-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kanzaj jakoś tak mam ;) przyciągam te Skarby do siebie czy jak ;) albo one mnie tak pociągają....te trudne charakterki ;)... -
Tak...bardzo wszystkich proszę o wklejanie Arktika wszędzie gdzie można... Arktik nadala jest w Olsztynie i conajmniej do wtorku tam będzie...mam pierwsząfakture do zapłaty na kwotę 490 zł a to tylko wstęp...:( trzeba opłacić całe badania, pobyt w szpitalu i leczenie szpitalne... Arktik warczy dalej...nie bardzo daje cokolwiek przy sobie robić...
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kamyś poprostu wziął mnie na własność....absolutnie nie ma zbliżania się innych psiaków do Agi ...Kamyk dziwlnie pilnuje...ostro warcząc...szczekając i pokazując jaki jest dzielny obrońca... zazdrośnik mój Kochany :calus: -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochane moje serdelątko....w górę :) -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny gdyby w ostródzie był DT to Cent już w tamta sobotę by w nim był...i nie błagałabym o to na wątku... niestety nie mamy nawet pół DT... :( Ulaa z tego co pisała może go wziąc na DT dopiero w listopadzie (albo już w listopadzie...zalezy jak na sprawę spojrzeć)... My mam nadzieję w niedługim czasie będziemy organizować transport Blinda do Krakowa.....można by wtedy jakoś to połączyć...(zawsze to juz bliżej do Ulaa)...o ile znajdziemy w ogóle tranport... Na chwilę obecną Cent nie ma biegunki... Niestety niedługo zatem może wrócić na wybieg a tam grozi mu zagryzienie :( -
podnoszę bidulka....narazie tylko tyle mogę
-
Bardzo prosimy o transport do Krakowa :modla: Lada moment Blind trafi na wybieg a wtedy ...... .... on sobie nie poradzi :-( a niestety Blind jest po leczeniu...a inne psiaki mogą potrzebować pomocy....mogą przyjechac "kolejne Blindy" pozbierane z dróg....a miejsca brak :(... POMÓZCIE...URATOWAC TEGO PSIAKA....
-
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Aga_Mazury replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymamy kciuki za Kronę....aby Nivalin poskutkował.... -
NELSON - już w nowym domu pod Częstochową !! ;-)
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
samopoczucie Nelsona jest w miarę dobre.... jest na budynku i bardzo potrzebuje czułości....przychodzi i cały czas prosi o głaskanie..i zainteresowanie.. -
NELSON - już w nowym domu pod Częstochową !! ;-)
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Nelson ma więcej niż 6 lat..... evas dziękujemy :) -
NELSON - już w nowym domu pod Częstochową !! ;-)
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Nelson po operacji....... został wycięty guz przy szyi, guz przy odbycie... został wykastrowany i ma porządnie wyczyszczone uszy i jest ostrzyżony... czyli wszystko... niestety nie mamy za co zapłacić za tą operację... i chyba narazie nie będziemy w stanie już uratowac żadnego psiaka... mamy nieopłacone kilka operacji i leczeń :( -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Bardzo Was wszystkich przepraszam, ale dopiero wróciłam z pracy.... -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Aga_Mazury replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Krona a ja dzisiaj Cię szukałam tu na dogo.....aż Lulka Cię wyorowadziła na pierwsze strony :)Idziemy wspólnie na spacer.....i przypominamy się wszystkim... -
Arktik nadal jest w szpitalu w Olsztynie... niestety znaczącej poprawy nie ma...i to...oznacza, że albo zdarzy się cud albo....albo.....echhhhhhh
-
Mordziaku mój....przypomnij Światu, że na wybiegu w ostrózkim schronisku bije serduszko w pięknym rudym futerku.....i czeka na swój dom
-
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Kropczkowicze Kochani... pomózcie mi...zdecydować który z golfików na krakvet jest dobry dla dalmatyńczyka? [URL]http://www.krakvet.pl/akcesoria-ubranka-c-23_44_136.html?page=1&sort=1a[/URL] bo wiadomo, że za luźny nie spełni roli, żeby troszkę ciepłem utulić...a za mały nie wejdzie :( -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Ja nie mam pojęcia ile takie cudeńko sweterkowe kosztuje i czy w ogle to jest praktykowane?...oczywiście jsli byłby na boksie to nie...bo nie spełniałoby zupełnie zadania....zamokłoy w błocie...i jeszcze gorzej by było....ale teraz gdy jest na budynku i choruje....i jest mu tak zimno... -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Aga_Mazury replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czemu na dogo...nie ma milionerów? :-( albo byli i już się skończyła kasa :( tyle potrzeb...