Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. dotarłam do galeryjki:multi::multi::multi::multi::multi: eksta, foty cudne, Toniek odmieniony, brawooooo:klacz::klacz::klacz: a to mnie powaliło:evil_lol: [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/3b5530ce56.jpg[/url] szkoda tylko, ze nie udało się zachować całej Tońkowej historii:roll:
  2. [quote name='evaxon'] :lol: poza tym Tigra by zjadła Imbirka:diabloti::evil_lol: wotaneczko:loveu: [/quote] eee tam... ostatnio jakoś go nie zjadła:loveu: :hmmmm::hmmmm::hmmmm: że co???? :roll: [quote name='caroolcia']Tigerka boksiowy wamp :-o :evil_lol: ??[/quote] ona tylko tak straszy, a Bimber sobie i tak nic z tego nie robi:cool3::cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A tak wogóle to dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi:
  3. Helloł Zuzanki:multi::multi::multi::multi::multi: [quote name='sota36']Czesc Rodzinko!!! Ide do pracy, tj. do szkoly...:([/quote] ooooo... witaj szkoło:cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:;)
  4. [url]http://www.kartki.giet.pl/kartki/5/44.jpg[/url] boszsz, Agniestka padłam:mdleje::mdleje::mdleje:, skąd Ty wytrzasnęłaś takie ekstra zdjęcie?:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  5. Helloł:multi::multi::multi::multi::multi::multi: ale z Burbika jest pilny uczeń:loveu::loveu::loveu:
  6. cześć dziewczyny:multi::multi::multi: kaj Wy znowu się podziewacie?:cool3:
  7. Helloł powrócone:multi::multi::multi::multi:
  8. Bry dzionek matka:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: kacuś już Ci przeszedł?:razz:
  9. Dzień dobry:lol: .... chociaż nie wiem czy taki dobry:roll:
  10. luzior jak luzior, ja ją zastępuję, wcale nie będzie tak pięknie:cool3::cool3::cool3:
  11. Witamy się:multi::multi::multi::multi: .... i witaj szkoło:cool3::cool3::cool3::cool3:
  12. hehe, dokładnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: moja szefowa jest ostatni dzień przed urlopem i zdaje nam swoją robotę a ja się nawet nie potrafię skupić co do mnie mówi:cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:
  13. Witajcie:multi::multi::multi::multi: ale fotek duuuuużo :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: ekstra:multi::multi::multi: [quote name='AgusiaTerierka']Kra, kra, nadchodzi jesień zła...:evil_lol: Tak naprawdę to lubię jesień, taka trochę nostalgiczna pora, ale urokliwa kolorystycznie... Może dlatego, że urodziłam sie jesienią?:razz: Pozdrawiamy Was...:loveu: [/quote] Ale chłodem powiało:roll: ja też jestem jesienna - listopadowa:cool3: i wręcz jesieni nie trawię, lubie ciepełko, długie dni, słonko a perspektywa deszczu, wilgoci, wiatru mnie przeraża :cool3:
  14. ja jestem prawdziwa:p:p:p:eviltong:;)
  15. już wypiłam kawusię ale nadal chce mi się spać:cool3::placz: u nas jest dzisiaj zimno i pochmurno:cool3: pogoda na spanie:roll:
  16. Helloł:multi::multi::multi::multi: zgłaszaj Gastka na wystawy, niech chłopak pokaże jaki jest piękny:loveu::loveu::loveu:
  17. Helloł Bodziulka:multi::multi::multi::multi::multi: ty już wróciłaś na dłużej czy jeszcze się będziesz gdzieś szlajać?:cool3::cool3::cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. [CENTER][IMG]http://www.birthdayjoys.com/glitters/birthday_glitter_graphics_17.gif[/IMG] [COLOR=Purple][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]STO LATEK, STO LATEK, STO LATEK [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=Purple][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]TYSIEŃKU[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [IMG]http://republika.pl/blog_ty_379279/616254/tr/mis.gif[/IMG] [/CENTER]
  19. Witajcie z samego rana:multi::multi::multi::multi: i tak na dobry początek:loveu: [IMG]http://republika.pl/blog_ym_1226224/2515178/tr/_11_.gif[/IMG] :p:p:p:p:p:p:p
  20. [CENTER][IMG]http://republika.pl/blog_ty_379279/616254/tr/bukiet.gif[/IMG] [FONT=Fixedsys][SIZE=5][COLOR=DarkOrchid]STO LATEK, STO LATEK, STO LATEK, :multi::multi::multi::multi:ARGONKU:multi::multi::multi::multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://www.thedoghouseoflg.com/images/birthday_treatv.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. Imbirek to podtapia Tigrę:roll: gdzieś są tutaj fotki z ich wspólnych pływackich wyczynów:cool3: a tak wogóle dzieńdoberek:multi::multi::multi:
  22. [url]http://img525.imageshack.us/img525/1492/dsc00340hv0.jpg[/url] wow:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: wyglądają jak na polowaniu na safari:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. Helloł gadulińskie:multi::multi::multi::multi::multi: kilka fotek wodołaza i spadamy na działeczkę:p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0108.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0109.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0110.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0111-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0112-1.jpg[/IMG]
  24. Witajcie :multi::multi::multi::multi:.... przytłoczone umiejętnościami Imbira:evil_lol::evil_lol::evil_lol::cool3: ja Wam zapomniałam powiedzieć, że ja nie mam psa, ja mam oszołoma:diabloti::loveu: Nigdy nie sądziłam, ze biorąc ze schroniska taką bidę, będę miałam coś takiego:cool3::evil_lol:. Zmienił całe moje życie o 180stopni i nadal nie przestaje mnie zadziwiać
×
×
  • Create New...