Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    Ares...

    [URL=http://pets.webshots.com/photo/2749921570055002180GvBPbG][IMG]http://inlinethumb62.webshots.com/44541/2749921570055002180S600x600Q85.jpg[/IMG][/URL]
  2. wiq

    Ares...

    [URL=http://pets.webshots.com/photo/2289373980055002180WVaoAI][IMG]http://inlinethumb42.webshots.com/44457/2289373980055002180S600x600Q85.jpg[/IMG][/URL]
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    cóż, nadal trzeba poczekać, aż się odkręcą... -.-
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img251.imageshack.us/i/s050810124.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img251/8584/s050810124.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img213.imageshack.us/i/s050810127.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img213/4943/s050810127.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img228.imageshack.us/i/s050810132.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img228/2528/s050810132.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img36.imageshack.us/i/s050810151.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img36/5538/s050810151.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img843.imageshack.us/i/s050810152.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img843/4813/s050810152.jpg[/IMG][/URL]
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img204.imageshack.us/i/s050810109.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img204/5856/s050810109.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img697.imageshack.us/i/s050810111.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img697/2660/s050810111.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img269.imageshack.us/i/s050810113.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img269/6486/s050810113.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img835.imageshack.us/i/s050810114.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img835/6499/s050810114.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img148.imageshack.us/i/s050810116.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img148/2035/s050810116.jpg[/IMG][/URL]
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='olekg89']A wiq ma dużo zdjęć z wizyty jej znajomych z 2sukami ,a jest leniwa i nie chce jej się wrzucać :P[/QUOTE] oj tam leniwa zaraz, jeszcze mam inne do wrzucenia :P [quote name='Lu_Gosiak']wiq dawaj Sare :mad::mad::mad:[/QUOTE] spoko, kiedyś, kiedyś wrzucę:P [quote name='Shel']Dziwi Was to? Ja zaczynam się przyzwyczajać:eviltong: A teraz dawaj zdjęcia :evil_lol:[/QUOTE] no wiesz.. lepiej wybierz jakiś sensowny termin na spacer :P [quote name='olekg89']Lu-Gosiak kij z Sarą ,ja chce Żelke.[/QUOTE] mogłeś wpaść z Twoją trójką... 8 porąbanych psów, miód i maliny:P [quote name='evl']Odkręciły się! :multi:[/QUOTE] nooo.. w końcu... ale reszta widzę pokręcona na żabie dalej.. :shake: [quote name='Od-Nowa']o Wiqaryno, to Ty też jednak żyjesz jeszcze ;-) kiedy wpadniesz?[/QUOTE] żyję, żyję ;) w październiku znów, teraz korzystam i siedzę w lesie codzień do oporu ;) [quote name='olekg89']Wiq udaje ,że się uczy poza tym sprawdza czy to co mówią admini to prawda i czy po 100dniach nielogowania się faktycznie usuwają konto xD[/QUOTE] no i widzisz, zepsułeś mi zabawę, muszę zacząć od początku :P
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    no kuźwa, nic nie działa, ciągle w poziomie się wklejają... qrv....
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    żaba mnie wkurza, bo mi pionu nie chce respektować :/ [URL=http://img807.imageshack.us/i/s050810081.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img807/5637/s050810081.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img819.imageshack.us/i/s050810082.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img819/7450/s050810082.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img134.imageshack.us/i/s050810094.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img134/2594/s050810094.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img51.imageshack.us/i/s050810102.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img51/9835/s050810102.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img251.imageshack.us/i/s050810108.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img251/5852/s050810108.jpg[/IMG][/URL]
  9. trzymamy kciuki!!!
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    słońce było po południu :P
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    no, no, wiesz jak jest :P technika nie jest moją mocną stroną :P ale chociaż wiem, że zaglądasz, ha! :D
  12. komentarz :diabloti:
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    za dużo zajęć w terenie mam, żeby jeszcze fotografie popełniać :evil_lol: z resztą ciągle pada, po kilku godzinach łażenia dziś suki były mokre całkiem :evil_lol: może jutro będzie lepsza pogoda
  14. w takich chwilach dobrze mieć 4 psy, dzięki częstym zmianom łapki nie drętwieją :evil_lol:
  15. trzeba ostro ruszyć z akcją promocyjną... ;)
  16. wiemy, wiemy ;)
  17. wiq

    czarno-ruda galeria

    stałka 50tka, 1,8 ;) niebardzo ją póki co ogarniam, bardzo duża GO i mi się ostrość gubi, bardzo precyzyjnie ją muszę ustawić ;) ale zdjęcia powyższe robione wczoraj w deszczu, po 19.00, chyba koło 20...
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img843.imageshack.us/i/s270710wieczor010.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7818/s270710wieczor010.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img72.imageshack.us/i/s270710wieczor024.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/5196/s270710wieczor024.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img638.imageshack.us/i/s270710wieczor003.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/7929/s270710wieczor003.jpg[/IMG][/URL]
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Shel']Nie chcę być zjedzona :( :P I Ty mówisz, że masz ciemny obiektyw?! Ja mam ciemniejszy i nie narzekam:P[/QUOTE] uważaj, nie znasz dnia ani godziny :evil_lol: mnie zeżarli podpis po kilku miesiącach chyba :evil_lol: ha, widać różnicę, co?:P [quote name='olekg89']Shel-wiq skromna i sie nie pochwaliła nowym obiektywem :P dostane w ryj za zdradzenie sekretu xD[/QUOTE] ano mam nowy :loveu: dostałbyś, gdyby więcej ludzi tu zaglądało :evil_lol: bo zepsułeś zabawę :(
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    siostra jej obcina, bo lubi ją tak na jeża :evil_lol: Zu by wyglądała ładnie, jak flat na wystawę :P tylko musisz to zrobić albo degażówkami, albo wyskubać palcami (to jest martwy włos i bystrej wychodzi on pięknie, tylko, że mnie się nigdy skubać nie chce :P) no i jeszcze jak wyrównasz kontur ucha prostymi nożyczkami to powinno być cacy ;) można też zgolić maszynką, ale imo to chamsko wygląda ;) (co mi nie przeszkadza tak robić;))
  21. wiq

    czarno-ruda galeria

    no to parę więcej ;) shel, uważaj na podpis, bo Ci modzi zjedzą :P [URL=http://img705.imageshack.us/i/s270710087.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/8933/s270710087.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img638.imageshack.us/i/s270710102.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1903/s270710102.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img704.imageshack.us/i/s270710104.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/4379/s270710104.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img530.imageshack.us/i/s270710110.jpg/][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3230/s270710110.jpg[/IMG][/URL]
  22. Ewa i flatki już przekleiła suczkę na flacie forum. Biedna :(
  23. szkoda, że te kundle, na które wg Was szkoda zachodu i pieniędzy nie wiedzą o Waszej opinii i żyją jeszcze nieraz bardzo długo i szczęśliwie, we własnych domach :evilbat: tyle by się zaoszczędziło :evilbat:
  24. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img249.imageshack.us/i/s220710027.jpg/][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/4605/s220710027.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img33.imageshack.us/i/s220710028.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/1558/s220710028.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img408.imageshack.us/i/s220710029.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5964/s220710029.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...