Pamiętacie jeszcze ją? :P
[IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010067.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010064.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010062.jpg[/IMG]
co robi Sara na tym zdjęciu? :evil_lol: nawet właścicielka źle odgadła :evil_lol:
[IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/s061010020.jpg[/IMG]
nie chcę krakać, ale może warto ustalić, kto zbiera martwe zwierzęta z szos i spytać się, czy podobnego psa nie widzieli?..
jakoś można jeszcze pomóc? z plakatami?
a na NK jest? facebooku? nie mam tam kont, więc nie wiem.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/192821-Zaginął-biały-szpicowaty-dziadek-ok.-Kluczborka-Byczyny!?p=15497364#post15497364[/url]
zobaczcie wpis na wątku!