-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
wiq replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
jeszcze kilka mam ;) [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810074.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810073.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810059.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810076.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810094.jpg[/IMG] Troszkę różki pokazuje, ale na szczęście właściciele wiedzą, jak postępować, więc widać sporą poprawę ;) Prócz popełniania normalnych grzeszków psich, typu pogryzienie rzeczy nie służących za psie zabawki i sikanie sporadyczne nie tam, gdzie pies powinien sikać :evil_lol:, Sara miała ochotę na samowolne oddalanie się od stada :> Ale wór psich chrupek i praca właścicieli ogarnęły ją w tym temacie :evil_lol: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
zaglądasz jeszcze czasem na dogo?... ;) -
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
wiq replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
z tego co wiem u Sary wszystko o.k., nawet na początku sierpnia mnie odwierdziła ;) [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810004.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810006.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810012.jpg[/IMG] tu ze stadem moim i jej ONką ;) [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810113.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810051.jpg[/IMG] -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
wiq replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
a nie myślałyście o DT dla niej? -
Gosiak, bosko to było jak mijałyśmy ludzi :evil_lol: i te zapytania: "Panie ze schroniska?" :evil_lol:
-
[IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810088.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810083.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810080.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810078.jpg[/IMG] wiernie oddana inteligencja Sary:evil_lol: [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810076.jpg[/IMG]
-
[quote name='Lu_Gosiak']a Sara gdzie??[/QUOTE] teraz będzie :P [quote name='Shel']No chyba jednak tak, Aresa kręcą "ostre babki" :lol::evil_lol:[/QUOTE] zauważyłam, że się nie zrażał :evil_lol: [quote name='Rinuś'][I][B]Ale wszyscy są cali ?:diabloti:[/B][/I][/QUOTE] pewa, ruda tylko straszy i kłapie ;) walki na poważnie się raczej nie zdażają ;) chyba, że z Moną :evil_lol: no to teraz adoptowana z dogo Sara ;) Żelka, ONka z ulicy ;) oraz moje gangreny :P [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810107.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810106.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810104.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810094.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810093.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810033.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810032.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810031.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810151.jpg[/IMG] KONIEC :diabloti:
-
[IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810039.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810038.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810037.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810036.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810035.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810044.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810043.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810042.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810041.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810040.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810051.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810050.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810048.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810046.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810045.jpg[/IMG]
-
[quote name='Rinuś'][url]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810084.jpg[/url] [I][B]chyba się zakochałam w tym pysiolku :loveu::loveu::loveu:[/B][/I] [url]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810057.jpg[/url] [I][B]a to na kogo ? :diabloti:[/B][/I][/QUOTE] hehe, nie Ty pierwsza ;) mój jedyny kulturalny pies ma już grono fanów :D no na kogo :evil_lol:? widać kawałek delikwenta :evil_lol: [quote name='evl']Nie było kabli, za to była burza no i internet się skończył ;) [url]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810055.jpg[/url] buzi w nochalek :loveu: [url]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810057.jpg[/url] jakaż urocza kudłata niewiasta! :lol: Muszę pyknąć taką fotkę Zu i zrobić sobie z ową fotą koszulkę na spacery, może wtedy przestaną ludzie pchać łapy i psy do "puci puci ślicznego pieska" :loveu: :evil_lol:[/QUOTE] przydałby i mnie się odwyk od neta :roll: ja miałam ochotę zrobić sobie koszulki pt: "tak, to wszystko moje", "brawo, umiesz liczyć do trzech" i wiele, wiele innych :evil_lol: [quote name='Shel']Zgaduj:diabloti::loveu:[/QUOTE] chyba już nie będziesz chciała z nami chodzić na spacery :evil_lol:
-
czy wszyscy prócz mnie byli w te wakacje nad morzem?.. :placz: zazdroszczę... :( Zu wypiękniała, nie ma co ;) teraz z niej taki mini hovek :evil_lol: i wyraz twarzy jej się zmienił ;)
-
TOFIK - Księciunio na włościach - historia pewnego bulteriera
wiq replied to gruza's topic in Foto Blogi
[url]http://www.tofik.com.pl/forum/dogomania/bulterier_dom_07.jpg[/url] bardzo mi się podoba to zdjęcie ;) btw podobna suczka jest do adopcji na bull-bazarku, aż żal, że nie mogę jej przygarnąć :evil_lol: -
A ja mam jeszcze zapytanie co do szkolenia obronnego ;) ponoć jako jedyne retrievery się do tego nadają (info z książki E. Kramer), ale jakoś nie bardzo mi się to widzi... jak to jest? ;)
-
[IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810058.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810057.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810055.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810054.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810053.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810073.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810067.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810066.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810062.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810061.jpg[/IMG]
-
[quote name='Shel']Matko ile tego masz... :lol:[/QUOTE] no właśnie... :P [quote name='evl']Ja zaglądam, ja! Ale byłam na wywczasie i taki tam net był, że zdjęcia niet ;) więc dopiero teraz mogę napisać coś o nich. Pan Ares [?] wydaje się być rozkosznym grubaskiem :evil_lol:[/QUOTE] Zu pożarła kable na pewno :evil_lol: [quote name='Shel']Ej! Jest na diecie :mad::diabloti:[/QUOTE] nawet udało mi się znaleźć jego żebra :evil_lol: [quote name='Rinuś'][I][B]Dawaj dawaj foty :diabloti: mam teraz dobre łącze więc obejrzałabym całe :evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] skoro tak prosisz... :evil_lol: [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810086.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810084.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810082.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810080.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810077.jpg[/IMG]
-
właśnie, shel, jeszcze trochę jest.. z naszego ;) a mam jeszcze foty ze spaceru na pięć psów.. i jak się uda, to będą jeszcze z tego tygodnia foty ze spaceru z diabłem i Loganem... i z następnego tygodnia ze spaceru z Lucasem...:evil_lol: w wakacje zrobię zapas fot na cały rok:eviltong:
-
spoko, ponoć 13 raz jest darmowy :evil_lol: ech, mam ich mnóstwo, ale już mi się nie chce wklejać :evil_lol:
-
o biedna, sporo szczęścia miała.. Mona mona raz zebrała w klatę z kopyta, na szczęście ostrzegawczo-odpędzająco, więc też wyszła z tego bez najmniejszego uszczerbku na zdrowiu ;) ha, a powinnaś już na drugiego psa się zasadzać! :P widzisz, przenieśli nas to tej VIII i nikt już nie zagląda:P chociaż tyle dobrego wynikło z tej powodzi... ;) na pewno ma coś z asta! :evil_lol:
-
tam nic więcej prócz głów nie ma :evil_lol: noooo... ja to ze 4 już robię jak nic... nawet kursu nie skończyłam...:oops: :evil_lol: [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810094.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810091.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810090.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810088.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810087.jpg[/IMG]
-
[url]http://lh3.ggpht.com/_UOLe6AH4BJo/TFLZ0vkqbVI/AAAAAAAAAJQ/Mf_SAGHcHBk/DSC_0017.JPG[/url] te yorkowe mieszanki są fajniejsze od oryginałów ;) a gdzie zdjęcia Saby? :mad:
-
ja mam to samo, bo mało kto te zdjęcia ogląda :evil_lol: na forum jest ułamek zdjęć publikowanych ;) strasznie fajny ten kundliszcz, miał szczęście w nieszczęściu ;) podobnie jak wiele psów w Krakowie :) a to z kropowanym uchem to co za stwór? przeoczyłam coś chyba...
-
[IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810121.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810119.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810103.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810100.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/spacer%20z%20aresem/s180810099.jpg[/IMG]