Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. rogi pokazuje... ;) widzę, że allegro dla Fionki wisi, a telefonów brak?.. :(
  2. [quote name='gops']jakas taka ;D mala sie wydaje jak dojda to koneicznie pokaz na psach :)[/QUOTE] no mała, w sensie cienka - 1,8 i 2,2 cm. ale specjalnie takie zamawiałam, dla odmiany po 3 cm ;)
  3. [B]gops[/B], tak wyglądają ;) [url]http://woza.pl/shop/pusty.php?name=big_braided_dachshund.jpg&mag_range=Obro%BFa%20Pleciona%20Jamnik[/url] będą mi pasować do zaplatanej smyczy :P
  4. hle, hle, a ja zamówiłam plecionki z wozy :P mega prosty wzór, ale jakoś mi się spodobał. i tanie, 16-21 zł
  5. gratulacje! :) na pewno pomoże Ci uporać się ze stratą... no i kolejny psiak uratowany :) wybór dość.. oryginalny, nie powiem ;) powodzenia :) (i czekam na dużo zdjęć!:P) aaa... jaki kolejny kierunek wybrałaś? :cool3:
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    nic nie rozdaję :P już prawie zdrowa jestem :D ha, a w tym roku się udała przerwa świąteczna - ponad 2 tyg :) prawie 3 ;) jedziemy w góry najpewniej :)
  7. moja kolekcja tak skurczona, że nawet nie wklejam :evil_lol: ale zasadzam się na wozy - jakie polecilbyście dla moich psów? (flaty i kojotowaty rudy kundel...)
  8. to dobrze, że trochę czasu mam, bo bazar coś przystopował :P
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    Od-Nowa, ale ja nie na grypę chora :P Weronika, dzięki za odwiedziny :) kurde, przez tą pogodę psom się porąbało i zrzucają kudły zimowe na potęgę ...
  10. Chyba już tylko Wiosna :evil_lol:
  11. nescca, i co, ogłoszenia już wiszą? :) muszę znów jakiś bazarek sklecić...
  12. i jak Maks? zadomowiony już? tylko żeby za bardzo się nie przyzwyczajał.. ;)
  13. wiedzą, wiedzą ;) kciuki trzymają :) a jak psiak? jego skóra? i na kiedy planowana jest kastracja? lada chwila już chyba, więc chyba trzeba ją będzie na krechę zrobić, bo bazar w trakcie ... da się?
  14. pokażę w końcu nowe nabytki od losferos ;) (mokre i brudne po spacerze :P) [URL=http://img694.imageshack.us/i/s281109004.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8738/s281109004.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/s281109003.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/2485/s281109003.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/s281109008.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/165/s281109008.jpg[/IMG][/URL]
  15. ach, no i zachęcam znów do drukowania i rozwieszania plakatów (są umieszczone w 1. poście wątku)
  16. a na jakich portalach te ogłoszenia? ma aktywne na darmobranie.pl wstawiaj.pl ale.gratka.pl cafe.animal najpewniej.pl grosik.pl tarnowskiegory.olx.pl reszta wygasła najwyraźniej.. i fajne allegro by się przydało...
  17. wiq

    czarno-ruda galeria

    chyba krowy :evil_lol: na zajęcia normalnie łażę ;)
  18. już działa, chyba... moje dni na tym forum dobiegają końca :evilbat: żeby nie było offa - obroże od losferros sprawują się super :) plus taki, że są naprawdę oryginalne w swej prostocie :)
  19. czy już mówiłam, jak nienawidzę nowej dogomanii? :evilbat:
  20. to dobrze, że jest dobrze ;) czekam na wieści od wetki :) ps. przepraszam za offa! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"]zapraszam na bazarek dla Tobiego![/URL]
  21. przepraszam za offa! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"]zapraszam na bazarek dla Tobiego! [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"] [/URL]
  22. a co u Fionki? p.s. przepraszam za offa! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"]zapraszam na bazarek dla Tobiego![/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"] [/URL]
  23. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"]zapraszam na bazarek dla Tobiego![/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"] [/URL]
  24. przepraszam za offa! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"]zapraszam na bazarek dla Tobiego![/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"] [/URL]
  25. przepraszam za offa! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"]zapraszam na bazarek dla Tobiego! m. in. szelki z MM :cool3:[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"] [/URL]
×
×
  • Create New...