-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
niestety nie wiemy..... :angryy: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
a pozostałe psiaki?...matusz robisz reszcie wątki? jest jeszcze Ksenia cudna, kudłaty, ta maleńka dziewczynka co na dwóch łapkach stawała....co waży może ze 3 kg :) dobrze, że tej wystraszonej suni z wybiegu gdzie była Julka zrobiłes wątek....(Boni).. no i ten co na boksie z Nelsonem....marta ten biszkoptowy....daj zdjęcia lub zrób mu wątek.... -
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Wczoraj Guziczek był wyjątkowo spokojny i smutny... nie piszczał, nie domagał sie pieszczot....dokładnie wyglądało to tak "jakby był obrażony"... nawet nie wstał ze swojej poduszeczki w klatce.... trochę się niepokoję... -
[quote name='mulinka']a czy on nadal tylko leży czy już wstaje ? proponuje napisac w tytule mały Blind i na końcu Ostróda no i że potrzebuje DT, żeby był właściwie leczony[/quote] wzieliśmy go wczoraj na krótki spacerek.... podkarmiłam go kiełbachą...... wycałowałam, przytuliłam i szepnęłam na ucho "że teraz już tylko będzie lepiej"...
-
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Morisek wczoraj jak go zabraliśmy na chwilkę na trawkę....szalał jak opętany :loveu::loveu::loveu: Bardzo radosna kuleczka puchata.... już się nie mogę doczekac jak matusz wstawi filmik z jego brykania...i zobaczycie jak podwija łapinkę...której zupełnie nie używa... w swoim pędzie wyrwał Blindowi kiełbaskę z pysia, którą to Blind właśnie zamierzał skonsumować...podskoczył i wyrwał ;) następnie skaleczył mi palca swoimi potęznymi zębiskami :evil_lol: i rozkochał mnie na AMEN -
Pazurek był tak rozradowany jak weszlam do niego na boks, że aż serce się rosłoo.. cieszył się jak jeszcze nigdy dotąd.... chyba zaczyna doceniać te "nasze soboty" Psiak, który jest z nimi na boksie (nowy) jest taki zastraszony, że boi się własnego cienia... ale po prośbach, cichutkim delikatnym mówieniu i proszeniu dało się kroczek po kroczku namówić go na wyjście na chwilę z boksu.... trochę pracy i cierpliwości i będa z niego ludzie... :)
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kamyczek na spacer wyszedł z sisią ....ale niestety...albo stety...asertywniak chciał do Agi i koniec ;)... wycałowaliśmy się (oj on to całuje dość brutalnie aż mi czasami zęby dzwonią ;))...naprzytulaliśmy...ocierał się z każdej strony o mnie jak siedzieliśmy na trawce...wchodził na kolana, tulił się i nie mogłam odejść na krok bo wpadał w histerię -
NELSON - już w nowym domu pod Częstochową !! ;-)
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Nelsonik na spacerach jest coraz bardziej radosny, coraz bardziej sprężysty ma krok...i w ogóle az miło poparzeć jak pies się odmienia.... -
Blinduś jest cudownym młodym psiakiem, który napewno w zyciu zaznał dużo złego. Poczęstowany kiełbaską je spokojnie, delikatnie. Dał sobie nawet kawałek wyrwac z nienacka moriskowi, który dopadł jego pyszczek jak rakieta. Jest grzeczny, smutny. Ma ranę na boku, ale widac, że się goi ... Według mnie Blind widzi ...
-
TELMA - kochana mamuśkaw Domu Tymczosowym szuka domku docelowego
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Telmusia nie miała lekko zapewne w zyciu....więc i więcej czasu potrzeba...aby pokonać jej lęk...przed ludźmi... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
SZukamy osoby, która mogłaby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną w Pasymiu (za Olsztynem)...być może jest tam dom dla 30 letniej kobyłki -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwop']Aga przeciez wiesz doskonale o co chodzi :angryy:[/quote] słuchaj, ale tak sypać na oślep to chyba powinna za to dostać obiecanego bana od moderatorów... BARDZO proszę o ustosunkowanie się do zaistniałej sytuacji...(prośba do moderatorów)... bezodstawne dawanie punktów miało być karane przez moderatorów. Czekam więc (nie powiem, że cierpliwie ;)) -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
niufek a Ty mi możesz łaskawie wyjaśnić za co dałas mi 5 pkt za trollowanie? Czy Ty jesteś przytomna? Bardzo rosze moderatorów o zainteresowanie się tą dziwną sytuacją. Komentarze narazie sobie zostawię na później... i to jeszcze niby z watku o jakim nawet nie miałam pojęcia, że istnieje... kobieto opanuj się... -
Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
[quote name='marola']Wątek Milorda śledzę już od paru miesięcy.Nie wiem tylko o co chodzi miedzy pajunią a Arką, ale chyba niky\t dokońca nie wie, tak?[/quote] Proste ARKA złożyła donos na to, że Pajunia wozi psy do Niemiec i w związku z tym Pajunia ma nieprzyjemności. Postanowiła więc psów więcej nie wozić. Należy jednak pamiętać, że w DT w Starogardzie jest ich około 40 czekających na adopcje niemieckie...a teraz być może wrócą do schronów na niechybną smierć ... -
[quote name='Kanzaj']Kropa sama wybrała pozycję zwiadowcy:crazyeye:. Beti tyły obstawia z Grekiem i Miką :mad:. No niech nam się tu jakiś nieporządany gośc pojawi :x:olympic::2gunfire::snipersm::evil::chainsaw::mad::cooldevi::evilgrin:[/quote] no nie mogę.....:evil_lol: przez Ciebie zaraz dzieci i TZ-a obudzę bo rżę przy kompie i się nie mogę powstrzymać....:evil_lol: dzielna kropa:mad:
-
Sparaliżowany Milordzik w domku tymczasowym!!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Przypominam, że Milord też jest nadal na tymczasie.....więc równie dobrze może i on wrócić...czemu nie?