Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. oczywiscie ja na koncu:oops:Roni sto lat!!!:loveu: a Ty Szariczku nam tu stracha nie rob tylko zdrowiej...jestem z Wami!!
  2. dzwonila do mnie mila pani zainteresowana adopcja dobki,spodobala jej sie dobka pod opieka Dominiki (?)czarna sunia z ligoty(ja nie kojarze0,znalazla ogloszenie gdzies w necie...ma 5 psow i maja u niej podobno bardzo dobrze,oczywiscie do sprawdzenia...niestety raczej nic z tego bo Pani ma dobka i chce do pary..byla mila i szczera mowi ze rozumie ,ze naszym warunkiem jest sterylka jednak ona miala juz dobki male i zawsze bylo wszytsko ok...ja wyjasnilam ile mamy dobkow w schronach...tak tylko pisze,mpoze jest jakas bez sterylki a bezplodna:cool3::evil_lol:nikt sie nie zorientuje:evil_lol:
  3. i dobrze ze go nie wziela,taka niech sobie zabawke kupi:angryy:
  4. cudnie:loveu:sliczna psina,dziekuje w imieniu Adki:loveu:
  5. ta chetna dziewczyna tez milczy,raz sie wymigala od wizyty.drugie i ostatnie podejscie mialo byc wczoraj ale nie wiem czy doszlo do skutku,czekam na wiesci...
  6. masakra,dzis do schroniska facet przyprowadzil chyab rocznego boksia...dostal go w prezencie (kto daje zywe prezenty?:angryy:) a ten urosl po roku skubany..:shake::angryy: pies piekny,taki jak nasz Omar ciemny,pregowany, ciemny pysiu tylko chyba ze 2 razy mniejszy od Omarka,taka psinka sliczna,,,przestraszony nie wiedzial co sie dzieje:(:(:(
  7. na pewno ich uczule,zeby go wybiegac na jakis lakach moga kupic taka treningowa 10m smycz;)
  8. W PIATEK WIECZOREM W SUłOSZOWEJ K/KRAKOWA ZAGINAL CZARNY PIES,WIELKOSCI OWCZARKA,KROTKA SIERSC,DLUGI OGON,NA SZYI OBROZA PRZECIWPCHELNA I LANCUSZEK Z BLASZKA JESLI KTOS COS WIE BARDZO PROSZE O KONTAKT 507058628 POSTARAM SIE O ZDJECIA
  9. o ten nasz dran kochany...stracha narobil i przebiezke mezowi Kasi:evil_lol:
  10. Dobermania cudo:loveu:poszaleje sobie chlopak:) a z tym chudzielcem...:(
  11. ja tez mam juz obsesje na punkcie Barusia...caly czas mysle ze zle dom ocenie,ze czegos nie dopatrze...:(
  12. [quote name='aisaK']karusiap kochana jest i sprawdzi domek. Pan przez telefon małomówny, ale to o niczym nie świadczy, tylko mało sie dowiedziałam. Ale Karolinka zobaczy warunki i mam nadzieję oznaki miłości, bo jak nie...to nie oddam im Barunia!!! Nie wiem czy to dobra czy zła zonaka ale pan nie wie jak wyglada mix sznaucera ani nie widział zdjęcia Barunia, w sumie go to nie obchodziło. Barunio właśnie lezy Julci na kolankach i jest głaskany...[/quote] kurcze no ciekawe w sumie czemu go to tak wogole nie obchodzilo...:shake:wstepnie jestemy umowieni na poniedzialek ,poznym po poludniem
  13. :angryy:niedobrze...Mysia a skad ona byla zabierana??mozesz tam jechca??trzeba szybko dzialac,zebrac ludzi szukac,plakaty:(taka przestraszona...:(
  14. :oops:skoro jestem na miejscu to jakos moze uda mi sie pomoc..oby to byl ten dom..
  15. kiwi:loveu:dziekuje w imieniu tego psiaka... co powiedzial dr?? ciesze sie, ze pamietalas o Wodniku i mimo tylu psiakow decyzja zapadla...
  16. wlasnie Kasiu co mowil Pan??mily byl??:)Prokocim to osiedle na koncu swiata(zartuje-po prostu ode mnie kawalek),ale moge pojechac ,dla Barusia wszytsko...tylko kiedy??jutro rano jestem w schronie??po poludniu?albo poniedzialek po poludniu?
  17. socurek swiete slowa... a co do tego biadaka:(to nie rozumiem...interwencje TOZu nie pomogly..to po co interweniowali zamiast zabrac psa jesli byl bity i zle traktowany:angryy:
  18. biedny Baster...schronisko zdazylo zrobic swoje:(:( ale cioteczki szybko wylecza skarbeczka:)
  19. ten psiak nie da sobie rady:(:(czy dziewczyny wiedza o nim cos wiecej??
  20. Barus weekend ladny sie zapowiada,moze Cie ktos wypatrzy...
  21. no to nic tylko czekac do jutra na wyczerpujace opowiesci Kasi jak tam nasza "malutka";)
  22. sliczny banerek,niech Czekoladka juz wroci to chetnie sobie dam
  23. Gosiu, dziewczyny jestes niesamowite:loveu:
×
×
  • Create New...