Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. A skad lekarze w Arce maja pewnosc, ze to problem tylko neurologiczny? Ja bym chyba zrobila wszelkie badania,by po prostu wiedziec co jest nie tak skoro kazdy podaje inne hipotezy.....lekarz, ktoremu ja pokazywalam zdj tez dojrzal cos w odcinku ledzwiowym w kregach....
  2. nie.....skoro jest w hotelu to ok,bo wiedza gdzie jest a to znaczy ze nie lata po wsi i nie bedzie skarg..... ale placic??a pies nie szczepiony, nie odrobaczony, nie kastrowany...a ja sobie napadne na bank,a co...;/
  3. Zanioslam dzis mojej dziewczynce tabletki na stawy od Beatki.....ale moja myszka zmarla:( Odeszla tydzien temu, sama , w zimnym boksie.....prawdopodobnie skret zoladka,zostala znaleziona martwa:( Zdrowa,mloda, cudowna.....moj skarbek:( [*] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/SzkKijYxT_I/AAAAAAAAAdk/hEgPQbH8ZpA/DSCN5666_640_.JPG[/IMG]
  4. A ja im bede robic zla reklame. Nie wierze,ze czlowiek nie wie z jakim chamem pracuje. A jak nie wie to moze zauwazy, ze cos jest nie tak jak mu klientow ubedzie. Ja p.Beato po prostu ostrzegam,bo niech mi Pani wierzy,ze w sytuacji jakiej bylismy takie potraktowanie to po prostu trauma i w zyciu temu gnojowi tego nie zapomne. Niech nawet zamkna ten caly bajzel,mam to gdzies.
  5. i jeszcze dwa: [IMG]http://i44.tinypic.com/ru8gue.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/28kkmeq.jpg[/IMG]
  6. zdjecia z dzisiaj: [IMG]http://i40.tinypic.com/2lxh10y.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/s309pk.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/290x4kj.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/11gr3v8.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/4j2kua.jpg[/IMG]
  7. bahlso, skoro warto to reklamuj,a czemu by nie.Wszystkim sie przyda;)
  8. Z ostatnich informacji nienagannie:)Miewa humorki,ale.....jak to chlop;)
  9. Ostatnio Asia pisala o tej wizycie u weta. Mamy zamiar wybrac sie do Nich,porozmawiac o zabiegu,pieniazkach i zobaczyc co slychac.Tylko nie wiemy jeszcze keidy
  10. Bardzo Ci dziekuje!! Tylko co wiecej mozna pisac o szczeniaku...maluch rozbrykany,chodzi na smyczce, zdarza mu sie jeszcze zalatwic w domu.Uwielbia inne psy i ludzi. Oczywiscie obowiazek kastacji za jakis czas.Wolalabym,zeby w domu nie bylo malutkich dzieci. psiak jest w Krakowie,moje namiary 507 058 628 [email][email protected][/email]
  11. [quote name='ladySwallow']Urwis ma allegro?[/QUOTE] chyba niestety nie.....
  12. A chcialam jeszcze ostrzec przed lecznica na ul. Centralnej. Bylam tam nie dawno na dyzurze nocnym z moim umierajacym Kurusiem. Spotkalismy tam nie lekarza, a zwyklego chama bez kompetencji i nutki czlowieczenstwa. Niestety jeszcze nie wiem jak owe bydle sie nazywalo,wiem tylko ze nie byl to pan B.
  13. bahlso, Jaga bedzie miala dostep do neta chyba dopiero w poniedzialek.
  14. Asiu, pare razy w roku to ja mam nadzieje,ze Ty Go we wlasnym domku bedziesz odwiedzac, a nie w hotelu;)
  15. 35 zl od Asior (bazarek moj i drugi Agaty)
  16. maluch szuka pilnie DS, Dt.....juz dzis skonczylby nie zbyt ciekawie:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/183429-Niechciany-prezent-ze-Swiat-maluch-szuka-pilnie-domu-juz-raz-wyrwany-z-meliny?p=14458312#post14458312[/url]
  17. maluch szuka pilnie DS, Dt.....juz dzis skonczylby nie zbyt ciekawie:( http://www.dogomania.pl/threads/183429-Niechciany-prezent-ze-Swiat-maluch-szuka-pilnie-domu-juz-raz-wyrwany-z-meliny?p=14458312#post14458312
  18. Mialam Urwiskowi watku nie zakladac,myslalam,ze to slodkie malenstwo raz dwa znajdzie dom....a jednak... Zostal znaleziony przez moja sasiadke w zaspie, w Wigilie....Niee moze u niej zostac absolutnie,a jest juz 3 msce.....dwa razy sie gubil.... Urwis ma ok 5 mscy,jest malym psiakiem,bardzo wesolym,zywym.Zaszczepiony. Dzis na porannym spacerze z Urwisem byl syn tymczasowej opiekunki. Wrocil z radosna nowina,ze psa wzial jego znajomy,bo stracil nie dawno swojego. Pani przyszla do mnie z adresem i prosba o sprawdzenie domu....i po 10 min (na szczescie nie byl daleko) szlysmy juz szybkim krokiem z psem pod pacha zanim szefostwo zwloklo sie w kanapy, belkoczac po cosmy przylazly do ich domu..... Boej sie,ze syn znajdzie kolejny swietny dom..... tu jeszcze w grudniu: [IMG]http://i39.tinypic.com/206btl3.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/1zyg1h2.jpg[/IMG] i luty,jutro porobie nowe [IMG]http://i44.tinypic.com/10x6pub.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2m5ib2r.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/nfkyde.jpg[/IMG]
  19. Wlasciciele juz wiedza,ze Killer w hotelu....i tam po tej informacji pozostal....
  20. Wyslalam,ale tylko 3 bo im czesciej na nie patrze widze ze sa fatalne. Urwis troszke sie juz zmienil,bede musiala isc robic nowe zdjecia.....
  21. [IMG]http://i44.tinypic.com/2agqoef.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2zzkn05.jpg[/IMG] prosze o pomoc w oglaszaniu!!
  22. Rendi dzieki pani Beatce byla dzis w programie. to pies IDEALNY!! Pieknie jezdzi autem,pieknie chodzi na smyczy przy nodze!!Jest grzeczna,ulozona i cudowna.grzecznie chodzi po miescie,jezdzi tramwajem...cudo..... I NIC:( [IMG]http://i40.tinypic.com/23u3evs.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/nzkrjl.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/f3yq90.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/p3qbs.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/30ndf2v.jpg[/IMG]
  23. Myslalysmy,tzn moze nie o zmianie co rozmawialysmy o imieniu,ze moze odstraszac.... ja sie boje pogubic,jak mi ktos z nienacka zadzwoni to zglupieje:)
×
×
  • Create New...