karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Krakow-Czesio psi ideal w idealnym domku!!!warto bylo czekac:)
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
jaki podroznik!!! wspaniale ma zycie:) -
Asiu prosze o dane do przelewu na PW
-
czy ktos ma watki psiakow chorujacych na padaczke? bardzo prosze.......
-
Sherkan-piękny AST-zdradzony, znowu w hotelu czeka na dom
karusiap replied to agamika's topic in Już w nowym domu
Narosl zostanie usunieta przy kastracji,zeby psa dwa razy nie usypiac. A kastracja zostanie zrobiona,gdy znajdzie sie dom. Taki jest warunek wlasciciela. Oczywiscie zrobi sie wczesniej i kastracje i narosl jak TYLKO ktos da kase, bo lekarz wciaz nie chce nam leczyc psow za darmo. Inna sprawa jest taka,ze kastracja wbrew pozorom jest w tym momencie najmniej wazna. Sharky po 5 latach dostal wyrok. Jesli w miesiac nie znajdzie domu zostanie uspiony. fajnie? Tak,tak zaden wet nie uspi zdrowego psa,ale jaki wet mowi,ze asty jedza dzieci? Za miesiac wlasciciel przestaje placic,kto bedzie utrzymywal psa? Wlasciciel hotelu ma juz w spadku po "czlowieku" jednego, nie moze zakladac "schroniska". Kastracja bedzie,ale w tym momencie wazniejszy jest pewnym dom. -
Smyk mix dobek (?) łagodny, posłuszny młody W KONCU W DOMU !!!!!
karusiap replied to agamika's topic in Już w nowym domu
jaki on jest cudny......brak slow.... ale zdjecie bardzo jednoznaczne:):) -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Aga_']Dziewczyny mam nadzieję, że się na mnie nie obrazicie, ale skróciłam czas trwania bazarku do końca lutego.. ;) Dochód jest spory, bo prawie 170 zł (jak już wszystkie pieniążki wpłyną na moje konto ;) ) :D Część pieniędzy przeleję na Wasze konto, część - mar.gajko :) Prześlijcie mi na pw numer konta, jak tylko będę mieć wszystkie wpłaty, zrobię Wam przelew :)[/QUOTE] Staramy sie nie obrazac,gdy ktos nam tak pomaga:loveu::evil_lol: bardzo dziekujemy:loveu::loveu::loveu: -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Chyba z ktorejs gazety,jesli sie nie myle. Pani juz kiedys dzwonila, teraz zobaczyla znowu, ze jest juz dramat i znowu zadzwonila. -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Bylysmy wczoraj z Jagienka na wizycie przedadopcyjnej w pewnym cudnym miejscu,gdzie mieszkaja wspaniali ludzie. Teraz czekamy do soboty i zobaczymy co sie wydarzy. Adopcja Apollinka jest trudna chyba wszyscy wiedza dlaczego. Po Troxicolu zaczal chodzic na 4 lapki,cud:loveu: Jezeli ktos zdecyduje sie adoptowac Apollo zobowiazalysmy sie do pomocy finansowej,jedna tabletka na lapke z tanszego zrodla niz Krakow kosztowala 70 zl,dostal juz dwie a raczej druga dostanie w czwartek.Kolejne co miesiac. Czeka nas kolejne badanie krwi, leki na nerki i specjalistyczna karma. Bedziemy wdzieczne za wzselka pomoc,bo po ponad 1,5 roku oplacania hotelu kochany [B]kintuszek[/B] moglby zlapac oddech. Ale na razie nie zapeszam,w tydzien czasu moze sie wiele wydarzyc..... -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
20 zl od Kuba P z mojego bazarku -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Jeden okazal sie 3 pietrem bez windy,a drugi milczy na razie:( -
zapraszam po perfumki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180615-Oryginalna-woda-toaletowa-Chanel-Chance-na-Krakow-do-31-03[/url]
-
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Aniu i takie wersje przerabialysmy w najczarniejszych myslach..... -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
zapraszam po perfumki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180615-Oryginalna-woda-toaletowa-Chanel-Chance-na-Krakow-do-31-03?p=14179358#post14179358[/url] -
To i ja przenosze deklaracje z Aronka, 10 zl miesiecznie.
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
i 100 od p.Magdy:) -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Z milych spraw to Apollinek dostal 100 zl na leczenie od naszej Pani Magdy:loveu: -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Oj nie uda...... Powiem tylko tyle,ze ogladajac wczoraj horror,ktory musialam wylaczyc bo byl straszny,nie balam sie tak jak dzisiaj. I gdyby nie stoicki spokoj Agaty to wialabym na nogach do Krakowa. Wydaje mi sie,ze szczegolnie tchorzliwa nie jestem , ale wolalabym zeby napadl mnie ktos z bejsbolem niz przezyc jeszcze raz cos takiego. Klimat po prostu z horroru...naprawde. A z rzeczy obiektywnych to jeden pies na lancuchu i miejsce w stodole dla Apollo. -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Apollo dostal w zeszlym tygodniu pierwsza tabletke na nozke Trocoxil. Za dwa tyg kolejna,potem co miesiac jedna.Dostaje tez antybiotyk. Widzialam Jego RTG i ta kosc to koszmar,ale juz nic z tym robic nie bedziemy. Wczoraj mialam tel o Apollo zz Rzepiennika Biskupiego.....;) Powiem szczerze,ze ....dziwny troszke....albo ja juz jestem dziwna. W kazdym razie Pani ma dwa psy i dom z ogrodkiem,bardzo chce sie zaopiekowac Apollo. Dzis jedziemy z Agata sprawdzic ten dom, bo w przypadku Apollo sprawdzac bedziemy wszystkich chetnych. -
Jak Kosa została Miśką - mix sznaucera sredn w krk schronisku
karusiap replied to agamika's topic in Już w nowym domu
Misia jest bardzo proludzka. Adze chodzilo o to,ze jedna z suk z nowego boksu Miski nie wydaje sie mila......