karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
karusiap replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
oczywiscie ja na koncu:oops:Roni sto lat!!!:loveu: a Ty Szariczku nam tu stracha nie rob tylko zdrowiej...jestem z Wami!! -
dzwonila do mnie mila pani zainteresowana adopcja dobki,spodobala jej sie dobka pod opieka Dominiki (?)czarna sunia z ligoty(ja nie kojarze0,znalazla ogloszenie gdzies w necie...ma 5 psow i maja u niej podobno bardzo dobrze,oczywiscie do sprawdzenia...niestety raczej nic z tego bo Pani ma dobka i chce do pary..byla mila i szczera mowi ze rozumie ,ze naszym warunkiem jest sterylka jednak ona miala juz dobki male i zawsze bylo wszytsko ok...ja wyjasnilam ile mamy dobkow w schronach...tak tylko pisze,mpoze jest jakas bez sterylki a bezplodna:cool3::evil_lol:nikt sie nie zorientuje:evil_lol:
-
Malutki beżowy piesek Munio-wreszcie znalazł swój dom!!
karusiap replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
i dobrze ze go nie wziela,taka niech sobie zabawke kupi:angryy: -
KRAKÓW - Adka Bernardynka znalazła swojego człowieka :)
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
cudnie:loveu:sliczna psina,dziekuje w imieniu Adki:loveu: -
Bokser w OL, podobno do uśpienia!!!! Ma dom :)))))))))))
karusiap replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
masakra,dzis do schroniska facet przyprowadzil chyab rocznego boksia...dostal go w prezencie (kto daje zywe prezenty?:angryy:) a ten urosl po roku skubany..:shake::angryy: pies piekny,taki jak nasz Omar ciemny,pregowany, ciemny pysiu tylko chyba ze 2 razy mniejszy od Omarka,taka psinka sliczna,,,przestraszony nie wiedzial co sie dzieje:(:(:( -
W PIATEK WIECZOREM W SUłOSZOWEJ K/KRAKOWA ZAGINAL CZARNY PIES,WIELKOSCI OWCZARKA,KROTKA SIERSC,DLUGI OGON,NA SZYI OBROZA PRZECIWPCHELNA I LANCUSZEK Z BLASZKA JESLI KTOS COS WIE BARDZO PROSZE O KONTAKT 507058628 POSTARAM SIE O ZDJECIA
-
[quote name='aisaK']karusiap kochana jest i sprawdzi domek. Pan przez telefon małomówny, ale to o niczym nie świadczy, tylko mało sie dowiedziałam. Ale Karolinka zobaczy warunki i mam nadzieję oznaki miłości, bo jak nie...to nie oddam im Barunia!!! Nie wiem czy to dobra czy zła zonaka ale pan nie wie jak wyglada mix sznaucera ani nie widział zdjęcia Barunia, w sumie go to nie obchodziło. Barunio właśnie lezy Julci na kolankach i jest głaskany...[/quote] kurcze no ciekawe w sumie czemu go to tak wogole nie obchodzilo...:shake:wstepnie jestemy umowieni na poniedzialek ,poznym po poludniem
-
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
karusiap replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
:angryy:niedobrze...Mysia a skad ona byla zabierana??mozesz tam jechca??trzeba szybko dzialac,zebrac ludzi szukac,plakaty:(taka przestraszona...:( -
Baster- już nie szuka domu - ma dom u doddy :)
karusiap replied to Gosia>>>'s topic in Już w nowym domu
biedny Baster...schronisko zdazylo zrobic swoje:(:( ale cioteczki szybko wylecza skarbeczka:) -
KRAKÓW - Adka Bernardynka znalazła swojego człowieka :)
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no to nic tylko czekac do jutra na wyczerpujace opowiesci Kasi jak tam nasza "malutka";) -
Baster- już nie szuka domu - ma dom u doddy :)
karusiap replied to Gosia>>>'s topic in Już w nowym domu
Gosiu, dziewczyny jestes niesamowite:loveu: