Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. biedny pysio...moze jego kolega szybko znajdzie domek to i jemu pomozemy:( a nie da sie go odosobnic by go nie gryzly??
  2. o ten kotek nie dobry-nie chcial zejsc:evil_lol:
  3. ja sie juz zakochalam:loveu: jest sliczny!!!! a jak z chodzeniem na smyczy?
  4. Maxiu jest cudny:loveu: taki masywny:cool3: to rzeczywiscie mixik:evil_lol: ale to co , dobkowaty maxiu:).te teskniace oczka i ta minka...:-(
  5. zgadzam sie z Jagienka...tez widzialam jak lezal na palecie...taki zobojetnialy:(
  6. ale lajza ze mnie:oops: czy ktoras ciotka umie to naprawic??tzn wstawic od razu zdjecia??bo pokusilam sie o wstawianie na raz wszystkich i wyszlo tak:placz: jak nikt nie pomoze to wieczorem bede po jednym ladowac:( a sa cudne-warto zobaczyc!!!:cool3:
  7. A oto cudna panienka: [U][URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44a38a4d10eac346.html[/URL][/U][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44a38a4d10eac346.html"][/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc622ddaf000ccbd.html[/URL] pysznosci... [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7768436161201320.html[/URL] kto sie pobawi?? [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de452abd91f18e89.html[/URL] widze chetna:cool3: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c4beef509bacd31d.html[/URL] nie to nie,sama tez potrafie [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dba36fc9c90792c6.html[/URL] tak sobie gryze...i gryze... [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/80969bdedb81809d.html[/URL] czuje sie obserwowana...:cool1: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bf267a15671d7694.html[/URL] nie rob mi zdjecia w majteczkach,,,potem pewnie na dogo wstwisz...:mad: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/364098506c62bf37.html[/URL] nie zartuje,dowiem sie jak to zrobisz... [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9c4acd476f3cbc44.html[/URL] a za kare zjem misia... [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ea76aca3b13f1845.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ea76aca3b13f1845.html[/URL] widac ze Sonia ma u Agi jak w raju-dziekuje:loveu:
  8. wiem wiem:oops:zawalilam strasznie...nie mialam kiedy ale juz sie za to biore,od reki;)
  9. [quote name='_bubu_']piesek jest milutki i kontaktowy , troche pobiegał i potem cały czas trzymal sie blisko nas no i obserwowal koty przez okno :D[/quote] no to ciesze sie bardzo...bedziemy sie socjalizowac i miziac:)
  10. [quote name='daga_27']Karol, zalizajka a raczej zalizajke przywiozlam dzisiaj z Poznania:evil_lol:[/quote] oj ty to masz szczescie to superasnych dobkow:loveu:albo nie-one po prostu takie sa:)brawo daga!!!
  11. Kora jest sliczna!!!!!!!!!!1:loveu::loveu:
  12. Syriusia dzis chwilke pochodzila...kochana i sliczna,kladzie sie na pleckach do miziania:loveu: jest cudna!!!!!
  13. ciesze sie bardzo...ja podtrzymuje oczywiscie to co mowilam;) a jaki on jest?lagodny,radosny czy raczej cichy spokojny ??a moze to psi "zagryzacz" albo "zalizajek":evil_lol:
  14. plakac mi sie chce,bo badzmy szczerzy co my zdzialamy ...kazdy dzien zwloki jest super...tylko perspektyw brak:(
  15. no to super!!szybciej i wogole bedzie Polakiem do konca:evil_lol:
  16. no to mnie sie juz dobki pomieszaly na amen....nie wazne,jak rozmowa ze znajoma??
  17. Kasia ma racje,jesli to ta osoba to trzeba uwazac,uzywa roznych maili i imion i ma bardzo konkretne wymagania...
  18. oby mial szanse opuscic te klatke:shake:
  19. Paluch chyba ne jest najblizej ,bo jesli dobrze kojarze to miejscowosc nieopodal Rzeszowa tak?? czekamy wiec na wiesci...
  20. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: ja sie pobubilam na chwile...oba piesy zostaja od razu w domciu bez zadnych tymczasow??:oops:
  21. ja piernicze skoro takie juz sa telefony to na dniach psy moga trafic na ulice...ale czy one naprawde je wyrzuca czy chociaz do schronu zawioza??a jesli tak to do ktorego?? czemu wszystko sie rozchodzi o brak kasy:(:(:(gdyby byla to bysmuy jakos poradzili sobie:(:(:( straszne to wisi w powietrzu...
  22. super!!juz nam po prostu nic nie zostaje jak wlasnie sepic;) dla nas to bardzo duzo,ponad dwie doby albo np wizyta u weta...
×
×
  • Create New...