-
Posts
1474 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Fauka
-
A my mamy ID holder ponad rok i żadnych problemów, nigdy nic nie odpadło :)
-
safestixy a praktycznie cała ta linia konga jest już dostępna w polsce :eviltong: Ja bym się skusiła na ażurowe, bo tego żaden sklep nie chce sprowadzać. Trzeba się szarpnąć :razz:
-
A gdyby tak twoja mama zaczęła jej spalać miskę albo chociaż karmić z ręki, i wymieniać cokolwiek na smakołyk?
-
[quote name='dOgLoV']ja robiłam błąd z Neronem że nigdy go nie "uderzyłam" , pies jak coś źle zrobi musi dostać ( wiadomo nie wolno psa katować chodzi o tzw plaskacza ) wtedy wie gdzie jego miejsce , inaczej zdominuje Cie i juz bedzie bardzo trudno zmienic w jego psychice ze to Ty rządzisz :shake:[/QUOTE] Co ty pieprzysz? Jak pies warczy a ty dajesz mu strzała, to uczysz go że ostrzeganie nie ma sensu, następnym razem strzeli cię bez ostrzeżenia. Uwierz, to naprawdę miłe z psa strony że mówi ci "spier..." zamiast od razu dać ci wyraźnie do zrozumienia za pomocą zębów. I tak, pies ma prawo czegoś nie chcieć, nie lubić i zasygnalizować to. I nie, ty nie jesteś psem by go dominować, chyba że codziennie szczasz na drzewo na które naszczal twój pies, w końcu to twój teren.
-
Iza, pudla czekoladę bierz! :loveu: Są drugie zaraz po border collie na liście najmądrzejszych ras (najfajniej pracujących?) według Stanleya Corena.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Obróżki mamy z [url]http://www.ohmypet.pl/OhMyDog/[/url] :loveu: Dzisiaj doszły, zakochałam się w nich! A pan kot nadal czeka na dom. Jakość zdjęcia wyżuta i wypluta przez facebook :diabloti: [CENTER] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q77/s720x720/1453535_536900546390019_231371437_n.jpg[/IMG][/CENTER]
-
Pierwsze z lipca, drugie z maja tego roku :eviltong:
-
Jest mi smutno i czuję się bezsilna, dostałam 4 maila w ciągu miesiąca z prośbą o pomoc, bo pies ze stowarzyszenia reksia ma cięzką chorobę genetyczną której można było uniknąć, a hodowca się wykręca. I co mam radzić? To walka z wiatrakami przecież :shake: A najgorsze że ludzie myślą że kupują dobrze bo przecież rodowód, "umowa" i cała otoczka dobrej hodowli.
-
Myszy rasowe lepsze i ładniejsze :razz:
-
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Fauka replied to evel's topic in Foto Blogi
Weszłam tutaj bo ciągle mi sie pojawia wątek w subach, patrzę i co widzę - porównywanie staffików, seterów i borderów :lol: You make my day! -
Podobno 2012 - [url]http://niechcianeizapomniane.org/adopcje/kumpel/[/url]
-
To Kumpel z niechciane i zapomniane, pseudo owczar który miał pełnić funkcję owczara ogrodowego ale nie wyszło bo miał inne plany. Teraz ma super domek u kogoś kto zajmuje się szkoleniem psów. Niestety jego pochodzenie nie jest mi znane. Sierść ma super, długą, bardzo gęstą i kawał psa z niego.
-
Normalnie niedługo dojdą do nas te dwa cuda :loveu: [CENTER][IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q71/1383545_387392211391390_1105795443_n.jpg[/IMG][/CENTER] I w ogóle zapraszam na mojego flickra bo tam dużo nowości, w tym tymczasowy buldożer Karilki który ma łeb jak wiadro wypełniony powietrzem :diabloti: - [URL]http://www.flickr.com/photos/faustynamaciejewska/[/URL]
-
A ja czekam na te cuda :loveu: [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q71/1383545_387392211391390_1105795443_n.jpg[/IMG]
-
Najnowsze były robione w ostrym słońcu więc jest + miliard do ostrości, część wyostrzam na kompie. Na początku była tragedia, teraz trochę robie na AF, trochę na MF i jest o niebo lepiej ale sporo nad tym pracowałam. I robię je na wyższych przysłonach tak od 3.2 w góre.
-
[quote name='Iza.']super ostrość uzyskujesz tą swoją 50 :razz:[/QUOTE] Tzn gdzie? :P Przykłady poproszę.
-
Jakąś minute :eviltong:
-
50tka jest fajna ale nówki raczej nie dostaniesz, wykupili bo serio to był niezły aparat, mimo wszystko 60tka wcale gorsza nie jest, tylko obudowa bardziej zabawkowa. Mnie obudowa w ogóle nie przeszkadza, ma jedną zaletę - jest lżejsza. Wszystkie zdjęcia jakie robię wychodzą z zestawu 60D + 50mm f/1.8 i naprawdę jeste zadowolona, nawet mniej szumi niż 7D :) Tutaj możesz zobaczyć co robię takim zestawem - [url]http://www.flickr.com/photos/faustynamaciejewska/[/url] Wiadomo, brak długiego szkła trochę boli ale z czasem można na jakieś uskładać, natomiast zawsze jakieś fundamenty w postaci fajnej puchy i dobrej portretówki masz.
-
Chipsy ze strusia, śmierdzące niczym żwacze wołowe do których Lary zapałał miłoscią :evil_lol: O takie - [url]http://www.zdaniempsa.eu/2013/10/a-na-deser-strus.html[/url]
-
Zasada jest prosta, jak wychodzi nowa puszka wszyscy zaczynają gadać że jest be i stara znika z półek :diabloti: Wada 60tki? Plastikowa obudowa, wyszła 7D i dwucyfrówka trochę przez to straciła. Oprócz tego inna straszna wada - obrotowy wyświetlacz, to takie nieprofesjonalne przecież :diabloti: Szczerze? rok używam 60tki, przeżyła deszcz, przeżyła upadek z 2 metrów na twardą podłogę i nie ma ani jednej rysy. Teraz tychodzi 70tka więc podejrzewam że będzie jeszcze "gorsza" i bedą tęsknić za 60tką.
-
Rinuś, coś za coś. Możesz kupić słabego Nikona i taki se obiektyw, albo dobrą puszkę canona i uzbierać jeszcze na jakiś inny obiektyw. Ja focę 50 tką i nie narzekam, mam w planach jaieś dłuższe szkło ale póki co jakoś daję radę :) Moim zdaniem Canon ma bardziej bajkowe kolory, i porówywałam bokeh w obiektywach, canon wygrał :diabloti:
-
Tu już zależy co kto robi ;) focę w rawach czyli format jest całkowicie surowy, kolory robię sama i są takie jakie sobie wymyślę więc mi obojętne jakie wyjdą bo nigdy nie wrzucam zdjęć prosto z puchy. W zasadzie to był mój pierwszy szok - kolory w formacie raw, a teraz jestem zakochana w możliwościach jakie mi to daje.
-
Łee tam nikony, różnica między nikonem a canonem to logo i tyle. Jak rok temu wybierałąm lustro i robiłam zestawienia to obie marki szły łeb w łeb, zadecydowł interfejs i wygląd ogólny, canon ładniej w łapie leżał mi i tyle.
-
Po cholerę przestawiasz się na inny system? Canon eos 60D jest super, jest do 3 tysiaków, szkła jakieś masz więc po prostu zmień puche i tyle :) Nikon d80 to staroć, d90 również.
-
[CENTER][IMG]http://1.bp.blogspot.com/-Ncn3XAmqE4k/UnDdXY8EzoI/AAAAAAAACxg/rlS5yFOAWIU/s1600/blogowe2.png[/IMG][/CENTER]