Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='eria']O ja cie, ale mnie tu dawno nie było !:lol: A tu zmian tyle - fotki są :diabloti::diabloti::diabloti:, z konikami się wiq zaprzyjaźnia... Fajny ten ONek parę stron wstecz-wygląda na takiego co nie ciągnie zadu po ziemi :lol:[/QUOTE] no wieki! wieki! zaprzyjaźniam się, jeszcze mnie nie zabiły, choć w ciągu roku czasem próbowały :evil_lol: no nie ciągnie, ale dysplazję solidną i tak ma :lol: [quote name='Rinuś'][url]http://img15.imageshack.us/img15/5980/dsc0173us.jpg[/url] [B][I]zajebiste[/I][/B] :diabloti:[/QUOTE] owszem, a shel tak skąpi zdjęć :shake:
  2. wiq

    czarno-ruda galeria

    też mi się bardzo podoba :) no ba, dzicz, w końcu kroczy z upolowanym dyskiem! :evil_lol:
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    konie nie dzikie, tylko ja nie umiem jeździć :P całościowych chyba nie, musiałabym coś zrobić ;) dziś był mega krótki spacer, w składzie Agata i Nexee, Shel i Ares, ja i wiadomo kto :P niestety, burza nas wygoniła :( parę zdjęć by Shel ;) [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3913/dsc0172px.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5980/dsc0173us.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/4741/dsc0174bu.jpg[/IMG]
  4. wiq

    Ares...

    wiosna w najlepsze, a tu taka jesienna melancholia :P
  5. widać w nim dużą zmianę na lepsze :)
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Shel']Ja mam czas do 7 maja ;) :)[/QUOTE] ja do 3 czy 4, chętnie bym się wybrała gdzieś nad wodę ;) może dało by się wzmocnić skład o setery/bordery? ;) [quote name='evel']Hm, te obydwa konia są Twoje? ;) Ogólnie nie znam się zbyt dobrze na koniach, z 5 razy w życiu na takowym stworze siedziałam, ale zawsze mnie rozbrajają ich mięciutkie chrapki :oops:[/QUOTE] tak 'moje moje' to nie, ale rodzinne ;) no właśnie moja pasja końska drzemała uśpiona wiele lat, ale od jakiegoś roku budzi się :evil_lol: mam na konie jazdę jak onegdaj na psy, czytam wszystko co mi w ręce wpadnie, no i nie zniechęcam się upadkami :evil_lol: tylko czekam teraz na nowy kask, bo boję się wsiadać bez, jak mi w zeszłym tygodniu przy upadku pękł stary :evil_lol: a pomyśleć, że kiedyś tylko i wyłącznie bez jeździłam :diabloti: chrapki są de best ;)
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    dzięki:P czas na zmianę na wiosnę :P no teraz tyle czasu, że się powinniśmy wybrać jakąś większą ekipą ;)
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/patataje/kwietniowekonie020.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/patataje/kwietniowekonie013.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/patataje/kwietniowekonie010.jpg[/IMG]
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    a więc udało się kilka fot zrobić w zeszły weekend. a teraz mam 2 tygodnie wolnego!:cunao: [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/patataje/kwietniowekonie0363.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/patataje/kwietniowekonie046.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/patataje/kwietniowekonie043.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/patataje/kwietniowekonie041.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/patataje/kwietniowekonie033.jpg[/IMG]
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    dzięki! :) jakoś nie ma czasu na foty, dużo się łazi, czasem szkoli, czasem jeździ na kopytnej :evil_lol: i czas szybko leci ;) ale kroi się ładna przerwa świąteczna, przerywana tylko krótkimi okresami zajęć, więc jakieś zdjęcia pojawią się na pewno :)
  11. wiq

    Ares...

    o nowy avek :p a gdzie zdjęcia z wnętrza tunelu? :evil_lol:
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    a Rude moje skończyło lat 8! :P
  13. świetne wieści! niech się zdrowo w nowym domu chowa :)
  14. dołączam się do pytania Elzy22 :) jak dobek po zabiegu?
  15. I jak sprawuje się Lala na DT? :) I co u Dudzi?
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    biorąc pod uwagę to, że nie bardzo umiem programy obsługiwać... :evil_lol: jasność, kontrast, ostrość po zmniejszeniu, nieraz nasycenie.. używam ostatnio photoscape'a
  17. wiq

    Brutus i Salma ;)

    moje też się cieszą, że już bez komplikacji w postaci lodu mogą się dostać do wody :evil_lol: ależ dawkujesz te zdjęcia :p
  18. wiq

    Brutus i Salma ;)

    więcej! :P
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    stara wiara się uwidacznia :P a ja wiem, czy takie dobre.. nie umiem korzystać za bardzo z mojej stałeczki :evil_lol: ja też nie, tyle lat go znam i nadal zaskakuje :evil_lol:
  20. urocze to Twoje suczysko :)
  21. wiq

    czarno-ruda galeria

    dzięki :) miło wiedzieć, że ktoś je mimo wszystko ogląda :evil_lol: a w zeszłym tygodniu byłam w odwiedzinach u naszego dożywotnio zbanowanego Oleczka :evil_lol: poznałam jego nowe nabytki - ONa Lucasa i fretkę Zosię :evil_lol:
  22. rewelacyjne wieści! trzymam kciuki za gładki przebieg zabiegu i aklimatyzacji psa w nowym domu :)
  23. wiq

    Ares...

    [url]http://img24.imageshack.us/img24/7830/dsc0320pt.jpg[/url] czadowe! :)
  24. wiq

    czarno-ruda galeria

    oo.. masz sms :evil_lol:
×
×
  • Create New...