-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
a jak ze sterylką Dafi? w związku z cieczką kiedy będzie możliwa? jeśli mam ją zgłosić do skarbonki sterylkowej potrzebuję szacunkowy koszt i fajne, jeśli dostanę też nazwę lecznicy. Niebieska, Twój wet mógłby wystawić fakturę na Stowarzyszenie Sandomierskie i tym samym dostać kasę na konto, czy woli gotówkę?
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
wiq replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
popieram fur :P -
...:::DORA uratowana "majorko-amstaffka" // WAKACYJNIE:::...
wiq replied to natalia_aa's topic in Foto Blogi
[url]http://img440.imageshack.us/img440/7997/46105747.jpg[/url] sprawna, niesprawna, ale jakie zdjęcie ładne :P -
ta, śmiej się, śmiej :P powiem Wam, że mam strasznie słaby czas:shake: zimno, śnieg popaduje, wieje, oczy mi się kleją non stop i mogłabym spać bez końca:evil_lol: a tu jeszcze taki luźniejszy tydzień się trafił i żaden stres mi lenistwa nie mąci:evil_lol: [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/sudety/s250910092.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/sudety/s250910089.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/sudety/s250910088.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/sudety/s250910084.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/sudety/s250910083.jpg[/IMG]
-
trzymam kciuki bardzo mocno! :) musi się udać :)!
-
[IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0149pom.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0172.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0157.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0156pom.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0152.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0155pom.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0173.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0169.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0166.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0165.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0162pom.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0188.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0185.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0182.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0181.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0176.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0199.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0197.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0195.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0191.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0189.jpg[/IMG]
-
to ja wkleję na wątek Pineskowe zdjęcia ;) [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0209.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0206.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0205.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0204.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Tobini/DSC_0200.jpg[/IMG]
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
wiq replied to brjagata's topic in Foto Blogi
[url]http://i923.photobucket.com/albums/ad71/agathee_15/DSC_0099-1.png?t=1290256540[/url] te kieleckie mają coś w sobie :P -
czajnik się odezwie :evil_lol: skoro właścicielka na offa się zgadza :evil_lol: Bonsai, może skusisz się na tę rozprawkę? ;) A co do Azy - wydaje mi się, że ma teraz taką fazę, za jakiś czas będzie zwyżka formy :)
-
no zapraszam, zapraszam :) poszkolimy się :P nasze i na stałe ;) nie mam ani jednego porządnego zdjęcia, muszę ją w końcu obfocić ;) bardzo miłe zwierzątko, i mądre, dzielnie uczy mnie jazdy konnej :evil_lol:
-
narazie tylko głaszcz nogi, podnoś, zginaj, przytrzymuj, macaj palce, pazury, chwytaj pazury, potem to z cążkami w ręku, itp.. ;)
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
wiq replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
czemu żenada?:p daj jakieś zdjęcia Grubego Lisa :D -
zbanują Cię za konkurencję :evil_lol: zdjęcia super, wklejaj więcej :)
-
hej:) może zacznij ją odczulać na to obcinanie? to Wam się będzie lepiej żyło ;)
-
[IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/sudety/s250910103.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/sudety/s250910102.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/sudety/s250910098.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/sudety/s250910096.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/sudety/s250910094.jpg[/IMG]
-
[quote name='Shel'][url]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/sudety/s250910147.jpg[/url] genialne to jest :loveu::cool3: Ares tęskni za Bystrą:evil_lol:[/QUOTE] dzięki ;) a jaka nieszczęśliwa była, że musi zapozować bite 2 minuty :evil_lol: Bystra nie :evil_lol: ale wybieram się mocno na prawko końcem listopada :roflt:, więc może będzie łatwiej na spacery dojeżdżać do lisa :evil_lol: [quote name='evl'][B]wiq[/B], miło Cię widzieć :) "Wszyscy" ;) byli nad morzem, a Ty w górach? :evil_lol: [url]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/sudety/s250910104-1.jpg[/url] ślicznotka :loveu:[/QUOTE] góry obowiązkowo co roku ;) ale morze też nas wzywa, kiedyś się uda :P ślicznotka teraz jest łysą jak kolano maszkarą i odrośnie pewnie dopiero w okolicach marca/kwietnia :placz:
-
haha, dogomaniackie zmartwychwstanie normalnie :evil_lol: to dam Wam jeszcze parę zdjęć z gór, a raczej z doliny :evil_lol: [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/sudety/s250910147.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/sudety/s250910111-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/sudety/s250910108-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/sudety/s250910107-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/sudety/s250910104-1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko%20reedycja/s061010020.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko%20reedycja/s061010019.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko%20reedycja/s061010015.jpg[/IMG]
-
dużo mam tych zaległych zdjęć... [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko%20reedycja/s061010032.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko%20reedycja/s061010028.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko%20reedycja/s061010023.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko%20reedycja/s061010021.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko%20reedycja/s061010073-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Fauka']Dawno mnie tu nie było, ale galeria jak zawsze zachwyca :D[/QUOTE] miło Cię znów widzieć :) [quote name='Ziunia']O, Wika, Ty żyjesz :) fajnie, że zapoznałyście parę bystro-logankową hihi. Niespełniona miłość... rany, też już pomyślałam, że powiększyłaś stado.... byłabyś do tego zdolna.. :] A jak tam Twoja geriatria się trzyma?[/QUOTE] no żyję, czemu mam nie żyć :evil_lol: mnie od powiększenia stada wstrzymują tylko warunki lokalowe :evil_lol: ale jeszcze parę lat, i te wszystkie bydlątka będą moje :evil_lol: może diabeł jeszcze do nas kiedyś wpadnie :) geriatria psia, tfu tfu tfu, przeżywa drugą młodość :evil_lol: takie to teraz głupiutkie i hasające, jakby miało ze 2 lata :evil_lol: tylko spasione jak zawsze, już je na puszki przestawiłam, ale chyba zbankrutuję :( geriatria końska gorzej, ale się nie dajemy ;) no i od kilku miesięcy ma towarzyszkę, więc też ochoty do życia nabrała :)