Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. To jest koszmar jakis....dzis Appolinek sikal krwia:( Dostal antybiotyk, jutro ma serie badan,USG, ponownie krew,mocz... Jutro tez pewnie dojda tabletki na nozke,oby choc one szybko pomogly....
  2. [quote name='Ank@']przypadkiem weszłam na wątek pewnego psa z naszego schroniska, ktoś poznaje ?? było tak: Aniu to naprawde on?????niesamowite....
  3. Moj kochany Darenek sie zegnal....a moze chcial cos powiedziec.... Pare miesiecy temu nie dawal sie poglaskac,warczal,byl na obserwacji....zaufal na tyle,ze dzis polizal mnie po rece , potem wycalowal Adze twarz, mnie tez sie dostal calus...podal lapke....caly czas podstawial glowke i mam nadzieje,ze czul jak go kochamy.....
  4. Moje Slonce najukochansze zasnelo dzis na zawsze....... Nie moge sie z tym pogodzic,ze zaznal w zyciu tyle cierpienia i zmarl w schronisku.... Ugotowalam mu dzis caly gar jedzenia,mielismy isc na spacer:( Daren w przeciagu tygodnia bardzo schudl,okrutnie,oslabl,posmutnial...dzis juz nie wstawal,dostal kroplowke i zrobiono mu RTG.W plucach byla juz dziura,liczne przerzuty,nowotwor,wezly chlonne okropnie powiekszone.Mial chloniaka. Pani Ola,wetka,,ktorej bardzo dziekuje za ludzkie podejscie rowniez do nas w takim momencie,powiedziala,ze Daren zacznie sie po prostu dusic i ze musimy mu pomoc.... Odszedl prawie na naszych rekach....Dlugo bylysmy przy nim.... dziekuje agamika,ze bylas z nami.... a Ciebie darenku juz nic nie boli....tylko tu tak strasznie boli brak Ciebie..... [*]
  5. Chcialam przekazac dzikiemu tlumowi;)odwiedzajacemu sare,ze....zmienila miejsce zamieszkania.... Ostatnio,gdy do niej pojechalam sasiadka powiedziala,ze ....... delikatnie mowiac nie wiedzac czemu Sara zaczela przeszkadzac okolicznym mieszkancom...czemu?Nikt nie wie,ale nie bylo co czekac az zabierze ja schron lub sami sie jej pozbeda... i tak Sara zasilila szeregi naszych hotelowcow:) Dzis juz jest po szczepieniu i jest gotowa do adopcji. [IMG]http://i49.tinypic.com/2zg9pg5.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/zmzb5e.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/s5l9pu.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2d7wlqe.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/rcodur.jpg[/IMG]
  6. Smykus marznie nadal...jutro moze sie troszke rozgrzeje na spacerku...
  7. Aga pisala o przypadku Gralla.Moze i Vera gdyby trafila do odpowiednich osob,moglaby mieszkac nawet w domu.Przy odpowieniej karmie moze kupa nie wypadalaby z niej tylko mogla byc wyciskana z pomoca opiekuna.W schronisku jest to nie mozliwe,ale w domu sa zupelnie inne mozliwosci.
  8. Nie najlepiej...Ilosc rosnie zamaist malec;) Najgorzej,ze Apollinkowi siadla lapka....nie jest ciekawie z naszym staruszkiem:(
  9. Apollo bedzie dostawal nowy lek,niesterydowy przeciwzapalny. Powinien mi przyjsc ok poniedzialku i dostanie wtedy pierwsza dawke.
  10. Asia nie ma w domu internetu,ale mam Jej maila i oczywiscie watek podeslemy.Moze gdzies kiedys uda sie cos napisac:)
  11. Leki brac musi codziennie,na razie zastrzyki. Ale leki na dlugo nie pomoga...ukoja bol,jak dlugo?
  12. Apollo dostaje silne leki przeciwbolowe.....nie jets dobrze. RTG wykazalo bardzo stare i bardzo paskudne zlamanie tej lapki...nie wiadomo jak te miesnie,okostna i wszystko naroslo,ze on chodzil tyle czasu....teraz zaczela bolec...nie ma mowy o operacji w tym wieku,bo na jednej by sie nie skonczylo. jesem zalamana:( biedne malenstwo:(
  13. [COLOR=Red]Bardzo prosze o pomoc dla Apollo!!!! Apollo zostal zabrany ze schroniska 1,5 roku temu.....jest starym,slepym psem...... Szukamy mu domu na wczoraj na ostatni czas.....czy dlugi...?:( Dzis Apollo gorzej sie poczul,przestal chodzic na tylnia lape,ma tam bardzo stare zlamanie,ktorego rzecz jasna operowac nie ebdziemy..... Prosze szukajcie....tylko dom z ogrodem.....[/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/110023-KrakA-w-duzy-niewidomy-niezauwazany?p=14091945#post14091945[/url]
  14. p.Tomek jest z Apollo w lecznicy,robia RTG. Moj Skarb przestal chodzic calkiem na tylnia lapke...ta najslabsza:(
  15. hahahahah nie wytrzymam:evil_lol::evil_lol: oj macie z tym rozrabiaka:loveu: ale najbardziej jestem pod wrazeniem jak udaje Wam sie zrobic zdjecia w najlepszych momentach:loveu:
  16. Mysle,ze na pewno. A wiedzac , ze Aga bedzie dzis wieczorem w domu pozwole sobie podac Jej namiary,bo mysle ze skoro Aga byla z nim na spacerze to juz go wezmie w obroty;) 889628346 [email][email protected][/email]
  17. Jest mi wstyd tylko z jednego powodu.....Duzo rozmaiwlaysmy o tym z Jaga,dla nas jest to tak oczywista sprawa,ze nie wpadlysmy na to,ze nie dla kazdego.... chodzi o to,ze wszystko co udalo sie wypracowac z Drwalem,to ze my sie go nie balysmy,ze wiedzialysmy jak z nim postepowac,ze on opuscil schron i stal sie psem jakim jest dzis zawdzieczamy cudownej osobie Pani Ewie-Topi... Pani Ewo dziekuje za prace z Drwalem, to Pani "odwalila" w schronisku "czarna robote" oswajajac go....To dzieki Pani tak naprawde ma taki dom:loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. W 2008 mial ok 8 w 2010 mial juz 15... latka leca.... Pisze to tylko dlatego,zeby nie bylo ze zmyslilam sobie wiek Trufla zakladajac mu watek,taka wtedy uzyskalam informacje.
  19. Asia:loveu::loveu::loveu::loveu: bardzo dziekuje!! Zdjecia musza na razie wystarczyc...jak uda mi sie sklonowac to w przyszlym tygodniu moze cos pomysle....;)
  20. Przekazuje od Aga-ta.Jej kolezanka znalazla psa: [IMG]http://i47.tinypic.com/23j2url.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/33bna14.jpg[/IMG] Witam, Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu właściciela lub nowego domu dla psa, opis poniżej. Duży pies rasy mieszanej, maść biszkoptowa, znaleziony 9.02.2010 w okolicach ulicy Stachiewicza - Azory. Cechy szczególne różowy nos na szyi kolczatka, ogon puszysty zakrencony do góry. Przyjazny, młody, zadbany, zestresowany, wyranie zagubiony usilnie szuka właściciela. Bardzo proszę o zamieszczenie informacji, mam w domu dwa psy i koty, bardzo mi zależy na jak najszybszym odnalezieniu własciciela lub nowego domu. Kontakt do mnie 12637-36-27 lub 0600324423. Dziękuje Joanna R.
  21. Mnie sie wczoraj jakos udalo u Trufla.....dwa razy edycja pierwszego....ale w sumie innym razem mi sie nie udalo.....to pomoglam;)
  22. a zmienic mozna.....zawsze mozna zmienic spowrotem:evil_lol::oops:
  23. na tym zdjeciu ewidentmnie jest "Timek mysliciel";) cudne ma chlopak zycie:loveu::loveu:
×
×
  • Create New...