Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. cudne są! ode mnie poszło jeszcze zaległe 25 zł z bazarku ;)
  2. Inka i Nitro wejść mają prawie 250... nikt nie dzwonił?.. :(
  3. niesamowita poprawa! w schronisku ledwo chodził i się pokładał ze zmęczenia (a może bólu?), a teraz śmiga jak czarna torpeda! :P
  4. z tego co wiem wypadły deklaracje :( Gosia się w tym orientuje i go rozlicza, ja tylko przeklejam.. ;)
  5. ogromnie cieszą takie zdjęcia :):) zwłaszcza, że psina tyle się naczekała... Żyj nam Rotko długo i szczęśliwie :)
  6. u mnie ma alegratkę, o reszcie musiałaby wypowiedzieć się anett ;) allegra chyba brak... miał za to ogłoszenia w MP (i to 2 emisje) i telefonów zero :placz:
  7. mówisz o swoim przypadku?:evil_lol:
  8. oj ludzie, ludzie... chyba nikt nie chce robić z niego kanapowca bez charakteru i iskry, tylko celem jest to, aby dobrze czuł się we właśnej skórze i aby znalazł aktywnego właściciela, który da mu możliwość na upuszczenie energii życiowej ;) i myślę, że jamor właśnie to mu zapewni ;) chyba myślicie o tym samym, tylko się dogadać nie możecie ;)
  9. myślę, że nic już zmieniać nie należy w tym tekście :)
  10. niesłychane, Kaja polubiła szczenię.. :D on ją po prostu dobrze podszedł, śledząc ją z uwielbieniem :evil_lol:
  11. za to głaskania i drapania pod brodą nigdy nie ma dość :evil_lol:
  12. [quote name='olekg89']bay bay[/QUOTE] bye bye :diabloti:
  13. dalej nic? co do środków p/kleszczowych - sama już jestem spłukana dokumentnie, ale może wkleję prośbę na flacie forum...
  14. pięknie wygląda :) tylko nie wiem, czy gramolenie się na ten wysoki próg to faktycznie dobry pomysł..
  15. ten nasz Niko coraz starszy... ale też spokojny i szczęśliwy, to już nie ten kłębek nerwów, którego poznałyśmy te parenaście miesięcy temu ;)
  16. to w końcu z niego jest Chojrak czy Cassanova? :evil_lol:
  17. czekamy na telefon! ten właściwy! ile jeszcze Maks będzie czekał, co? :(
  18. wiq

    Ares...

    gratuluję rocznicy ;) czekam też na jakieś zdjęcia, bo tu sobie wszystkie cichaczem oglądam ;):)
  19. no to idź popiłeczkować pieski i coś nam przynieś :P przyjamniej nie zapomnę jak wygląda spacer z psem :evil_lol:
  20. nie smól, wklejaj dalej :eviltong:
  21. ależ zadowolony seter ;) moje jednak wolą wieś o wiele, wiele bardziej ;) miasto uprzejmie tolerują zaledwie ;)
  22. ten zbój szczeniacki jest z dnia na dzień większy :grin:
  23. podrzucam Chanelkę - ktoś ją w końcu wypatrzy!
  24. piękne, trzymam kciuki! coś się musi ruszyć, nooo.. ;)
×
×
  • Create New...