoszne, super suczki. Same suczki, mama trochę się obawiała na początku i pilnowała jak podchodziłam do małych, ale potem sama koła o góry wywaliła, żeby brzunio ugłaskać:roll:. 3 szczeniaki w kojcu (jedna mała jak mi już się wtuliła, to beczałam jak odstawiałam...). Podhalanka trafiła na obserwację. Nie wiem który uczestnik zajścia miał wściekliznę (na pewno nie suka:angryy:). W klatce tylko leżała... W kojcu też tylko leży. Ja tam psychologiem nie jestem, ale tak właśnie wyobrażam sobie depresję... Jest maly kudłaty- czarno-biały psiak, który straszanie rozpacza.... No i jest ślepy, średniej wielkości łagodny psiak w śmierdzielu. Ślepy chyba zupełnie, bo jak chciałam mu wsadzić palce w oczy, to zero reakcji (bez komentarzy proszę, tylko sprawdzałam, nie zwykłam wkładać paluchów w oczydła...), dopiero jak dotykałam palcem nosa to reagował. Bardzo przyjaźnie zresztą. Dobrze by było go zabrać, ślepota i schron nie idą w parze jak wiemy:-(. A...jest jeszcze psiak w typie jamnika z połamaną łapą, stare złamanie, paskudnie krzywo zrośnięte, lapa przykulona:cool3:. Mały jest. To tak z grubsza, jeśli chodzi o ilość, to niestety wzrasta!!! Fakt, bardzo tego w upały nie widać, bo towarzystwo pochowane w budach...
-
Tina w domu-teraz już nie zapeszę-najlepszym z możliwych! Hurra!
ludwa replied to KingaW's topic in Już w nowym domu
W końcu trafiła na swoje szczęście:loveu: -
ale takie maluteńkie, żeby odgnotków na doooooopce nie było:eviltong:
-
No ja nie wiem,czy to odpowiedni domek.... Ja rozumniem, że będzie spał z pańcią... No ale chyba na WŁASNEJ mięciutkiej podusi...najlepiej z brylancikami:eviltong:. Ale fajny łobuzior z niego:evil_lol:
-
no to w ramach podnoszenia poprzeczki, mam nadzieję, ze pościel bielusia, codziennie zmieniana:eviltong:
-
Tina w domu-teraz już nie zapeszę-najlepszym z możliwych! Hurra!
ludwa replied to KingaW's topic in Już w nowym domu
Nie sądziłam, że kiedyś ten wątek będę odwiedzała na poprawę humoru:loveu: -
Ewusek, wystawiałaś skuteczne allegro na zbiórkę pieniedzy, może i dla Daszy by się dało? Nie ma co zwlekać....
-
Ja mam nadzieję, że ten domek to za wielki nie jest, bo jeszcze się maleństwo zagubi weźmie:eviltong:
-
Będzie dobrze:loveu:. Tylko się Cioteczka nie zakochaj, bo przy nim łatwo o to;)
-
Tina w domu-teraz już nie zapeszę-najlepszym z możliwych! Hurra!
ludwa replied to KingaW's topic in Już w nowym domu
Czy klonowanie ludzi jest w końcu dopuszczalne:cool1:? Bo niektórych należy klonować wielokrotnie:evil_lol:. Jak dobrze jest wiedzieć że są tacy ludzie:loveu:. Bardzo dziekuje za SERCE:B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly: -
A już myślałam, że maluch grzeje d... u Cioteczki:razz: