-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
MIlord prosi o głosowanie na schronisko w którym zostali jego współtowarzysze niedoli..... :modla: -
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
[quote name='Edi100']Jak on sie czuje? Czy przelew doszedł?[/quote] doszedł, doszedł -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
OSTRÓDO DO DZIEŁAAAAAAAAAAAA głosujcie [URL]http://www.tesco.pl/oferta/schroniska/[/URL] -
BOOGIE - mała radosna sunia, już w nowym domku w Ostródzie :)))))
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Matusz a Ty byłeś tydzień temu na spacerze z psami? chyba zdjęcia sprzed dwóch tygodni :P Boogie wygryzła sobie szwy....(zdjęła kołnierz) i na drugi dzień miała "poprawkę"... oj Boogalku mój -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Najlepsza jest kiełbasa "Agowa" :eviltong: Tu nie chodzi o nazwę tylko o towarzystwo w jakim jest spożywana.... :loveu: i że dana z miłością....:loveu: -
BOOGIE - mała radosna sunia, już w nowym domku w Ostródzie :)))))
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Boogie po operacji (zrobiliśmy odrazu sterylizację).... Mam nadzieję Kochanie, że nie boli za mocno :glaszcze: Bardzo bym chciała Cię teraz przytulić :calus: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
dzwoń szybciutko -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']Aga Mazury..ale masz podpis.... Ponoc tak mówi przysłowie ludowe...A madrośc ludowa trzeba cenić...[/quote] Spostrzegawcza jak zwykle ;) -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
a priw jak mam Ci napisać skoro zapchana skrzynka:mad: -
[quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]mam dobrą wiadomość:[/B][/COLOR] [B][COLOR=navy]w sobotę przyjeżdżają państwo z Nowego Miasta Lubawskiego po Wenę, zdecydowali się ją adoptować[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]Wena będzie miała dom z ogrodem i dwie koleżanki do towarzystwa :)[/COLOR][/B] [/quote] rozumiem, że już na kontroli przedadopcyjnej byłeś? :cool1:
-
Fama młoda astka w schronisku :( MA DOM !!!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Bardzo Was przepraszam.....zapomniałam napisać... Famusia juz ma swój Kochający domek....od kilku dni -
czy to go boli?.... i co oprócz domu ...może polepszyć maluszkowi życie?
-
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Guziczek dostał dziś szczepionkę.... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Kochani, na forum kocim [SIZE=3][B]BARDZO PROSZĄ O KONTAKT I WIADOMOŚCI O BIALYM KOCIE! [/B][/SIZE] [SIZE=3][B]ZNALAZŁ SIE DOM TYMCZASOWY![/B][/SIZE] Chodzi o transport do Elbląga![/quote] tak jak wspomniałam dom w Elblągu wie, że kot nie żyje. -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]ja dostałem takie PW, ale ja kompletnie nie jestem w temacie, ja od kotów nie jestem,[/B][/COLOR] [B][COLOR=navy]lidka, chyba ty coś więcej wiesz? może ty never??[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][COLOR=seagreen]"proszę Cię, zajrzyj do jego wątku na miau.. sytuacja tak się zmienia, że nie dam rady Ci kopiować wszystkiego.. ale są szanse na DT w Elblągu, tylko na razie brak transportu.. są szanse na dom stały w Ostródzie ale to jeszcze niepotwierdzone..Napisz tam, jak wyciągnąć kicia, czy w tym stanie w ogóle się da.. i do której czynne jest schronisko.. No i jak dzisiaj się czuje kocisko.. pozdrawiam Anka"[/COLOR][/COLOR][/B][/quote] Ja już się skontaktowałam..... Filip nie żyje <*> -
BOOGIE - mała radosna sunia, już w nowym domku w Ostródzie :)))))
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Bardzo się denerwuje.....o 13.30 miało się zacząć... Boogie Skarbeńku..... -
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Malutki był słabiutki, dodatkowo antybiotyk....nie trudno złapać wszystko co krązy po Świecie :( -
i bardzo Kochany, Przyacielski wobec ludzi, psów......je wszystko (nie wybredny), pięknie się uśmiecha.....i bardzo go KOCHAM :iloveyou: Paduś jest bardzo wrażliwym psem ....i tak ostatnio się zastanawiałam co mogło się stać, że był taki przygaszony... może po przeniesieniu na wybieg...był (nie może ale napewno) świadkiem walk psów.... ostatnio na sąsiadującym boksie zagryziona została sunia ....a dzieli ich tylko siatka...w zasadzie siatka jest wspólna od tych dwóch wybiegów :(
-
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donvitow']Swierzb jest praktycznie w 100% zakaźny. Ja Guzik miał to inne szczeniaki i mama pewnie ma.[/quote] Inne szczeniaki i mama są zdrowe.... (jeszcze) Guzik zachorował w DT