Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. [quote name='Ank@']podeślij zdjęcia jeśli masz ....[/QUOTE] Bessi [URL]http://lh6.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S9dNEgcQgZI/AAAAAAAADP8/cxGw3Whroxg/Bessi640_DSCN8366.JPG[/URL] Luna [url]http://lh4.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S9dNEPGwmBI/AAAAAAAADP4/0EbPOjY01mI/s576/LUNA640_DSCN8370.JPG[/url] Tasmania jest w KKJK chyba, jeszcze nie mam zdj Seniorki,czy Nestorki
  2. salibinko a co z ta laciata, ktora bralas?
  3. "nasze" 4 psy na najlepszym DT na swiecie bezpieczne..... czy ktos kojarzy gdzie moga byc suki z D4.....wogole D? podobno czesc w stadninie,ale nie znalazlam "swoich" dziewczyn ....nie wiem czy ludzie wzieli czy co....
  4. [quote name='Niewiasta_21']Gdzie sunia miałaby byc dowieziona?[/QUOTE] np do Katowic...
  5. witam. Zglosila sie do mnie znajoma osoby,ktora adoptowala ode mnie psa. Zakochala sie w suni z lodzkiego schroniska. Niestety nie moze po nia pojechac.Szuka kogos kto dowiozl by sunie gdzies w poblize oczywiscie za zwrot kosztow.Czy ktos moglby pomoc?
  6. No to dzieki Bogu....patrze co sie dzieje wokol i ....caluje Was mocno!!
  7. no to uff:) Sylwia a Wy macie tam jakas rzeke obok czy cus??wszystko ok,nie zalewa Was?
  8. [quote name='majku33krakow']kulturalna jestes,brawo.,nie nie musisz mi tłumaczyc.[/QUOTE] w stosunku do Ciebie od pewnego momentu nie obowiazuje mnie kultura.
  9. [quote name='majku33krakow']pasowało by problem rozwiazac i zeby została rendi u tej pani[/QUOTE] a jestes w stanie zrozumiec sytuacje,ze Rendi na stale zostac nie moze?? Akurat Tobie nie zamierzam tlumaczyc sytuacji osobistej p.Lucyny wiec musisz to przyjac na slowo. Zamiast szukac mozliwosci rozwiazania pomoz szukac Rendi domu,bedzie to z lepszym pozytkiem.
  10. [quote name='majku33krakow']a pytałem czy moze lepiej by p.kłosinskiego wynając to mowiłas ze pani mowiła ze pies musi opuscic dom.[/QUOTE] a mozesz mi powiedziec po jaka cholere wszedzie proponujesz behawioryste?? Czy p.Klosinski zajmuje sie szkoleniem wscieklych kotow??Bo akurat problem w kocie a nie w Rendi. Jak mowilam,ze pies musi opuscic dom to widocznie tak jest, a to ze nie rozumiesz ze czlowiekowi ciezko rozstac sie z psem to juz nie moj problem.
  11. Temida bardzo prosi o pomoc w [COLOR=Red]wizycie przedadopcyjnej w Lubieniu k/Myslenic dla Frodo: [/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/182104-FRODO-wyrawany-ze-szponA-w-bezdomnoA-ci-RADOMSKO-POMOCY?p=14319875#post14319875[/url] czy ktos da rade?
  12. Marysiu Rendi nie jest w hotelu...Jej Pani za kazdym razem, gdy jade po nia nie ma serca jej oddac do hotelu. Musze zadzwonic do Nich po weekendzie,ale az sie boje,bo wiem ze w koncu nadejdzie ten dzien:(
  13. black:mad::mad::mad::mad: Mysia jest piekna, a nie brzydka:mad::loveu::loveu:
  14. [quote name='Camara']to by się zgadzało, po południu wpadł pod auto na Dożynkowej (raczej nic poważnego się nie stało) i uciekł w kierunku B.Prądnika wydaje mi się, że znam tego psa - on notorycznie się "błąka"[/QUOTE] o matko....szkoda psa...naprawde...mialam przyjemnosc chwile z nim poprzebywac,bo znalazla go znajoma i psiak ma przecudowny charakter,piekny , piekny pies. Mam nadzieje,ze brudny i usyfiony byl z powodu wedrowki w deszczu,bo wygladal jak typowy podworkowiec....skoro wpadl pod auto nie chce myslec co sie stanie,gdy nadal beda go tak "pilnowac"....zreszta rodowodowy pies moze zachecic nie tylko dobrych ludzi...
  15. [quote name='Camara']czy to jest pies przywieziony z Witkowic, z ul. Dożynkowej?[/QUOTE] Pies wczoraj blakal sie po Bialym Pradniku poznym wieczorem,kierowca schroniska mowil,ze juz go chyba zna.Mial tatuaz,ale teraz dzwonilam i odebral go juz wlasciciel....oby nie do nastepnego razu;/
  16. Gdyby ktos slyszal,ze komus zaginal rasowy samoyed to czeka na wlasciciela w schronisku.
  17. owieczko, a jest mocne podejrzenie ciazy? Bo jesli sie bardzo nie spieszy to nie lepiej zaszczepic najpierw?
  18. Tak szczesliwego pamietamy Ciapulka: [IMG]http://i40.tinypic.com/1ijwar.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/21ljpso.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/20itllf.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/mkirt1.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/ic2x6c.jpg[/IMG]
  19. Matko jedyna....Agata.....moge powiedziec tylko,ze wiem co czujesz i ze nic nie ukoi bolu.... Ciapeczku,kochana usmiechnieta mordko..... [*] spij spokojnie:(
  20. Gratuluje!!:) Podczytuje was regularnie;) Jejku jak ten czas leci....
  21. shadow1 - 15 zl , Niebieska713 - 25 zl, Aska7 - 160 zl z moich bazarkow
  22. sliczna Mysia! Dobrze,ze juz bezpieczna:)
  23. [quote name='Niebieska713']Pieniadze sa na koncie,wiec prosze o usuniecie mnie z CK...[/QUOTE] Pieniadze faktycznie sa. Aczkolwiek mnie nie podoba sie,ze zareagowalas dopiero po wpisie na CK mimo wielu prob kontaktu. Kazdy zrobi z ta informacja co chce.
  24. Wpisuje osobe o nicku [B]Niebieska713[/B]. totalna ignorancja. Wylicytowala rzecz na moim bazarku z psimi akcesoriami, dlugo nie wplacala pieniedzy, po PW z prosba o wplate wyjasnila dlaczego nie wplaca i poprosila o czas. Zgodzilam sie.Potem baaardzo dlugo cisza. Kolejne PW sa ignorowane,wplaty nie ma. Kompletnie dziewczyna nie widzi problemu.Wyslalam PW, zostawilam wiadomosc na profilu. Na szczescie przesylki nie wyslalam,ale dla mnie ta osoba jest kompletnie niewiarygodna.
×
×
  • Create New...