Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. Pieknie:loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. super:) a ta cala piekna banda to Twoja Baczek?
  3. Podobno 80 km od Krakowa? Agata nasz rajdowiec da rade:)
  4. Ss ja mysle,ze lepiej by ktos wzial kontakt na siebie,bedzie latwiej.tylko na ten moment nie widze oglaszania Gigi:( Agata !!!!!!!!!!! pisze Ci pw:)
  5. W sprawie [B]Gigi i reszty[/B], Ss nie wiem co konkretnie Cie interesowalo,ale: [B] Giga[/B] jest na X6 pojedynczym boksie. Trafila do schronu z matka 11 lat temu jako 4 msczne szczenie.Cale zycie za kratami zrobilo z niej mala dzikuske......Pojedynczy boks daje szanse oswajania....ale to na pewno ciezka praca.Sunia biega przy kratach i obszczekuje,straszna bida:( [B]Doda[/B]- boks A4, ok 10 lat, znaleziona na pl.Centralnym,bardzo lagodna do wszystkiego [B]Olimpia[/B]- nie bylo jej w komputerze,albo cos pomylilysmy.Bede jej jeszcze szukac.Macie jakies zdj jej??agamika mowila,ze byla na str schronu wiec nie wyparowala,moze inaczej sie pisze jej imie? [COLOR=Red]A czy ktos nie dalby rady wybrac sie na wizyte przedadopcyjna z nami do Rzepiennika Biskupiego??:cool3:na bank nikt tam nie byl...a moze warto:):eviltong: Mam zgode od niezawodnej osoby,ale na srode a moze wtedy juz moznaby bylo wiesc Apollo do domku.... Zwracam koszty paliwa. Jutro po poludniu,albo za dnia?[/COLOR]
  6. No....jak to?Przeciez Aga-ta napisala trzy posty wyzej....Lolka jest u niej.....i nigdzie sie dalej nie wybiera;)
  7. Przeciez Lolka ma juz dom....
  8. Oj znam ten bol.....niby nic a jeden sus w snieg i przekaska gwarantowana,im bardziej obslizgla tym lepsza:)
  9. Madra psina!!! Kochany myslimy o Tobie!!!Bedzie dobrze!!
  10. zapraszam!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/180300-Poslanko-nosidelko-psie-akcesoria-karma-na-Krakow-do-31-03?p=14149632#post14149632[/url]
  11. Wybiera sie ktos jutro rano do hotelu w Lednicy? zapraszam: http://www.dogomania.pl/threads/180300-Poslanko-nosidelko-psie-akcesoria-karma-na-Krakow-do-31-03?p=14149632#post14149632 Ma ktos pomysl,pies spiacy na mrozie... http://www.dogomania.pl/threads/180264-Bezdomny-wilczur-A-pi-na-mrozie-Boi-siAE-ludzi-PILNIE-POTRZEBNA-POMOC-PRZY-ZA-APANIU?p=14149808#post14149808
  12. Tamarko a czy Panstwo sa gotoi na to,ze moze nie przestac? Moja Fredzia jest ze mna juz naprawde dlugo i po okresie,gdy mysle,ze jest juz ok, zastaje w domu sajgon i powyrywane kable ze scian...roznie bywa....
  13. Lolus trzymaj sie kochana psinko!!!
  14. :loveu::loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja jestem za wydaniem komiksu pt "Timek świrek:loveu:"
  15. Rybko napisz na jakiej ulicy,bedzie wiadomo kto ma najblizej. UWAGA!Panowie, o ktorych pisaly Asiori agamika nadal szukaja psa!!Dzwonili do mnie,oczywiscie ma szczekac jak ktos zapuka itp
  16. Apollo ma kamice nerkowa....dostaje antybiotyk...z nozka nie najlepiej.
  17. Super dziewczyny,ze jestescie.Bylyscie z nami i Drwalem od poczatku:loveu: Asia pisala mi wczoraj smsa,wszystko w porzadku.Byli juz nawet razem u lekarza.Drwal bral tabletki na stan zapalny oka. i...staje sie co raz wiekszym pieszczochem:multi:
  18. Marysiu szczerze mowiac nie myslalysmy o tym,przynajmniej ja.Nie znam sie na tym kompletnie,wiem tylko,ze chyba potrzebne sa jakies zgody, fundacje itp.
  19. Ss, w tym tygodniu nie mialysmy do niczego glowy w schronisku,ale obiecuje,ze przy najblizszej okazji osobiscie sprawdze co z tymi sukami. tylko przeciez zeby nie czekac,mozesz zadzwonic do schroniska i po prostu spytac na dyzurce czy psy jeszcze sa,a gdyby dyzurna miala czas to moze Ci cos o nich opowiedziec.... Przy okazji,takie cudo,nauczone czystosci,6 msczna Tinka szuka domu,,,,pilnie: wielkosci jamnika,malutka i kochajaca wszystko i wszystkich
  20. W takim razie ogromne usciski dla siostry:) Dostalam dzis psie akcesoria dla naszych hotelowiczow oraz na bazarek od Iwonki:loveu:dziekuje,zrobie bazarek.....jak najpredzej:roll::oops:
  21. Aga pieknie dziekujemy:):):*:*:* Konto moje lub Jagienki,obojetne;) Maada, tak Łajka nadal czeka.
  22. Lecznica nas jeszcze nie podliczyla,o koszty bede pytala po wszystkim,w tym momencie najwazniejsze jest,zeby nasze psy byly zdrowe. A z czego zaplacimy? Mamy nie oplacony hotel za psy za styczen, wiec zapewne poprosimy o odroczenie chwilowe platnosci,zeby oplacic leki i badania....
×
×
  • Create New...