Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. jaki podroznik!!! wspaniale ma zycie:)
  2. Asiu prosze o dane do przelewu na PW
  3. czy ktos ma watki psiakow chorujacych na padaczke? bardzo prosze.......
  4. Narosl zostanie usunieta przy kastracji,zeby psa dwa razy nie usypiac. A kastracja zostanie zrobiona,gdy znajdzie sie dom. Taki jest warunek wlasciciela. Oczywiscie zrobi sie wczesniej i kastracje i narosl jak TYLKO ktos da kase, bo lekarz wciaz nie chce nam leczyc psow za darmo. Inna sprawa jest taka,ze kastracja wbrew pozorom jest w tym momencie najmniej wazna. Sharky po 5 latach dostal wyrok. Jesli w miesiac nie znajdzie domu zostanie uspiony. fajnie? Tak,tak zaden wet nie uspi zdrowego psa,ale jaki wet mowi,ze asty jedza dzieci? Za miesiac wlasciciel przestaje placic,kto bedzie utrzymywal psa? Wlasciciel hotelu ma juz w spadku po "czlowieku" jednego, nie moze zakladac "schroniska". Kastracja bedzie,ale w tym momencie wazniejszy jest pewnym dom.
  5. No to co innego....drobiu mu sie zachcialo burżujowi:shake::evil_lol:
  6. yhyyy pies glodzony i jeszcze tyrajacy, by wyzywic Rodzine:mad: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. Matko...pani dobra rada to by mnie do KTOZu zglosila,moje psy musza byc wrecz glodzone.....:oops::oops: tylko nijak sie to ma do ich nadwagi:evil_lol: Timek,Ty pozeraczu łabedzi:loveu:
  8. jaki on jest cudny......brak slow.... ale zdjecie bardzo jednoznaczne:):)
  9. [quote name='_Aga_']Dziewczyny mam nadzieję, że się na mnie nie obrazicie, ale skróciłam czas trwania bazarku do końca lutego.. ;) Dochód jest spory, bo prawie 170 zł (jak już wszystkie pieniążki wpłyną na moje konto ;) ) :D Część pieniędzy przeleję na Wasze konto, część - mar.gajko :) Prześlijcie mi na pw numer konta, jak tylko będę mieć wszystkie wpłaty, zrobię Wam przelew :)[/QUOTE] Staramy sie nie obrazac,gdy ktos nam tak pomaga:loveu::evil_lol: bardzo dziekujemy:loveu::loveu::loveu:
  10. Chyba z ktorejs gazety,jesli sie nie myle. Pani juz kiedys dzwonila, teraz zobaczyla znowu, ze jest juz dramat i znowu zadzwonila.
  11. Bylysmy wczoraj z Jagienka na wizycie przedadopcyjnej w pewnym cudnym miejscu,gdzie mieszkaja wspaniali ludzie. Teraz czekamy do soboty i zobaczymy co sie wydarzy. Adopcja Apollinka jest trudna chyba wszyscy wiedza dlaczego. Po Troxicolu zaczal chodzic na 4 lapki,cud:loveu: Jezeli ktos zdecyduje sie adoptowac Apollo zobowiazalysmy sie do pomocy finansowej,jedna tabletka na lapke z tanszego zrodla niz Krakow kosztowala 70 zl,dostal juz dwie a raczej druga dostanie w czwartek.Kolejne co miesiac. Czeka nas kolejne badanie krwi, leki na nerki i specjalistyczna karma. Bedziemy wdzieczne za wzselka pomoc,bo po ponad 1,5 roku oplacania hotelu kochany [B]kintuszek[/B] moglby zlapac oddech. Ale na razie nie zapeszam,w tydzien czasu moze sie wiele wydarzyc.....
  12. Jeden okazal sie 3 pietrem bez windy,a drugi milczy na razie:(
  13. zapraszam po perfumki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180615-Oryginalna-woda-toaletowa-Chanel-Chance-na-Krakow-do-31-03[/url]
  14. Aniu i takie wersje przerabialysmy w najczarniejszych myslach.....
  15. zapraszam po perfumki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180615-Oryginalna-woda-toaletowa-Chanel-Chance-na-Krakow-do-31-03?p=14179358#post14179358[/url]
  16. To i ja przenosze deklaracje z Aronka, 10 zl miesiecznie.
  17. Z milych spraw to Apollinek dostal 100 zl na leczenie od naszej Pani Magdy:loveu:
  18. Oj nie uda...... Powiem tylko tyle,ze ogladajac wczoraj horror,ktory musialam wylaczyc bo byl straszny,nie balam sie tak jak dzisiaj. I gdyby nie stoicki spokoj Agaty to wialabym na nogach do Krakowa. Wydaje mi sie,ze szczegolnie tchorzliwa nie jestem , ale wolalabym zeby napadl mnie ktos z bejsbolem niz przezyc jeszcze raz cos takiego. Klimat po prostu z horroru...naprawde. A z rzeczy obiektywnych to jeden pies na lancuchu i miejsce w stodole dla Apollo.
  19. Apollo dostal w zeszlym tygodniu pierwsza tabletke na nozke Trocoxil. Za dwa tyg kolejna,potem co miesiac jedna.Dostaje tez antybiotyk. Widzialam Jego RTG i ta kosc to koszmar,ale juz nic z tym robic nie bedziemy. Wczoraj mialam tel o Apollo zz Rzepiennika Biskupiego.....;) Powiem szczerze,ze ....dziwny troszke....albo ja juz jestem dziwna. W kazdym razie Pani ma dwa psy i dom z ogrodkiem,bardzo chce sie zaopiekowac Apollo. Dzis jedziemy z Agata sprawdzic ten dom, bo w przypadku Apollo sprawdzac bedziemy wszystkich chetnych.
  20. Ja tam wczoraj wyrzucilam malenstwo z podpisu.....a co,najwyzej wstawie znowu,tfu tfu
  21. Misia jest bardzo proludzka. Adze chodzilo o to,ze jedna z suk z nowego boksu Miski nie wydaje sie mila......
×
×
  • Create New...