-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
[quote name='eria']O ja cie, ale mnie tu dawno nie było !:lol: A tu zmian tyle - fotki są :diabloti::diabloti::diabloti:, z konikami się wiq zaprzyjaźnia... Fajny ten ONek parę stron wstecz-wygląda na takiego co nie ciągnie zadu po ziemi :lol:[/QUOTE] no wieki! wieki! zaprzyjaźniam się, jeszcze mnie nie zabiły, choć w ciągu roku czasem próbowały :evil_lol: no nie ciągnie, ale dysplazję solidną i tak ma :lol: [quote name='Rinuś'][url]http://img15.imageshack.us/img15/5980/dsc0173us.jpg[/url] [B][I]zajebiste[/I][/B] :diabloti:[/QUOTE] owszem, a shel tak skąpi zdjęć :shake:
-
też mi się bardzo podoba :) no ba, dzicz, w końcu kroczy z upolowanym dyskiem! :evil_lol:
-
konie nie dzikie, tylko ja nie umiem jeździć :P całościowych chyba nie, musiałabym coś zrobić ;) dziś był mega krótki spacer, w składzie Agata i Nexee, Shel i Ares, ja i wiadomo kto :P niestety, burza nas wygoniła :( parę zdjęć by Shel ;) [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3913/dsc0172px.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5980/dsc0173us.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/4741/dsc0174bu.jpg[/IMG]
-
wiosna w najlepsze, a tu taka jesienna melancholia :P
-
NEMO mix owczarka i huski juz w hoteliku brakuje 180zl miesiecznie!
wiq replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
widać w nim dużą zmianę na lepsze :) -
[quote name='Shel']Ja mam czas do 7 maja ;) :)[/QUOTE] ja do 3 czy 4, chętnie bym się wybrała gdzieś nad wodę ;) może dało by się wzmocnić skład o setery/bordery? ;) [quote name='evel']Hm, te obydwa konia są Twoje? ;) Ogólnie nie znam się zbyt dobrze na koniach, z 5 razy w życiu na takowym stworze siedziałam, ale zawsze mnie rozbrajają ich mięciutkie chrapki :oops:[/QUOTE] tak 'moje moje' to nie, ale rodzinne ;) no właśnie moja pasja końska drzemała uśpiona wiele lat, ale od jakiegoś roku budzi się :evil_lol: mam na konie jazdę jak onegdaj na psy, czytam wszystko co mi w ręce wpadnie, no i nie zniechęcam się upadkami :evil_lol: tylko czekam teraz na nowy kask, bo boję się wsiadać bez, jak mi w zeszłym tygodniu przy upadku pękł stary :evil_lol: a pomyśleć, że kiedyś tylko i wyłącznie bez jeździłam :diabloti: chrapki są de best ;)
-
dzięki:P czas na zmianę na wiosnę :P no teraz tyle czasu, że się powinniśmy wybrać jakąś większą ekipą ;)
-
[IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/patataje/kwietniowekonie020.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/patataje/kwietniowekonie013.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/patataje/kwietniowekonie010.jpg[/IMG]
-
a więc udało się kilka fot zrobić w zeszły weekend. a teraz mam 2 tygodnie wolnego!:cunao: [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/patataje/kwietniowekonie0363.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/patataje/kwietniowekonie046.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/patataje/kwietniowekonie043.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/patataje/kwietniowekonie041.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/patataje/kwietniowekonie033.jpg[/IMG]
-
dzięki! :) jakoś nie ma czasu na foty, dużo się łazi, czasem szkoli, czasem jeździ na kopytnej :evil_lol: i czas szybko leci ;) ale kroi się ładna przerwa świąteczna, przerywana tylko krótkimi okresami zajęć, więc jakieś zdjęcia pojawią się na pewno :)
-
o nowy avek :p a gdzie zdjęcia z wnętrza tunelu? :evil_lol:
-
a Rude moje skończyło lat 8! :P
-
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
wiq replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
świetne wieści! niech się zdrowo w nowym domu chowa :) -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
wiq replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
tak to jest, nuda w życiu :P -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
wiq replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dołączam się do pytania Elzy22 :) jak dobek po zabiegu? -
Łańcuchowe sunie wreszcie bezpieczne. MAJĄ DOMY! :)
wiq replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
I jak sprawuje się Lala na DT? :) I co u Dudzi? -
biorąc pod uwagę to, że nie bardzo umiem programy obsługiwać... :evil_lol: jasność, kontrast, ostrość po zmniejszeniu, nieraz nasycenie.. używam ostatnio photoscape'a
-
moje też się cieszą, że już bez komplikacji w postaci lodu mogą się dostać do wody :evil_lol: ależ dawkujesz te zdjęcia :p
-
stara wiara się uwidacznia :P a ja wiem, czy takie dobre.. nie umiem korzystać za bardzo z mojej stałeczki :evil_lol: ja też nie, tyle lat go znam i nadal zaskakuje :evil_lol:
-
urocze to Twoje suczysko :)
-
dzięki :) miło wiedzieć, że ktoś je mimo wszystko ogląda :evil_lol: a w zeszłym tygodniu byłam w odwiedzinach u naszego dożywotnio zbanowanego Oleczka :evil_lol: poznałam jego nowe nabytki - ONa Lucasa i fretkę Zosię :evil_lol:
-
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
wiq replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
rewelacyjne wieści! trzymam kciuki za gładki przebieg zabiegu i aklimatyzacji psa w nowym domu :) -
[url]http://img24.imageshack.us/img24/7830/dsc0320pt.jpg[/url] czadowe! :)