karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
[quote name='ewikS']Karusiap a transport skąd? z hotelu czy z Krakowa?[/QUOTE] z Krakowa, z Pradnika Bialego bo tam jest maluch.Na miejscu mam z nim byc od 17:30 bo Panstwo tak wracaja z pracy...Tzn ja moge wziac malego i gdzies podjechac np...bardzo prosze jesli ktos moze bo dzis musze dac odpowiedz...
-
Niechciany prezent ze Swiat-maluch znalazl cudowna Rodzine!!:)
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Tak, sa dwa chetne.Jesli wszystko sie uda do konca tyg wszystko sie wyjasni. -
szczesliwa malutka:) [IMG]http://i44.tinypic.com/2923csm.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2h88mk3.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/14c8uj9.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/24fzh3k.jpg[/IMG]
-
[quote name='AMIGA']Na kiedy? Bo ja będę jechać w sobotę do hotelu[/QUOTE] Jak najszybciej,najlepiej jutro wieczorem lub jakos w piatek....
-
Szukam pomocy w transporcie szczeniaka do miejscowosci obok Niepolomic.
-
Ugorek?? Nie tam mieszka pan z wujkiem,ojcem czy czymkolwiek co nie powinni miec maskotek? trzeba uwazac
-
Drwalik ma na dobry poczatek 50 zl od kochanej Topi-dziekuje:loveu::loveu::loveu: Ja do wtorku/srody prawdopodobnie nie bede miala dostepu do neta,gdyby tfu tfu cos sie dzialo dam znac ktorejs ciotce.Jagienka ma tez kontakt z Asia wiec trzymamy reke na pulsie;) Jak wroce ustalimy juz z Asia jakies konkrety co do badan:)
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
100 zl od Anna & Negra za bransoletke z mojego bazarku. Dzieki Agata juz wysylam:) -
Moja Lady odeszla 5 kwietnia 2010-miala guza mozgu :(
karusiap replied to Brucio's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gosiu...... Twoja Lady jest TAM rowniez dobrze zaopiekowana.... -
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
Sliczne:loveu: bardzo dziekuje!!!!:loveu::loveu: -
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
Dziekuje kochana,ale Maxiu po wszystkim co przeszedl (rok spedzil w domu, o czym bede informowac juz zainteresowanych) pojdzie do adopcji tylko do Krakowa. Nie wydam Go dalej... Osoby chcace go adoptowac beda musialy przyjezdzac do hotelu, by dobrze ich poznal... -
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
o tak,bardzo prosze tylko na Krakow moje namiary 507 058 628 [email][email protected][/email] dziekuje!!!:) -
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
Max jest ok 7 letnim psem,ktory juz dwa lata czeka w hotelu na dom. Jest zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany. Max jest wspanialym mixem dobermana,energicznym,wesolym, kochajacym zabawy i dlugie spacery. Nie przejawia cienia agresji. Bardzo ladnie chodzi an smyczy,grzecznie jezdzi samochodem. i ma wielkiego pecha:( Przepraszam,ze to takie suche fakty.Przydalby sie piekny tekst dla pechowac ale nie mam dzis weny:( -
Ada Ma Dom!!!! ... Ada odeszła ...
karusiap replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Duzo sily dla Pani...kochana Mamo Aduli!!!! -
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
Maxiu szaleje na hotelowych spacerach.Rozdaje caluski,jest rozpieszczany jak sie da... Tylko co z tego skoro ani pol telefonu:( czy ktos moze pomoc w ogloszeniach?? max nie mlodnieje.... -
Czy ktos sie orientuje gdzie w krakowie maja najlepszy sprzet okulistyczny do badan?
-
sie Drwal popisal:shake: "Poklocili " sie z asia ostatnio o bulke,asi bulke ukradziona przez Drwala....Gdy chciala mu ja odebrac ugryzl ja,powaznie i agresywnie.....Zlapal milimetry obok oka,moglo dojsc do tragedii.... Bylysmy dzis z agamika u Nich. Drwal to juz nawet nie ten pies z hotelu,to domowy,rozkoszny misiek,ktory dawal non stop brzuch do miziania,lapal delikatnie za reke do zabawy,calowal a potem kladl sie wylajtowany na brzuszku. To jego dom.... Ale na Drwala do konca zycia trzeba uwazac.....on moze ponownie Asie zaatakowac,gdy cos mu sie nie spodoba....glownie dostaje szalu przy jedzeniu lub gdy probuje mu sie odebrac "upolowana" zdobycz... Asia jest cudowna,brak mi slow na ta dziewczyne... Drwalatko ma ulubiona pileczke i .....sika na odkurzacz:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Poza tym na spacerze nie odpusci nikomu bez przywitania:loveu: Kolejna sprawa jest taka,ze chcemy zrobic tu na miejscu wszystkie badania Drwalowi.chodzi o oczy,Jesli konieczna bedzie operacja pojedziemy do wroclawia,na razie chcemy uniknac stresu podrozy. Myslimy o ARCE bo potrzebujemy specjalistyczny sprzet. Potrzebujemy tez pieniazkow:oops:
-
Ada Ma Dom!!!! ... Ada odeszła ...
karusiap replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Adusiu [*] dobrze,ze zaznalas tak wielkiej milosci......