-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kamyczku ..Skarbie mój całuśny.... pokaż się wszystkim...jaki przystojny z Ciebi gościu -
Miluś Znowu bomba radości bo ma swój DOM!!!!!!
Aga_Mazury replied to Kara.'s topic in Już w nowym domu
Miluś chyba już na zawsze zostanie w schronisku :placz: -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fredziak dośc już....PROSZĘ WYNOSIĆ SIĘ DO DOMKU SWOJEGO! -
Goldenowata FINKA już w swoim domku pod Opolem !! :)))))
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[quote name='eduso']sisia0 - bierzesz ja na tymczas ?[/quote] nie, sisia nie może dać Fince tymczasu.... poprostu poznała dopiero w sobotę Finkę i się w niej zakochała.... -
sisia może wstaw w tytule...że Arktik to husky...może jacyś wielbiciel rasy wypatrzą...może akurat
-
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
Aga_Mazury replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
...a o Julk nikt nawet nie pyta .... :( -
Jamnik Pluto, daj mu szanse...Odszedł [*]...:(
Aga_Mazury replied to lon_cia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pluto ...staruszek jamnikowaty..... on patrzy z taką nadzieją na człowieka....te oczy pytają...o miłość.... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']A co w łapkę sie stalo temu chudzielcowi?[/quote] To jest sunieczka. Joda ..bardzo delikatna, kochana i wdzięczna... została potraktowana przez koleżanki z wybiegu....dośc brutalnie... -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Aga_Mazury replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj Kochana :glaszcze: odpoczywaj sobie....dzielna dziewczynka z Ciebie -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Aga_Mazury replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
trzymamy kciuki bardzo mocno :kciuki: -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Aga_Mazury replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kanzaj']Ostródzki Milord też był w podobnym stanie, a teraz...ho, ho![/quote] Dlatego tu się liczy szybka diagnoza i jak najszybsze leczenie.... Zarówno Milord jak i Kamyk.... byli "sparaliżowani".... Kamyk ze wskazaniem do eutanazji.... Milord oczywiście też.... Życzę Ciągutce żeby podzieliła los Kamyka i Milordzika ...i stanęła na własnych łapach :kciuki: -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak ja za nim tęsknię........ Jest domek zainteresowany od jakiegoś czasu Moriskiem....więc myślę, że .... DS nie będzie w przyszłości problemem....wręcz domki będą "bić" się o cudeńko nasze :calus: -
foxi..lekarz mi wspominał o jakimś innym leku, ale nie pamiętam za bardzo jak się nazywał...o wspomniany przez Ciebie zapytam (dziękuję :)) Póki co...założyłam zeszyt dla Perci...a w zasadzie założyła go cytrynka... Nie wiem czy to ogólnie praktykowane, ale wet wspominał mi, że jeżeli ataki zdarzają się rzadziej niż raz na miesiąc to nie podaje się leków tylko stosuje się w czasie ataków rzadkich doodbytniczo taką wlewkę...i ja mam taką jedną dawkę... narazie zatem trochę ze starchu....odliczam każdy dzień licząc, że ataku nie będzie przez miesiąc od ostatniego....i będziemy tylko objawowo stosować lek...a nie na stałe luminal...czy inny trzymajcie kciuki...narazie nie podaje luminalu...
-
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Cenciku.....jesteś Kochany :calus: jak dobrze, że już masz do kogo się przytulać :) -
[quote name='fona']ooo, super :) dzieki, ciotka, za fotę ;) a sam sobie podbił oko czy się braciszkowie nie dogadali? a co ta wiewiora taka oswojona??[/quote] oko podbił sobie sam...ladując na szafce w przedpokoju.....(syrena się włączyła na kilka godzin...a ja myślałam, że zawału dostanę)... co do wiewióry.... Ciotka przyjeżdżaj...poznam Cię z ostródzkimi rudzielcami...jak widać żyjemy w pełnej przyjaźni
-
Chłopaki w czapach dogomaniackich ;) można ich odróznić...jeden z "podbitym okiem" :mad:... na dzisiejszym spacerku.... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/8651/spacerekiwiewira027resivq1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=518&i=spacerekiwiewira027resivq1.jpg][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/8651/spacerekiwiewira027resivq1.e36afdc719.jpg[/IMG][/URL]
-
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Też jestem ciekawa jak pierwsza noc minęła rodzince