karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Wspaniały, łagodny,,,uwięziony-doberman 6 lat na łańcuchu....
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
wkleilam tez 1 post -
Wspaniały, łagodny,,,uwięziony-doberman 6 lat na łańcuchu....
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Blagam niech ktos ma wene..... ja nie mam kompletnie..... -
Wspaniały, łagodny,,,uwięziony-doberman 6 lat na łańcuchu....
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Killer jest chwilowo w hotelu. potrafi wyjac glowe z KAZDEJ obrozy wiec ostatnio mial zacisnieta tak mocno,ze ledwo udalo nam sie ja odpiac.Uwierzcie mi,nie wiedzialam,ze pies jest w stanie funkcjonowac i nie miec zmiazdzonej krtani czy czego tam w takim czyms..... Na spacerze zauwazylysmy,ze ma skore na szyi zdarta do krwi,pozadna rane od tej cholernej obrozy. Nie wiem ile pobedzie w hotelu....juz jutro moga go znowu zapiac na lancuch:( -
[quote name='karusiap']Poszukuje pomocy w przewiezieniu Rendi z okolic Poczty Glownej w okolice Matecznego do programu na Krzemionki, w czwartek na godz ok 17:40-45. To jedna z jej ostatnich szans przed bezdomnoscia....[/QUOTE] nikt nie da rady pomoc??
-
Poszukuje pomocy w przewiezieniu Rendi z okolic Poczty Glownej w okolice Matecznego do programu na Krzemionki, w czwartek na godz ok 17:40-45. To jedna z jej ostatnich szans przed bezdomnoscia....
-
Moja Lady odeszla 5 kwietnia 2010-miala guza mozgu :(
karusiap replied to Brucio's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Słońce....tak bardzo mi przykro [*] Dokładnie wiem co czujesz:( Mój Skar zmarl 7.03......mógł tez miec guza mozgu:( -
Sherkan-piękny AST-zdradzony, znowu w hotelu czeka na dom
karusiap replied to agamika's topic in Już w nowym domu
Jeśli ktos zechce ukrasc psa to wyrwie Ci smycz z reki. Oczywiscie,ze tak. Po prostu irytuja mnie pewne kwestie. Uwierz mi,ze Sherkana wydaje osoba bardzo doswiadczona i nie wydalaby go byle gdzie. A przewidziec przyszlosci i wszelkich ewentualnosci sie nie da.Po prostu. Ciezko mi uwierzyc, ze ludzie majacy ogrod nie wypuszczaja na niego swoich psow luzem.... -
Sherkan-piękny AST-zdradzony, znowu w hotelu czeka na dom
karusiap replied to agamika's topic in Już w nowym domu
Popieram nie wypowiadanie sadow w kwestiach o ktorych nie mam pojecia czytaj : nie bylam, nie widzialam ogrodu, ogrodzenia,warunkow,nie znam psa ani ludzi. -
Sherkan-piękny AST-zdradzony, znowu w hotelu czeka na dom
karusiap replied to agamika's topic in Już w nowym domu
Nie skomentuje Twojego postu Kana..... A reszta niech trzyma kciuki za Sherkana:) -
Sherkan-piękny AST-zdradzony, znowu w hotelu czeka na dom
karusiap replied to agamika's topic in Już w nowym domu
Hmm co mozna napisac....dom bardzo fajny,ojciec z synem kochajacy psiaki. Dom przystosowany do psa,wlasny pokoj z wahadlowym wyjsciem zrobionym w drzawiach balkonu,by pies mogl wychodzic na ogrod kiedy chce:)Do tego spacery nad jeziorko....mysle,ze bedzie naprawde dobrze:) -
Wspaniały, łagodny,,,uwięziony-doberman 6 lat na łańcuchu....
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Pewnie Asiu.Niech dzwonia do mnie.Dzieki:) -
Wspaniały, łagodny,,,uwięziony-doberman 6 lat na łańcuchu....
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='agamika']mi sie wydaje ze ona ma siersc dłuższą niż dobermany , i tez cos w krztałce głowy mi ne gra, ale ja sie nie znam nijak ;) mam na osiedlu sunie baucerona, ale niekopiowaną .. zresztą , on dla większości osób raczej będzie dobermanem ( w sensie"Kowlaskiego " ) i chyba jako takiego go lepiej ogłaszać ?[/QUOTE] absolutnie prosze o oglaszanie Killera tylko jako dobermana -
Wspaniały, łagodny,,,uwięziony-doberman 6 lat na łańcuchu....
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ale piękny! mnie trochę beaucerona przypomina bardziej niż dobermana chyba[/QUOTE] No dobra.....:cool1::loveu:juz nie jestem pewna jego 100% dobermana.Dla mnie to dobek,ale juz druga osoba po malawaszce stwierdzila,ze wiecej ma z beaucerona. Moja siostra tez w nim widzi tego psa.Ja w zyciu na zywo takowych nie widzialam i Killer bedzie dla mnie dobkiem.....bede bronila jego dobkowatosci wlasna piersia:evil_lol: -
Wspaniały, łagodny,,,uwięziony-doberman 6 lat na łańcuchu....
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
wlasnie o dziwo bardzo grzecznie szedl:)na trawce tyroszke sie potarzal w sianku:) ale juz ma obiecane regularne spacery....co prawda raz gora dwa w tygodniu,bo tak jestesmy w okolicy,ale zawsze cos..... -
Wspaniały, łagodny,,,uwięziony-doberman 6 lat na łańcuchu....
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
nie nie:evil_lol: to 100% , piekny doberman:loveu: -
Wspaniały, łagodny,,,uwięziony-doberman 6 lat na łańcuchu....
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i44.tinypic.com/nvcivt.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/zxo5sg.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/t9fs4l.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Sed pojechal do super domku:) a do adopcji nowy dobek,z lancucha, Killer: [url]http://www.dogomania.pl/threads/183050-WspaniaA-y-A-agodny-uwiAE-ziony-doberman-6-lat-na-A-aA-cuchu?p=14418613#post14418613[/url]
-
Killer, cudowny dobek z lancucha szuka domu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/183050-WspaniaA-y-A-agodny-uwiAE-ziony-doberman-6-lat-na-A-aA-cuchu?p=14418613#post14418613[/url]
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Killer,bossski dobek szuka domu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/183050-WspaniaA-y-A-agodny-uwiAE-ziony-doberman-6-lat-na-A-aA-cuchu?p=14418613#post14418613[/url] -
Oto Killer-dla znajomych Killer. Jego Panstwo postanowili polepszyc los tego wspanialego psa i oddac go do adopcji. killer od 6 lat mieszka na lancuchu,czasem spuszczany...Jak na psa lancuchowego ma niezle...jejku sama nie wiem jak moge tak pisac,ale tak jest.Schronienie,zadaszenie,materac, dlugi lancuch...no ale.. Killer jest pieknym,poteznym dobermanem,ma kopiowane uszy i ogon. Widzial nas dzis pierwszy raz, wycalowal,wyskakal po nas. Jest bossski:loveu::loveu: Kilus nigdy nie chodzil na smyczy,a dzis na spacerze szedl jak tresowany pies przy nodze. Killer czasem zrywa sie z lancucha i lata po wsi co stanowi zagrozenie dla niego,wiecie jacy sa ludzie.... Jego Panstwo nie mieszkaja na miejscu,do bloku go nie wezma,bo podobno sie nie nadaje...czy ja wiem... Szukamy pilnie domu,najlepiej z ogrodem.... Tekst do ogloszen: [B]Killer to piekny,postawny 6 letni doberman. pies niezwykle łagodny i wesoły. Dobermany to psy energiczne, żywe , uwielbiające aktywny tryb życia, ruch zabawę . W Killerze te potrzeby zostały uśpione, musiał zapomnieć o nich by nie cierpieć, by zachować normalność i za nimi nie tęsknić. [/B][CENTER][B][B] czemu ?[/B] [/B] [B][/B][/CENTER] [B]bo Killer od 6 lat stoi na łańcuchu, czasem spuszczany by chwile pobiegał, czasem samemu uda mu się zerwać na wolność Takie życie to tragedia dla każdego psa, to dramat dla dobermana. Właściciele Killera nie wezmą go do mieszkania, mieszka wiec na łańcuchu mając do dyspozycji kilka metrów kwadratowych . Jest dobrze odżywiony, bardzo dobrze zsocjalizowany, jest normalnym, kochanym psem (ma kontakt z małymi dziećmi ) - jest zaprzeczeniem wszelkich stereotypów krążących o skrzywionej psychice psów łańcuchowych . Killer cierpi z samotności i tęsknoty za człowiekiem - nowego właściciela pokocha mocno i bezwarunkowo Killer bardzo ladnie chodzi na smyczy, bedzie wiernym towarzyszem wedrowek.[/B] [B] Killer czeka by ktos przywrocil mu radosc i beztroske. KONTAKT w sprawie adopcji 507 058 628 ; [email][email protected][/email][/B] [IMG]http://i41.tinypic.com/14ui6v6.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/mubax2.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/24g0gtv.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/dqn6th.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/wm039j.jpg[/IMG]
-
KRAKÓW - Oliwer, jeszcze dzieciak chory, ale MA DOM
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Tak tak jasne...niestety. najwazniejsze,ze jest u Was bezpieczny i juz bedzie tylko lepiej;)Znajdziemy i "naprawimy" co trzeba:) -
Aniu, ocenic to chyba nikt nie bedzie potrafil go po jednym spotkaniu. Ty znasz go najlepiej. natomiast, jesli mialabys kiedys czas to zapraszamy na wspolny spacer:)