-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
wiq replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Paja, wyczyściłam właśnie skrzynkę, ale chyba to właśnie chciałaś mi przekazać :) Brzmi super, Gosia, co Ty na to? :) -
[quote name='MaDi']Może ktoś z Was ma do oddania dla psów w potrzebie jakieś akcesoria np. obroże, smycze czy kagańce? Oczywiście nie muszą być nowe.[/QUOTE] zawsze coś się może znaleźć ;) a jakaś zbiórka jest?
-
pyszczydło mu coś pojaśniało ;)
-
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
wiq replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ano musi się w końcu udać! -
mały miał szczęście :) obserwowałam po cichu rozwój wypadków ;) może żeby nie zmarnować tych kontaktów wyszukaj jakieś podobne psiaki i je proponuj, jak zadzwonią/napiszą fajni ludzie? szkoda by zmarnować dobrego domu, jak się jakiś trafi ;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
albo raczej w pracy :evil_lol: -
cudowny ten birdoł! to nigdy nie był mój typ psa, a obecnie byłabym skłonna sprawić sobie PONa...:roll::evil_lol:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
wiq replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
ja też nie cierpię patrzeć na swoje psy po zabiegu, a niby jestem przywyczajona do innych zwierzątek w takiej sytuacji... będzie dobrze, zagoi się jak.. na psie :eviltong: -
[url]http://images47.fotosik.pl/446/e906e9fa06c1d7dc.jpg[/url] fajny klimat :) jakiś taki czas, że wszyscy zaganiani... no ale wkrótce święta :eviltong: jakoś wyjątkowo w tym roku cieszę się na nie ;)
-
nie mam :shake: utknęłam w mieście :(
-
Stareńki dobek Charlie - za TM ... Śpij spokojne... [*]
wiq replied to wiq's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
świeżych informacji udzielić może Lu_Gosiak, która jest w kontakcie z hotelikiem ;) -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
wiq replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bazarkowe ogłoszenia :) nawiasem mówiąc polecam bazarki u dogomaniaczki Paja :) 1)[url]http://owi.pl/ogloszenie/Mlody_dober...a_domu.,263236[/url] 2)[url]http://www.toruniak.pl/torun_oglosze...zuka_domu_/143[/url] 3)[url]http://www.anonse-kielce.com.pl[/url] (akceptacja) 4)[url]http://www.opolak.pl/16916_mlody_dob...uka_domu_.html[/url] 5)[url]http://www.bydgoszczak.pl/29478_mlod...uka_domu_.html[/url] 6)[url]http://www.ogloszenia.plock.pl/zwierzeta.html[/url] 7)[url]http://www.katowiczak.pl/35800_mlody...uka_domu_.html[/url] [url]http://www.gdaniak.pl/17821_mlody_do...uka_domu_.html[/url] 9)[url]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/101...zuka-domu..htm[/url] 10)[url]http://ogloszeniadolnoslaskie.pl(akceptacja[/url]) 11)[url]http://www.olesnica.ogloszenia-info.pl/(akceptacja[/url]) 12)[url]http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,72402...laddrobne.html[/url] 13)[url]http://ogloszenia.szczecin.pl/Mlody_...a_domu___58918[/url] 14)[url]http://www.kolbuszowiak.pl/component...d,83/Itemid,0/[/url] 15)[url]http://www.lubliniak.pl/component/op...d,56/Itemid,0/[/url] 16)[url]http://ogloszenia.adverts.pl/pokaz.php?id=638316[/url] 17)[url]http://www.ofertka.pl/gielda/szczegoly.php?nr=720474064[/url] 1http://www.adin.pl/ogloszenia/127695.html 19)[url]http://www.twoje-ogloszenia.pl/index...gory=zwierzeta[/url] 20)[url]http://www.szybko-sprzedam.pl/index....20szuka%20domu[/url]. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1)[url]http://www.psiamania.pl/advertisemen...man-szuka-domu[/url]. 2)[url]http://www.hodowle.info/ogloszenie_2...zuka_domu.html[/url] 3)[url]http://www.poznaniak.com.pl/30763_ml...uka_domu_.html[/url] 4)[url]http://www.warsza.pl/82543_mlody_dob...uka_domu_.html[/url] 5)[url]http://www.top-ogloszenia.net/471-18-119-253611[/url] 6)[url]http://www.krakusik.pl/59883_mlody_d...uka_domu_.html[/url] 7)[url]http://ogloszenia.krakow.pl/323430[/url] [url]http://www.wroclawiak.pl/98501_mlody...uka_domu_.html[/url] 9)[url]http://www.pineska.pl/?controlCode=6...864&do=confirm[/url] 10)sprzedasz.pl(akceptacja) 11)ojoj.pl(akceptacja) 12)animalpedia.pl(moderacja) 13)inforzeszów.pl (moderacja) 14)[url]http://rzeszow.olx.pl/item_page.php?Id=145246384&g=6[/url] 15)[url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...-jelenia-gora/[/url] 16)[url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...uaHRtbA==.html[/url] 17)[url]http://www.interpoznan.pl/index.php?...=223409&kat=11[/url] 1http://adpedia.pl/dolnoslaskie/bystr...a_domu,120567/ 19)[url]http://portalogloszen.pl/ogloszenia....t=126&id=37611[/url] 20)[url]http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyj...e3l9157be.html[/url] ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1)[url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...uka-domu/24680[/url] 2)[url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/1...n-szuka-domu_/[/url] 3)[url]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1/35/11253.html[/url] 4)[url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/16070.html[/url] 5)[url]http://www.ojej.pl/835981/Biecz-M%C5...zuka-domu.html[/url] 6)[url]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/url] 7)[url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/38766/podglad/[/url] [url]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/P...ie,383601.html[/url] 9)[url]http://www.eoferty.com.pl/mlody_dobe...mu_217055.html[/url] 10)[url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ247244390[/url] 11)[url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=96098[/url] 12)[url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/sho...31939&cid=1558[/url] 13)[url]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Mlo...omu._2144.html[/url] 14)[url]http://www.neeon.pl/przeglad_oglosze...Submit=Wybierz[/url] 15)[url]http://www.adpillar.pl/ogloszenie,20...zuka_domu.html[/url] 16)[url]http://www.hodowcy.com.pl/11247[/url] 17)[url]http://www.rozglos.net/ogloszenie-218277.html[/url] 1http://portal.animalia.pl/ogloszenia...loszenie=34485 19)[url]http://kielce.szerlok.pl/oferta/mlod...mu-ID4bI7.html[/url] 20)[url]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja13075...uka-domu..html[/url] -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
wiq replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a z bazarku będzie miał 60 ogłoszeń, musi mu się poszczęścić :) -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
wiq replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to ja mu załatwię ogłoszenia ;) -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
wiq replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
to powodzenia w pt :) -
wspaniale po prostu! :)
-
Łańcuchowe sunie wreszcie bezpieczne. MAJĄ DOMY! :)
wiq replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
żeby napisać tekst trzeba mieć najpierw trochę informacji ;) czy zdrowe, odrobaczone, poszczepione, wycięte, jak do psów, jak do kotów, jak do dzieci, czy wesołe i żywiołowe, czy raczej spokojne, czy do mieszkania, itp, itd ;) ale pewnie to doskonale wiecie ;) tekst mogę ja napisać, chociaż raczej gustuję w konkretnych i niezbyt rzewnych ;) przykłady: Franek to kilka kilogramów psiej niedoli, melancholii i szczerozłotego serca. Ten ok. 11-letni piesek został znaleziony w lesie, zagubiony i niechciany. Pobyt w schronisku znosił bardzo źle, wciąż tęsknie wypatrując swego właściciela. Zamykał się w sobie, nie wychodził z budy, czekał na koniec swoich cierpień. Koniec schroniskowego żywota okazał się początkiem nowej drogi – został poddany operacji, dochodzi do siebie w domu tymczasowym, gdzie jest wzorowym mieszkańcem. Dogaduje się z kotami, psami, nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi. To psi ideał, który odzyskał nadzieję na swój dom. Może to właśnie na Ciebie czeka? Jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany. Niestety, prawdopodobnie jest głuchy. Jeżeli chcesz go zaadoptować – zadzwoń lub napisz maila: Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Ares to psi wojownik. Nie wojuje jednak przemocą, a sercem i hartem ducha. Chociaż spotykają go w życiu same przeciwności, jego optymistyczne nastawienie do życia nie pozwala mu się załamać. Inne psy w jego sytuacji popadają w depresję, jednak nie on. Ares wciąż czeka na Kogoś, kto pokocha go bezwarunkowo i po kres jego psiego żywota. A obdarzenie go uczuciem nie jest trudne! Jest przyjazny, żywiołowy, nieagresywny, kontaktowy, doskonale dogaduje się z innymi psami. Będzie niezmordowanym kompanem aktywnej rodziny, najlepszym kumplem osób samotnych. Niestety, nikt tych zalet nie dostrzega. Raz porzucony, został adoptowany ze schroniska. Nowa rodzina nie okazała się jednak jego ostatnią przystanią – po roku został zwrócony, gdyż nie spełniał wymagań... Pies przebywa w hotelu, gdzie pod odpowiednią opieką ujawnił swój wspaniały charakter. Jest średniej wielkości, zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany. Ma ok. 2 lat i całe życie przed sobą, a spędza je na czekaniu... Może czeka właśnie na Ciebie? Jeśli chcesz zyskać wspaniałego przyjaciela napisz: lub zadzwoń: ..... Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Nie wydajemy psów na łańcuch. Jeżeli takie coś może być, to tekst sklecę, ale bez konkretów ani rusz :) -
Łańcuchowe sunie wreszcie bezpieczne. MAJĄ DOMY! :)
wiq replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
zafunduję suniom pakiet ogłoszeń, bo chyba za wiele ich nie mają... może się poszczęści :) bo rozumiem, że obie nadal szukają domów? a może jakiś lepszy niż na stronie opis? -
Łańcuchowe sunie wreszcie bezpieczne. MAJĄ DOMY! :)
wiq replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
zafunduję suniom pakiet ogłoszeń, bo chyba za wiele ich nie mają... może się poszczęści :) -
Stareńki dobek Charlie - za TM ... Śpij spokojne... [*]
wiq replied to wiq's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
może odświeżyć ogłoszenia? tamte były wrzucane miesiąc temu, chyba już spadły... -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
wiq replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
trzymam kciuki :) -
Stareńki dobek Charlie - za TM ... Śpij spokojne... [*]
wiq replied to wiq's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ktoś się odezwie w końcu :) -
Stareńki dobek Charlie - za TM ... Śpij spokojne... [*]
wiq replied to wiq's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to nie będziemy się narzucać, skoro dobrze znosi mróz ;) jeszcze własny dom na święta i będzie cudownie ;) -
cudowna wiadomość!!! hurra :):)