Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. [quote name='Tina.Sara']nie ma sprawy :evil_lol: w lipcu za to będzie upał i nikomu nie będzie się chciało żyć :eviltong: [/QUOTE] ale nie będzie sesji :P spacerowe zdjęcia!
  2. [quote name='LeCoyotte'] A gdzie przy A4 takie są? Szukam i szukam takie makowe pola i znaleźć nie mogę;)[/QUOTE] wydaje mi się, że to było między wrocławiem a opolem, gdzieś na wysokości brzegu? ale ręki sobie nie dam obciąć, bo dość nieprzytomna jeżdżę po całym tygodniu zajęć ;)
  3. [quote name='panbazyl']dokładnie, tylko ze ja już od 2 i więcej mam gładko..... I pewnie nie zauważyła bym kolejnego.... [B]to jest dopiero patologia bo muszę sama siebie pilnować a wiem ze za jakieś 2 lata będzie kolejny pies u nas[/B] (mój małż żyje w błogiej nieświadomości i niech na razie tak będzie)[/QUOTE] dokładnie tak jest :evil_lol: [quote name='*Monia*']Jaki śliczny cudak :loveu:. Dwa psy są prawie jak jeden, szczególnie jak się tłuką to ciężko wychwycić który to który :evil_lol:[/QUOTE] ja rozróżniam :evil_lol: dobra, już nie offujemy:P
  4. jaki szurnięty szczyl :evil_lol:
  5. dziękuję za życzenia :evil_lol: no z czasem teraz kiepsko mają chyba wszyscy... ale byle do lipca!
  6. pewnie to nic takiego, jakaś łagodna narośl... ;)
  7. pewnie, że lubimy maki! tzn ich zdjęcia :evil_lol: na A4 mijam takie całe połacie, aż czerwone, piękne... ale nie ma jak zatrzymać się na zdjęcia :evil_lol:
  8. wieczorem będę miała chwilę to popracuję nad moją upartą komórką, która nie chce oddać zdjęć :mad:
  9. bierz, 2 psy to prawie jak jeden, jak wybiegasz nie zauważysz różnicy :evil_lol: z 2 na 3 jest trochę przeskok, a z 3 na więcej już idzie gładko :evil_lol: podsumowując, bierz! :P
  10. poznałam jednego bearded i to faktycznie dość żywiołowe i wesołe psy :) u mnie też sennie i jakby na deszcz się zbiera, a tu o 11.00 jedne koło i trzeba się zabierać za powtarzanie, a potem brać się do nauki na następne... :mdleje: :evil_lol:
  11. efekty są super - teraz lubi jeździć autem i znosi dobrze długie trasy. 0 rzygania, 0 ślinienia się :)
  12. tak, byłam ostatnio w odwiedzinach u niej :) mieszka ze swoją Panią, 3ką kotek i wielkim skalarem :evil_lol: jest oczkiem w głowie Właścicielki, zapatrzona w nią jak obraz. i bardzo się otworzyła, to nie ten zahukany pies z ulicy :) zaczepia do zabawy i doprasza się głaskania :) zaraz dam zdjęcia
  13. otóż to, nie zamulajmy :) bo jak człowiek pomyśli, że ma nie być tego psa czy konia, którego się zna od lat nastu, i który jest jak rodzina (albo lepiej :evil_lol:), to nie do pojęcia to jest... :( [QUOTE]kim ja wtedy byłam? co robiłam na co dzień ? [/QUOTE] dobre pytania :evil_lol: birdoły urocze :) a jak się zapatrujesz na PONy? ponoć birdołowi protoplaści :) Foxi trzyma formę :loveu:
  14. piękne psy i świetne zdjęcia :) będę sobie zaglądać :)
  15. na lęk przed samochodami nie ma innej rady, jak jeżdżenie. dużo i w dobre miejsca, gdzie można pobiegać i poprzynosić piłkę :) przerabiałam to z moją Rudą, ponoć wyrzuconą z auta (więc panika i wymioty na dzień dobry były). Birma jest piękna, pamiętam ją jeszcze z kieleckich wątków, bezdomną... zdjęcia w lesie - trudna sztuka :evil_lol:
  16. [url]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/246662_209441375763395_100000926030257_589907_3431973_n.jpg[/url] bardzo modnie :evil_lol: upał poza miastem jest o.k., ale w tym betonie daje popalić... :(
  17. super! skoro to fajni ludzie na pewno będą mieli z niego ogromną pociechę :)
  18. Sara pozdrawia z majowych łąk :) [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011050.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011040.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011015.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011010.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011057.jpg[/IMG]
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011030.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011034.jpg[/IMG] i łysa Ada w całej swej okazałości:evil_lol: [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011039.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011040.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011045.jpg[/IMG]
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011010.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011012.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011015.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011019.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011023.jpg[/IMG]
  21. wiq

    czarno-ruda galeria

    chwila czasu, więc wrzucam parę na zachętę:cool3: [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011057.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011002.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011004.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011005.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/majowo/29052011009.jpg[/IMG]
  22. i łącząc przyjemne z pożytecznym - poprawiacie wizerunek grupy TTB :)
  23. oo super! a gdzie trafił? tznwiem, że sprawdzone przez Ciebie wszystko :evil_lol: ale dom z ogrodem?
  24. szybko czas mija... nie wyobrażam sobie podejmowania takiej decyzji... :(
  25. fajne kolory na tych zdjęciach wychodzą :) ano pustki, u mnie też :evil_lol:
×
×
  • Create New...