-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
[Śląsk]Błąkająca się wygłodzona bernardynka z cieczką - już w NOWYM DOMU! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
witamy, witamy :) z Maszy się pani na włościach zrobiła, hyhy ;) -
wrzuciłam w pierwszy. ja zrobię bazarek w pt, ale inne też mile widziane - nie wiem, czy z naszych fantów się taka kwota uzbiera.. :P a tu marzec za pasem...
-
mnie zatkało z wrażenia po prostu :P
-
pewnie będzie wniebowzięty :P
-
podrzucam! kiedy kastracja?
-
takie komórkowe :) [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/7428/sdsc00499.jpg[/IMG]
-
Urwis wyrósł na przystojniaka :) a Figa zrobiona prosto na szoł :D jak ja bym Ci chętnie moje niufy podrzuciła, ech :P
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
wiq replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
prawie jak Czarek :P -
oby skutek był zamierzony, czyli musi się zjawić super dom! :)
-
i bonus - Lilka :) [URL=http://img12.imageshack.us/i/s38128479.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3561/s38128479.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img138.imageshack.us/i/zdjcie0159r.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/7418/zdjcie0159r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/zdjcie0160m.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6640/zdjcie0160m.jpg[/IMG][/URL]
-
jeszcze kilka fot ;) [URL=http://img94.imageshack.us/i/sdscf5300y.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/8765/sdscf5300y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img641.imageshack.us/i/sdscf5310.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1952/sdscf5310.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img59.imageshack.us/i/sdscf5314.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1672/sdscf5314.jpg[/IMG][/URL]
-
no to przelewam marcową należność :) a na Chojraka gdzie?
-
Kajoczarki maltańskie :P [URL=http://img59.imageshack.us/i/sdscf5312.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4381/sdscf5312.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img694.imageshack.us/i/sdscf5313.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/3176/sdscf5313.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img63.imageshack.us/i/sdscf5326.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/2583/sdscf5326.jpg[/IMG][/URL]
-
może Fionie też takie ogłoszenie trzeba sprawić? jaki jest koszt?
-
hej :) Nie, Skałka bezwątkowa, tylko na zbiorczym [url]http://www.dogomania.pl/threads/117622-Lubliniec-A-lAE-sk-PILNE-duA-e-maA-e-szczeniaki-i-starsze-tylko-wybierz?p=14130318#post14130318[/url]
-
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
aż mu się z tego odkarmienia uszyska wyprostowały :evil_lol: -
[Śląsk]Błąkająca się wygłodzona bernardynka z cieczką - już w NOWYM DOMU! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
z ulgą zmieniam tytuł... ;) -
o jakie ładne :D czekam niecierpliwie :P
-
witam się w galerii :) Shel mi podesłała linka, widzę, że dogomaniacy z L-ca i okolic rosną w siłę :) pozdrawiam :)
-
[quote name='anetta']Ale wtrafiłam :multi: Foty są fantastyczne w tym słońcu :loveu::loveu: "Odejdź póki jeszcze jestem spokojna" :diabloti: :evil_lol: [url]http://img716.imageshack.us/img716/4746/simg5670.jpg[/url] Gratki za zdany egzamin!![/QUOTE] hyhy, dzięki, staram się :P ona zaraz wredny jest, to fakt ;) [quote name='Pestka']Tez zaczynam sobie tak wmawiać :diabloti:[/QUOTE] pomogło? mnie tak ;D [quote name='diabelkowa']opieprzanie opieprzaniem ;p wracasz o 5 rano do domu z imprezy a o 9 wstan zeby o 10 wybiegac psy ;p [/QUOTE] psy stare, to śpią. najpierw idę wybiegiwać schroniskowe, później swoje, a i jeszcze konia w międzyczasie na spacer trzeba wziąć :evil_lol:
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
wiq replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
podrzucam Czarnego :) -
TOFIK - Księciunio na włościach - historia pewnego bulteriera
wiq replied to gruza's topic in Foto Blogi
ano widzę, że przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie ;) nic a nic się nie peszy ;)