Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img833.imageshack.us/i/s220710020.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4538/s220710020.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img64.imageshack.us/i/s220710022.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8715/s220710022.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img291.imageshack.us/i/s220710023.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3251/s220710023.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/s220710024.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/6674/s220710024.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img340.imageshack.us/i/s220710026.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3777/s220710026.jpg[/IMG][/URL]
  2. wiq

    czarno-ruda galeria

    spacer o 8.00, a już upał... [URL=http://img710.imageshack.us/i/s220710010.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/8895/s220710010.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img203.imageshack.us/i/s220710013.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/3738/s220710013.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img443.imageshack.us/i/s220710014.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6122/s220710014.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/s220710015.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4707/s220710015.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/4140/s220710017.jpg[/IMG]
  3. znów zaoffuję :evil_lol: ale ma ktoś na zbyciu szelki dla schroniskowca wielkości border collie? takie M/L krój, wzór nieważne, byle trzymały i były tanie :evil_lol: PW jakby co ;)
  4. [quote name='anetta']Tutaj jest :p [url]http://www.dogomania.pl/forums/995-Transport[/url][/QUOTE] dzięki ;) nie zauważyłam ;)
  5. Tolek miał ostatnio ładne, duże ogłoszenie w gaziecie i 0 telefonów :(
  6. no właśnie po przemyśleniu zasadzam się na taką z górnej półki, o to w sumie wydatek jednorazowy, a rzeczywiście konieczny ;)
  7. Niko już na śmierć obraził się na szczotkę? :evil_lol: poproszę __Larę o allegro dla niego. próbuję ułożyć pierwszy post, ale za diabła mi edycja nie działa:/
  8. podrzucam Amę, pora na dom już.. ;)
  9. witam wakacyjnie :) kurczę, muszę kiedyś wybrać się na te Pławki koniecznie :) a Foxi dalej jak szczenior ;)
  10. wiq

    Ares...

    zapraszamy, zapraszamy ;)
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    kiedy mi się nie chce robić :D kup mi jasne szkło to może mi ochota wróci :evil_lol: a nie takie zaszumione paskudztwo :(
  12. hej;) czytam o tych matach, naprawdę cyrk ;) ale chyba będę mieć łatwiej, bo szukam do kombi. one są tak bankowo wodoodporne? bo głównie o to chodzi, z kłakiem nie ma takiego problemu ;)
  13. nie załamujcie mnie, mnie już niedługo auto zgnije od wożenia trzech mokrych psów :evil_lol: idę czytać ;)
  14. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Shel'] wiq chociaż trochę masz odwiedzić miasto miszczów! :P[/QUOTE] a więc jestem ;) [quote name='anetta']Znajdź szczegóły [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0038-7.jpg[/url] :roflt: [url]http://img219.imageshack.us/img219/6277/s25042010084.jpg[/url] :happy1:[/QUOTE] szczegółów całe mnóstwo ;) [quote name='Agathee'][url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0038-7.jpg[/url] Wcześniej rozpoznawałam je po kolorze obroży, teraz się poddaje :evil_lol:[/QUOTE] młodsza stażem jesteś, to Ci wybaczam:eviltong: [quote name='betty_labrador']jak dla mnie maja inne glowe. Czy Mona to ta w srodku a Ada z lewej? moze pomylilam imiona. Ale mam na mysli ze mlodsza z lewej a starsza w srodku ;) (chyab ze w ogole cos mi sie pokrecilo :P )[/QUOTE] imiona pokręcone, ale idea dobra:evil_lol: [quote name='Shel']Chyba Mona w środku - ćwieki na obroży, ale nie jestem pewna... :lol: Na żywo po zachowaniu było widać ;) Ada grzeczniejsza :P[/QUOTE] nie tak:shake: otóż to, na żywo żadnych problemów :evil_lol: [quote name='bazylowa']Zapraszamy na bazarek! do wzięcia obroże i linki treningowe! Dla zalanego przytuliska w Kędzierzynie-Koźlu [url]http://www.dogomania.pl/threads/186065-Obro%C5%BCe-i-smycze-na-przytulisko-pod-K%C4%99dzierzynem-zalane-w-powodzi-2010-do-31-maja?p=14724082#post14724082[/url][/QUOTE] niestety nie pomogłam, ale chyba udało się coś zebrać i bez tego ;) [quote name='olekg89']Ada w środku ,mona z lewej.[/QUOTE] no, ratujesz honor dogomaniaków:evil_lol: i nawet Bystrą umiesz do pływania nakłonić:evil_lol:
  15. wiq

    Ares...

    no szkoda, szkoda ;) chociaż moje psy jeszcze odsypiają wczorajsze szaleństwa :evil_lol:
  16. czułam, że drzemie w nim rozbójnik :evil_lol:
  17. wiq

    Ares...

    hej! trzymam kciuki za badania;) zdjęcia bombowe jak zawsze :) i co, dziś pada od rana i zimnooo... :D
  18. przepraszam za off, ale jest gdzieś jakiś temat o matach samochodowych? :evil_lol:
  19. Lilek, rozumiem ;) Cóż, z mojej strony w każdym razie Ama jest pierwszym proponowanym do adopcji psem w typie flata, tak więc kiedyś musi zaskoczyć ;)
  20. rozumiem, że macie złe doświadczenia, ale może jednak warto przemyśleć tą opcję? Państwo wydają się poważni, a o Amę jakoś domki się nie biją :(
  21. jak przeczytałam SMS od Gośki, to mi szczena opadła! super!!! Chojrak, powodzenia :)
  22. i co? można puścić?
  23. witam! przybywam z zaproszenia... niestety, na chwilę obecną nie mogę wiele zdziałać, ale będę pamiętać o wielkopsie...
×
×
  • Create New...