Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/S061010043.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010042.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010040.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010039.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010035.jpg[/IMG]
  2. wiq

    czarno-ruda galeria

    [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010063.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010062.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010054.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010050.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010046.jpg[/IMG]
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    trochę zdjęć z czasów słońca :p [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010069.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010068.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010067.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010065.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010064.jpg[/IMG]
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    łosz, znów mnie tu troche nie było... Diabeł, gratulacje :) jakie dalsze plany? :cool3: mnie zawsze odsrasza kawałek z socjalizacją... :evil_lol:
  5. http://i56.tinypic.com/vcuzwl.jpg cudo :loveu:
  6. dam na dobry start 20 zł stałej deklaracji.. ;)
  7. co za maślik słodki ;) ogłoszenia z bazarku waderci, dziękować możesz Bjucie :evil_lol:
  8. pewnie, że jak wróci to niech siedzi u Wiosny dożywotnio, tylko niech wróci!:-(
  9. zajmę się tym wieczorem, tekst potrzebny? a ile brakuje do pokrycia kosztów operacji?
  10. Pamiętacie jeszcze ją? :P [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010067.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010064.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010062.jpg[/IMG] co robi Sara na tym zdjęciu? :evil_lol: nawet właścicielka źle odgadła :evil_lol: [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010020.jpg[/IMG]
  11. ano, wszyscy się rozczarowaliśmy...
  12. olena, jak masz nk albo facebooka to możesz wstawić zdjęcie z opisem i nr do wiosny i Gosi, czy jak to tam się robi...
  13. nie chcę krakać, ale może warto ustalić, kto zbiera martwe zwierzęta z szos i spytać się, czy podobnego psa nie widzieli?.. jakoś można jeszcze pomóc? z plakatami? a na NK jest? facebooku? nie mam tam kont, więc nie wiem.
  14. Nie dziwota, że taki wymęczony, sporo ingerencji... ale trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia :) a DT gdzie? super, że się znalazł!
  15. piękna akcja dziewczyny! gratulacje! :)
  16. śmiga aż miło... jeszcze dom by się przydał.
  17. Hasek mój ulubiony :loveu:
  18. kciuki trzymane były i są nadal, czekamy na wieści... pod koniec miesiąca coś niecoś wyślę...
  19. [url]http://www.dogomania.pl/threads/192821-Zaginął-biały-szpicowaty-dziadek-ok.-Kluczborka-Byczyny!?p=15497364#post15497364[/url] zobaczcie wpis na wątku!
  20. dla Franka coś jednorazowo wyskrobię, a jak ;)
  21. moja październikowa dzisiaj poszła.. zobaczymy, z tym lekiem powinno być o.k. :)
  22. wiq

    Brutus i Salma ;)

    jaki zlocik? :cool3: fajnie się to szkiełko spisuje, nie powiem ;)
  23. nie było mnie tyle dni, a tu takie wieści... :(
  24. trzymam kciuki:) pewnie, jak będą nowe cacy zdjęcia to można szaleć z allegro, plakatami i zrobić nową turę ogłoszeń (tych nigdy za wiele :evil_lol:)
×
×
  • Create New...