karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
MA DOM!!!Kraków wielki Elton po raz drugi wrócił do schroniska
karusiap replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Pieknie:loveu::loveu::loveu::loveu: -
MA DOM!!!Kraków wielki Elton po raz drugi wrócił do schroniska
karusiap replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
super:) a ta cala piekna banda to Twoja Baczek? -
Podobno 80 km od Krakowa? Agata nasz rajdowiec da rade:)
-
Ss ja mysle,ze lepiej by ktos wzial kontakt na siebie,bedzie latwiej.tylko na ten moment nie widze oglaszania Gigi:( Agata !!!!!!!!!!! pisze Ci pw:)
-
W sprawie [B]Gigi i reszty[/B], Ss nie wiem co konkretnie Cie interesowalo,ale: [B] Giga[/B] jest na X6 pojedynczym boksie. Trafila do schronu z matka 11 lat temu jako 4 msczne szczenie.Cale zycie za kratami zrobilo z niej mala dzikuske......Pojedynczy boks daje szanse oswajania....ale to na pewno ciezka praca.Sunia biega przy kratach i obszczekuje,straszna bida:( [B]Doda[/B]- boks A4, ok 10 lat, znaleziona na pl.Centralnym,bardzo lagodna do wszystkiego [B]Olimpia[/B]- nie bylo jej w komputerze,albo cos pomylilysmy.Bede jej jeszcze szukac.Macie jakies zdj jej??agamika mowila,ze byla na str schronu wiec nie wyparowala,moze inaczej sie pisze jej imie? [COLOR=Red]A czy ktos nie dalby rady wybrac sie na wizyte przedadopcyjna z nami do Rzepiennika Biskupiego??:cool3:na bank nikt tam nie byl...a moze warto:):eviltong: Mam zgode od niezawodnej osoby,ale na srode a moze wtedy juz moznaby bylo wiesc Apollo do domku.... Zwracam koszty paliwa. Jutro po poludniu,albo za dnia?[/COLOR]
-
No....jak to?Przeciez Aga-ta napisala trzy posty wyzej....Lolka jest u niej.....i nigdzie sie dalej nie wybiera;)
-
Przeciez Lolka ma juz dom....
-
Kraków - Łapka - na dobrej drodze do normalności... MA DOM!!!!
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Madra psina!!! Kochany myslimy o Tobie!!!Bedzie dobrze!! -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
zapraszam!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/180300-Poslanko-nosidelko-psie-akcesoria-karma-na-Krakow-do-31-03?p=14149632#post14149632[/url] -
Wybiera sie ktos jutro rano do hotelu w Lednicy? zapraszam: http://www.dogomania.pl/threads/180300-Poslanko-nosidelko-psie-akcesoria-karma-na-Krakow-do-31-03?p=14149632#post14149632 Ma ktos pomysl,pies spiacy na mrozie... http://www.dogomania.pl/threads/180264-Bezdomny-wilczur-A-pi-na-mrozie-Boi-siAE-ludzi-PILNIE-POTRZEBNA-POMOC-PRZY-ZA-APANIU?p=14149808#post14149808
-
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
karusiap replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Tamarko a czy Panstwo sa gotoi na to,ze moze nie przestac? Moja Fredzia jest ze mna juz naprawde dlugo i po okresie,gdy mysle,ze jest juz ok, zastaje w domu sajgon i powyrywane kable ze scian...roznie bywa.... -
Kraków - Łapka - na dobrej drodze do normalności... MA DOM!!!!
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Lolus trzymaj sie kochana psinko!!! -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Przenioslam. -
Rybko napisz na jakiej ulicy,bedzie wiadomo kto ma najblizej. UWAGA!Panowie, o ktorych pisaly Asiori agamika nadal szukaja psa!!Dzwonili do mnie,oczywiscie ma szczekac jak ktos zapuka itp
-
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Apollo ma kamice nerkowa....dostaje antybiotyk...z nozka nie najlepiej. -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Dziekujemy !!! -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Dzieki Marysiu:) -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Marysiu szczerze mowiac nie myslalysmy o tym,przynajmniej ja.Nie znam sie na tym kompletnie,wiem tylko,ze chyba potrzebne sa jakies zgody, fundacje itp. -
Ss, w tym tygodniu nie mialysmy do niczego glowy w schronisku,ale obiecuje,ze przy najblizszej okazji osobiscie sprawdze co z tymi sukami. tylko przeciez zeby nie czekac,mozesz zadzwonic do schroniska i po prostu spytac na dyzurce czy psy jeszcze sa,a gdyby dyzurna miala czas to moze Ci cos o nich opowiedziec.... Przy okazji,takie cudo,nauczone czystosci,6 msczna Tinka szuka domu,,,,pilnie: wielkosci jamnika,malutka i kochajaca wszystko i wszystkich
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
W takim razie ogromne usciski dla siostry:) Dostalam dzis psie akcesoria dla naszych hotelowiczow oraz na bazarek od Iwonki:loveu:dziekuje,zrobie bazarek.....jak najpredzej:roll::oops: -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Aga pieknie dziekujemy:):):*:*:* Konto moje lub Jagienki,obojetne;) Maada, tak Łajka nadal czeka. -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Lecznica nas jeszcze nie podliczyla,o koszty bede pytala po wszystkim,w tym momencie najwazniejsze jest,zeby nasze psy byly zdrowe. A z czego zaplacimy? Mamy nie oplacony hotel za psy za styczen, wiec zapewne poprosimy o odroczenie chwilowe platnosci,zeby oplacic leki i badania....