-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
...a sisia ze zmianą tutułu znowu się zaniedbuje.... Ulaa dziękujemy....mam tylko nadzieję, że doczeka.... hmmmm...a może mu jakiś kubraczek sprawić ...jak myślicie? -
Trzymaj się maleńka.... to nie jest parwo?.... nie wiem tak do końca czy można.... ale dzieciom (nawet noworodkom) podaje się Hippa specjalny płyn (dostępny w aptekach) który uzupełnia elektrolity w razie biegunki...bo biegunka dla noworodka jest bardzo niebezpieczna...dla szczeniaka tez :( oczywiście to tylko na chwilę rozwiązanie...tak aby zdązyć do lekarza...
-
Witaj Martyna :) Rino jest w schronisku w Ostródzie i nikt nie zna odpowiedzi dlaczego on jeszcze się w nim znajduje. Tak jak nie wiemy czemu inne cudowne psy nadal w nim tkwią i dlaczego w ogóle się w nim znalazły. Rino odkąd pamiętam jest w schronisku i nie był w tym czasie w domu....cały czas siedzi w klatce.
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Ostróda popada w tarapaty finansowe... Psiaki mają długi: Grot jest na potężnym minusie a nie zanosi się na koniec leczenia jeszcze długo Boogie do opłacenia operacja Zuza do opłacenia operacja Arktik do opłacenia operacja na Kortowie plus pobyt szpitalny...nadal jest w trakcie leczenia Nelson planowana operacja w środę plus czyszczenie uszu,strzyżenie Morisek dług plus palnowane konsultacje w innych lecznicach a to tylko te poważniejsze zabiegi ratujące życie...nie wspominam o zwykłych leczeniach... ...nie powiem jak wiele jeszcze psiaków czeka na leczenie :( Nie mamy też ani kilograma suchej karmy dla psów czy kotów... -
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Przyznaję się bez bicia...ze ja Guzika wczoraj nie widziałam..... za dużo miałam psów do zawiezienia do weta...za dużo nieszczęść psich...i w ogóle... ale rozmawiałam o Guziczku....i usłyszałam, że jest już dużo lepiej.... a jego rodzeństwo, które jest w ilości 4 sztuk zostało jeszcze w schronie ma podobne problemy do Guzika[COLOR=black][FONT='Arial','sans-serif'] ...[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][/COLOR] [COLOR=black][/COLOR] -
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga_Mazury replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
:Rose::Rose::jumpie::jumpie::tort::bday::new-bday::BIG::cunao::drink1::knajpa::laola: WRACAJCIE DO NAS WYPOCZĘCI :) I KONIECZNIE Z TĄ NIESPODZIANKĄ ;) -
można wszędzie gdzie tylko się da.....:) dziękujemy
-
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Sisia zmień tytuł, że Cenick pilnie szuka DT bo odchodzi w schronie..... bardzo się o niego boję .... -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Jeżeli ktoś ma DT dla kropka to błagam zabierzcie go.... On jest chory...boli go coś w brzuchu, jest osowiały...wymiotował żółcią, ma biegunkę....i w ogóle mu się nie poprawia... tak dzisiaj się na mnie patrzył...tak prosił... głaskałam go po tej centkowej główce...i wyć mi się chciało..... -
piekny mini BRIARD Franc już w nowym domku z ogrodem pod Krakowem !!
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
na którym raczej z psami się nie dogaduje....przynajmniej narazie -
Sylwusia się odrazu chce przytulić...wyściskać, wycałować i pokazać, że człowiek nie zawsze znaczy wszystko co najgorsze... dzisiaj wychodził z boksu już troszkę lepiej niż tydzień temu....nawet były momenty, że merdał ogonkiem do nas....jak go całowałam po pysiu to był szczęsliwy.... kto go pokocha ten będzie miał ogromnie oddanego przyjaciela...
-
Ostróda - Bianka ma swoje miejsce na ziemi :-)
Aga_Mazury replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Bianeczko Kochanie ...jak zwykle śliczna.... zawsze jak o Tobie myślę, że to łezka wzruszenia się kręci,,,, Camara bardzo Ci dziękujemy za zdjęcia...i cóz....WIĘCEJ :))))))) -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
wątek Kate [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7841361#post7841361[/URL]