Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. Wena :calus: czekamy z niecierpliwością na zdjęcia :)
  2. ...prawie zapomnieliśmy jaka ta Wena śliczna... :iloveyou: Dostała piękną czerwoną obrożę ....i pojechała ...a my bardzo dziękujemy za karmę przywiezioną przez Państwa...dla tych, które zostały i nie miały tyle szczęścia co Wena
  3. MIlord prosi o głosowanie na schronisko w którym zostali jego współtowarzysze niedoli..... :modla:
  4. [quote name='Edi100']Jak on sie czuje? Czy przelew doszedł?[/quote] doszedł, doszedł
  5. OSTRÓDO DO DZIEŁAAAAAAAAAAAA głosujcie [URL]http://www.tesco.pl/oferta/schroniska/[/URL]
  6. Matusz a Ty byłeś tydzień temu na spacerze z psami? chyba zdjęcia sprzed dwóch tygodni :P Boogie wygryzła sobie szwy....(zdjęła kołnierz) i na drugi dzień miała "poprawkę"... oj Boogalku mój
  7. Po konsultacji u innego weta... Blind zaczyna coś widzieć i całkiem możliwe, że uraz się cofnie......(samoistnie)... raczej z duzym prawdopodobieństwem, że miał wypadek gdyz ma także rany na boku
  8. Najlepsza jest kiełbasa "Agowa" :eviltong: Tu nie chodzi o nazwę tylko o towarzystwo w jakim jest spożywana.... :loveu: i że dana z miłością....:loveu:
  9. Boogie po operacji (zrobiliśmy odrazu sterylizację).... Mam nadzieję Kochanie, że nie boli za mocno :glaszcze: Bardzo bym chciała Cię teraz przytulić :calus:
  10. [quote name='Evelin']Aga Mazury..ale masz podpis.... Ponoc tak mówi przysłowie ludowe...A madrośc ludowa trzeba cenić...[/quote] Spostrzegawcza jak zwykle ;)
  11. a priw jak mam Ci napisać skoro zapchana skrzynka:mad:
  12. [quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]byłem, byłem, tak samo jak i ty byłaś w Nidzicy:eviltong:[/B][/COLOR] [/quote] nie bardzo rozumiem.........
  13. [quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]mam dobrą wiadomość:[/B][/COLOR] [B][COLOR=navy]w sobotę przyjeżdżają państwo z Nowego Miasta Lubawskiego po Wenę, zdecydowali się ją adoptować[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]Wena będzie miała dom z ogrodem i dwie koleżanki do towarzystwa :)[/COLOR][/B] [/quote] rozumiem, że już na kontroli przedadopcyjnej byłeś? :cool1:
  14. za to rachunek rośnie ............ Grot wygląda nieciekawie....nie ma co ukrywać, ale miejmy nadzieję, że z czasem się to jakoś ustabilizuje....
  15. Bardzo Was przepraszam.....zapomniałam napisać... Famusia juz ma swój Kochający domek....od kilku dni
  16. czy to go boli?.... i co oprócz domu ...może polepszyć maluszkowi życie?
  17. Guziczek dostał dziś szczepionkę....
  18. [quote name='malagos']Kochani, na forum kocim [SIZE=3][B]BARDZO PROSZĄ O KONTAKT I WIADOMOŚCI O BIALYM KOCIE! [/B][/SIZE] [SIZE=3][B]ZNALAZŁ SIE DOM TYMCZASOWY![/B][/SIZE] Chodzi o transport do Elbląga![/quote] tak jak wspomniałam dom w Elblągu wie, że kot nie żyje.
  19. [quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]ja dostałem takie PW, ale ja kompletnie nie jestem w temacie, ja od kotów nie jestem,[/B][/COLOR] [B][COLOR=navy]lidka, chyba ty coś więcej wiesz? może ty never??[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][COLOR=seagreen]"proszę Cię, zajrzyj do jego wątku na miau.. sytuacja tak się zmienia, że nie dam rady Ci kopiować wszystkiego.. ale są szanse na DT w Elblągu, tylko na razie brak transportu.. są szanse na dom stały w Ostródzie ale to jeszcze niepotwierdzone..Napisz tam, jak wyciągnąć kicia, czy w tym stanie w ogóle się da.. i do której czynne jest schronisko.. No i jak dzisiaj się czuje kocisko.. pozdrawiam Anka"[/COLOR][/COLOR][/B][/quote] Ja już się skontaktowałam..... Filip nie żyje <*>
  20. Bardzo się denerwuje.....o 13.30 miało się zacząć... Boogie Skarbeńku.....
  21. Najprawdopodobniej dzisiaj Blind będzie skonsultowany w jeszcze jednej lecznicy i wtedy podejmiemy jakieś działania dalsze.... dziękuję gamoń :)
  22. Malutki był słabiutki, dodatkowo antybiotyk....nie trudno złapać wszystko co krązy po Świecie :(
  23. i bardzo Kochany, Przyacielski wobec ludzi, psów......je wszystko (nie wybredny), pięknie się uśmiecha.....i bardzo go KOCHAM :iloveyou: Paduś jest bardzo wrażliwym psem ....i tak ostatnio się zastanawiałam co mogło się stać, że był taki przygaszony... może po przeniesieniu na wybieg...był (nie może ale napewno) świadkiem walk psów.... ostatnio na sąsiadującym boksie zagryziona została sunia ....a dzieli ich tylko siatka...w zasadzie siatka jest wspólna od tych dwóch wybiegów :(
  24. [quote name='Donvitow']Swierzb jest praktycznie w 100% zakaźny. Ja Guzik miał to inne szczeniaki i mama pewnie ma.[/quote] Inne szczeniaki i mama są zdrowe.... (jeszcze) Guzik zachorował w DT
×
×
  • Create New...