-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
czasami tak :evil_lol: będą dziś zdjęcia, będą, w końcu nie leje ;);)
-
IPO 3 robi wrażenie!
-
[quote name='Shel']Ulewa to nie wymówka:P w domu foty też zrobić można:D[/QUOTE] jak ja mam dom cały w rozsypce przez remont... ;) wymówka się zawsze znajdzie :diabloti: [quote name='eria']Będziesz jeździć autem po Zabrzu ??? To ja muszę w takim razie bardzo uważać w drodze do pracy hihihi Pokazuj pofryzjerową Adę! i Monę też ![/QUOTE] nie, raczej planuję pieszo, możesz być spokojna :evil_lol: jutro! jutro ma być pogoda! przynajmniej bezdeszczowa :P
-
co za pech, od wczoraj leje jak z cebra :( a miały być psie zdjęcia, a tu co... za to Mona również straciła dziś swój kożuch :diabloti: mam już 2 labki :evil_lol:
-
Gaja to taka siła spokoju chyba, zupełnie inaczej niż moja znajoma onka :evil_lol: ha, a ja dziś nie umiem dojść do lasu, bo ciągle ściana deszczu :(
-
ja też, tylko rzadko się odzywam ;)
-
zawsze tak! :evil_lol:
-
w Zabrzu i niedaleko mnie ;) to wakacje Twoje mogą być średnie, chyba, że masz fajną pracę ;);)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
podciąć? on jest jeszcze taki malutki i w doniczce... :evil_lol: rozumiem, po pamiętam, jakie z Negrem mieli różnice zdań... ;) -
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
wiq replied to brjagata's topic in Foto Blogi
[url]http://i923.photobucket.com/albums/ad71/agathee_15/11.jpg[/url] piękne zdjęcie:) te klatkowe też urocze ;) no i taka cisza! -
te kosmacze mają swój wielki urok :evil_lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
też trzymam kciuki za Haska. mojej rudej też wylazło jakieś paskudztwo, nie wiadomo, co to. czekam na wyniki zeskrobiny... ale hibiskus Ci pieknie kwitnie. mój się obija i puszcza tylko liście :( może czas na odżywkę albo co :evil_lol: a jak relacje Morka-Hasan? :) -
to masz chociaż dobrą wymówkę! :evil_lol: wakacje mam zajęte przez 6 tyg praktyk. fajnie, bo w końcu lubię to, czego się uczę ;) ale z czasem może być ciężko, mam nadzieję, że teraz podgonię prawko ile się da :evil_lol:
-
Foxi nie zważa na swój wiek :evil_lol: [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/l10.jpg[/url] może nie to samo, ale i tak jak ładnie :) seter bardzo ładnie Ci wyszedł, dużo ich robisz, czy to taki udany debiut? :)
-
jak ET :evil_lol: [url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_1803.jpg[/url]
-
to dopiero w weekend :cool3: zostań, zostań, miło zobaczyć dawnych znajomych :)
-
prosimy o jakieś wiosenne zdjęcia Uszatego :) mam nadzieję, że już się lepiej czujesz.... a te buty sprawdzały Wam się?
-
noo dotarłam tu w końcu!!! pięknie się sucze trzymają, choć widać, że mamusia już bardzo docenia wygodny fotel ;) a żółw ma wypasione mieszkanie :)
-
jak ja lubię czekolaby ;) takiego bym nawet mogła mieć :evil_lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Wygląda na to, że Morka już zupełnie przestała się bać wiejskiego życia :evil_lol: wydaje się bardziej pewna siebie :) a co u Haska? -
[quote name='Rinuś'][B][I]no pokaż jak wygląda! [/I][/B][/QUOTE] jak lab, tylko, że jest ładna :evil_lol: A tak serio;) to wygląda jak za starych lat, ten włos nie jest już taki niemiłosiernie długi;) dalej nie mam zdjęć! [quote name='Dobcia']piękne zdjęcia koni:loveu: i mojej Bystruni:loveu: łysa Ada?:hmmmm:[/QUOTE] wpadasz znów raz na 100 lat :mad: a gdzie te poranki na kawie i plotach?:evil_lol: teraz wszyscy mają fejsa albo brak czasu.... a jak prawko? ja w czwartek zaczynam ponownie, po 4?.. latach przerwy, kurs!:diabloti: [quote name='Shel']I gdzie ten nowy look?[/QUOTE] będzie w ten weekend, Mona też w sobotę takiego nabierze :krolik: [quote name='Tina.Sara'][URL]http://img15.imageshack.us/img15/5980/dsc0173us.jpg[/URL] cudo :loveu: tęskniłam :placz:[/QUOTE] ooo! kolejna, której nie było 100 lat! czeeeeść!! :):multi:
-
ja zawsze stosowałam kiltixy, faktycznie jednorazowy wydatek duży, ale w porównaniu z comiesięcznym dokraplaniem, choćby fiprexem, wychodzi taniej. w tym roku testować będziemy obroże z behapara bodajże, cena 16 zł, trwałość 8 miesięcy. znajomi bardzo chwalą, zobaczę jak się sprawdzą.
-
nie, nie tornado :P nie kracz ;) Ada dziś miała wizytę u fryzjera i przeszła diametralną przemianę :evil_lol: tak w wyglądzie, jak zachowaniu! nie sądziłam, że taka ilość włosa aż tak jej ciążyła. nie poznaję jej, biega jakby miała o połowę mniej lat...