dziękuję za odpowiedź!
poprosiłam moderatorów o przekazanie mi wątku Fiony - przekopałam się przez cały wątek, żeby uporządkować pierwszy post..
P. Magdo - jeśli ma Pani jakieś uwagi - proszę pisać ;)
Tytuł, błędy merytoryczne, propozycje, itp ;)
Chciałabym też uporządkować kwestię finansów - Fiona miała wirtualną opiekunkę - tocha - czy to nadal aktualne?
ja dziś przesłałam na pieska 60 zł - część udało się zebrać u ojca w pracy ;)