Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. to wklepuj wydruk tu dalej, i podaj, jakie mamy środki teraz ;) i ile poszło na hotel? ;) a najlepiej przejmij wątek, przecież ja taka księgowa, że pożal się boże :P
  2. a jak Ci się z 3ma łazi? wprawiłeś się z babciną Lilką? :eviltong:
  3. uroczy Gacek :eviltong: aż wypadałoby mi go odwiedzić:cool3::evil_lol:
  4. :P [URL="http://www.dogomania.pl/threads/11840-Kaja-prawie-ON-i-Czarek-prawie-beauceron-)"][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3565/czarkajblitzcopy.jpg[/IMG][/URL]
  5. coś dla fanów sarowatych stworów - Choco Chanel ;) od szczeniaka w schronisku :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/179484-***-Śliczna-czekoladka!-Młodziutka-Chocco-Chanel-czeka-w-schronisku.Na-dom-i-Ciebie[/url]..
  6. pozdrowienia od Sary ;) [URL=http://img715.imageshack.us/i/saraf.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/6764/saraf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img121.imageshack.us/i/sara2p.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/8830/sara2p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img249.imageshack.us/i/sdsc5953.jpg/][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/8088/sdsc5953.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img697.imageshack.us/i/sdsc5963.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/1928/sdsc5963.jpg[/IMG][/URL]
  7. dziś dostałam smsa od właścicieli "Nasze pieski śpią koło siebie" ;) także dogadały się, uff ;) modliszka, wieści mam na bieżąco - w domu bardzo cwana i ustawiająca inne psy, ale poza domem - już nie jest taka mądra :evil_lol: raczej domatorka z niej ;) znam ją tylko z opowieści, ale wnioskuję, że żyje jej się dobrze. nawet widziałam jedno zdjęcie ostatnio - zarosła nieźle kłakiem ;)
  8. padam na pysk, ale kilka wiadomości - Sara dobrze dogadała się z nowymi właścicielami oraz ONką rezydentką ;) kiedy zadzwoniłam do nowego domu zgodnie, pysk w pysk, żebrały siedząc w kuchennych drzwiach ;) świetny z niej psiak, kontaktowy, miły, jazda minęła bez problemów - aż dziw, że nikt jej wcześniej nie wypatrzył ;) mam nadzieję, że już w tym bezproblemowym klimacie jej żywot upłynie ;)
  9. zmieniłam tytuł, ale bardzo proszę kogoś o przejęcie wątku, naprawdę nie mam teraz czasu na dogomanię... z mojej strony - proponuję go ludziom do adopcji, ale jeszcze nie trafiłam na kogoś, kogo by zainteresował...
  10. doszła kasa z bazarku? wysyłana już jakiś czas temu ;)
  11. psy nie są zdolne do takiego myślenia: "nie wzieli mnie, to się odpłacę"... po prostu stres, został sam i żeby rozładować emocje demolował...
  12. hej! przybywam z zaproszenia ;) finansowo niestety w tym miesiącu już nie istnieję i nie mogę pomóc, ale może zgłoście suczkę do sterylkowej skarbonki [url]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-(by-bezdomniaków-było-mniej[/url]) otrzymacie refundację za zabieg pozdrawiam :)
  13. pewnie, że się cieszymy, tylko boimy się cieszyć głośno :evil_lol: ale skoro już pojechał, to najwyraźniej wszystko w porządku :)
  14. do flata to ona mało podobna (ale widzę, że bumerang już przekleiła na flacie), dajcie znać też seterowym ludziom ;)
  15. modliszka84, to ta sama, jamniczka była adoptowana dla mamy (po śmierci 14-letniej? poprzedniej jamniczki) i ptaszki ćwierkają, że żyje sobie nadal w otoczeniu trzech kotów ;) dziewczyna mieszka we wroc ze swoją suką, ONką, którą wczoraj stuknęło auto i zwichnęła sobie staw biodrowy, stąd 14-dniowy opatrunek, uff ;) a czy dom fajny i sprawdzony - zawsze możecie wysłać kogoś na wizytę :P , z resztą wiosna sobie ich dokładnie obejrzy ;) liczę na zdrowy rozsądek obydwu stron ;)
  16. Gosiak, tak, ta wpłata 20 zł to za marzec i kwiecień
  17. ma alegratkę, gumtree na katowice, kupsprzedaj, eofertę, e-zwierzaka i pineska.pl
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    raczej nie, ale czy w l-cu to tyż nie wiem :P
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Shel'] Też sądzę, że nie ostatni, już Ci mówiłam, jak znajdziesz czas to wołaj, spotkamy się:) Ja to ogólnie jak na razie jestem człowiekiem, który na wszystko ma czas :lol:[/QUOTE] za to mnie teraz tak przyblokowało w mieście, że nie wrócę przez jakiś czas, ech
  20. dzięki wszytskim za zjawienie się i pomoc! :) może już niedługo dobkowi się uda opuścić schron.. :)
  21. Koosiek, dzięki! mam nadzieję, że zadziałają te ogłoszenia :)
×
×
  • Create New...