karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
[quote name='Ank@']podeślij zdjęcia jeśli masz ....[/QUOTE] Bessi [URL]http://lh6.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S9dNEgcQgZI/AAAAAAAADP8/cxGw3Whroxg/Bessi640_DSCN8366.JPG[/URL] Luna [url]http://lh4.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S9dNEPGwmBI/AAAAAAAADP4/0EbPOjY01mI/s576/LUNA640_DSCN8370.JPG[/url] Tasmania jest w KKJK chyba, jeszcze nie mam zdj Seniorki,czy Nestorki
-
"nasze" 4 psy na najlepszym DT na swiecie bezpieczne..... czy ktos kojarzy gdzie moga byc suki z D4.....wogole D? podobno czesc w stadninie,ale nie znalazlam "swoich" dziewczyn ....nie wiem czy ludzie wzieli czy co....
-
[quote name='majku33krakow']pasowało by problem rozwiazac i zeby została rendi u tej pani[/QUOTE] a jestes w stanie zrozumiec sytuacje,ze Rendi na stale zostac nie moze?? Akurat Tobie nie zamierzam tlumaczyc sytuacji osobistej p.Lucyny wiec musisz to przyjac na slowo. Zamiast szukac mozliwosci rozwiazania pomoz szukac Rendi domu,bedzie to z lepszym pozytkiem.
-
[quote name='majku33krakow']a pytałem czy moze lepiej by p.kłosinskiego wynając to mowiłas ze pani mowiła ze pies musi opuscic dom.[/QUOTE] a mozesz mi powiedziec po jaka cholere wszedzie proponujesz behawioryste?? Czy p.Klosinski zajmuje sie szkoleniem wscieklych kotow??Bo akurat problem w kocie a nie w Rendi. Jak mowilam,ze pies musi opuscic dom to widocznie tak jest, a to ze nie rozumiesz ze czlowiekowi ciezko rozstac sie z psem to juz nie moj problem.
-
Temida bardzo prosi o pomoc w [COLOR=Red]wizycie przedadopcyjnej w Lubieniu k/Myslenic dla Frodo: [/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/182104-FRODO-wyrawany-ze-szponA-w-bezdomnoA-ci-RADOMSKO-POMOCY?p=14319875#post14319875[/url] czy ktos da rade?
-
Myszka została Werką, moim szóstym małpiszonkiem
karusiap replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
black:mad::mad::mad::mad: Mysia jest piekna, a nie brzydka:mad::loveu::loveu: -
[quote name='Camara']to by się zgadzało, po południu wpadł pod auto na Dożynkowej (raczej nic poważnego się nie stało) i uciekł w kierunku B.Prądnika wydaje mi się, że znam tego psa - on notorycznie się "błąka"[/QUOTE] o matko....szkoda psa...naprawde...mialam przyjemnosc chwile z nim poprzebywac,bo znalazla go znajoma i psiak ma przecudowny charakter,piekny , piekny pies. Mam nadzieje,ze brudny i usyfiony byl z powodu wedrowki w deszczu,bo wygladal jak typowy podworkowiec....skoro wpadl pod auto nie chce myslec co sie stanie,gdy nadal beda go tak "pilnowac"....zreszta rodowodowy pies moze zachecic nie tylko dobrych ludzi...
-
[quote name='Camara']czy to jest pies przywieziony z Witkowic, z ul. Dożynkowej?[/QUOTE] Pies wczoraj blakal sie po Bialym Pradniku poznym wieczorem,kierowca schroniska mowil,ze juz go chyba zna.Mial tatuaz,ale teraz dzwonilam i odebral go juz wlasciciel....oby nie do nastepnego razu;/
-
Gdyby ktos slyszal,ze komus zaginal rasowy samoyed to czeka na wlasciciela w schronisku.
-
Myszka została Werką, moim szóstym małpiszonkiem
karusiap replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
owieczko, a jest mocne podejrzenie ciazy? Bo jesli sie bardzo nie spieszy to nie lepiej zaszczepic najpierw? -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
karusiap replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Gratuluje!!:) Podczytuje was regularnie;) Jejku jak ten czas leci.... -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
shadow1 - 15 zl , Niebieska713 - 25 zl, Aska7 - 160 zl z moich bazarkow -
Myszka została Werką, moim szóstym małpiszonkiem
karusiap replied to black sheep's topic in Już w nowym domu
sliczna Mysia! Dobrze,ze juz bezpieczna:) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
karusiap replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Niebieska713']Pieniadze sa na koncie,wiec prosze o usuniecie mnie z CK...[/QUOTE] Pieniadze faktycznie sa. Aczkolwiek mnie nie podoba sie,ze zareagowalas dopiero po wpisie na CK mimo wielu prob kontaktu. Kazdy zrobi z ta informacja co chce. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
karusiap replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Wpisuje osobe o nicku [B]Niebieska713[/B]. totalna ignorancja. Wylicytowala rzecz na moim bazarku z psimi akcesoriami, dlugo nie wplacala pieniedzy, po PW z prosba o wplate wyjasnila dlaczego nie wplaca i poprosila o czas. Zgodzilam sie.Potem baaardzo dlugo cisza. Kolejne PW sa ignorowane,wplaty nie ma. Kompletnie dziewczyna nie widzi problemu.Wyslalam PW, zostawilam wiadomosc na profilu. Na szczescie przesylki nie wyslalam,ale dla mnie ta osoba jest kompletnie niewiarygodna.