Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    czasami tak :evil_lol: będą dziś zdjęcia, będą, w końcu nie leje ;);)
  2. IPO 3 robi wrażenie!
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Shel']Ulewa to nie wymówka:P w domu foty też zrobić można:D[/QUOTE] jak ja mam dom cały w rozsypce przez remont... ;) wymówka się zawsze znajdzie :diabloti: [quote name='eria']Będziesz jeździć autem po Zabrzu ??? To ja muszę w takim razie bardzo uważać w drodze do pracy hihihi Pokazuj pofryzjerową Adę! i Monę też ![/QUOTE] nie, raczej planuję pieszo, możesz być spokojna :evil_lol: jutro! jutro ma być pogoda! przynajmniej bezdeszczowa :P
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    co za pech, od wczoraj leje jak z cebra :( a miały być psie zdjęcia, a tu co... za to Mona również straciła dziś swój kożuch :diabloti: mam już 2 labki :evil_lol:
  5. Gaja to taka siła spokoju chyba, zupełnie inaczej niż moja znajoma onka :evil_lol: ha, a ja dziś nie umiem dojść do lasu, bo ciągle ściana deszczu :(
  6. ja też, tylko rzadko się odzywam ;)
  7. zawsze tak! :evil_lol:
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    w Zabrzu i niedaleko mnie ;) to wakacje Twoje mogą być średnie, chyba, że masz fajną pracę ;);)
  9. podciąć? on jest jeszcze taki malutki i w doniczce... :evil_lol: rozumiem, po pamiętam, jakie z Negrem mieli różnice zdań... ;)
  10. [url]http://i923.photobucket.com/albums/ad71/agathee_15/11.jpg[/url] piękne zdjęcie:) te klatkowe też urocze ;) no i taka cisza!
  11. te kosmacze mają swój wielki urok :evil_lol:
  12. też trzymam kciuki za Haska. mojej rudej też wylazło jakieś paskudztwo, nie wiadomo, co to. czekam na wyniki zeskrobiny... ale hibiskus Ci pieknie kwitnie. mój się obija i puszcza tylko liście :( może czas na odżywkę albo co :evil_lol: a jak relacje Morka-Hasan? :)
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    to masz chociaż dobrą wymówkę! :evil_lol: wakacje mam zajęte przez 6 tyg praktyk. fajnie, bo w końcu lubię to, czego się uczę ;) ale z czasem może być ciężko, mam nadzieję, że teraz podgonię prawko ile się da :evil_lol:
  14. Foxi nie zważa na swój wiek :evil_lol: [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/l10.jpg[/url] może nie to samo, ale i tak jak ładnie :) seter bardzo ładnie Ci wyszedł, dużo ich robisz, czy to taki udany debiut? :)
  15. jak ET :evil_lol: [url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_1803.jpg[/url]
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    to dopiero w weekend :cool3: zostań, zostań, miło zobaczyć dawnych znajomych :)
  17. a ja dopiero wczoraj wysłałam moją majową deklarację! zagapiłam się, przepraszam!
  18. prosimy o jakieś wiosenne zdjęcia Uszatego :) mam nadzieję, że już się lepiej czujesz.... a te buty sprawdzały Wam się?
  19. noo dotarłam tu w końcu!!! pięknie się sucze trzymają, choć widać, że mamusia już bardzo docenia wygodny fotel ;) a żółw ma wypasione mieszkanie :)
  20. wiq

    Brutus i Salma ;)

    jak ja lubię czekolaby ;) takiego bym nawet mogła mieć :evil_lol:
  21. Wygląda na to, że Morka już zupełnie przestała się bać wiejskiego życia :evil_lol: wydaje się bardziej pewna siebie :) a co u Haska?
  22. wiq

    Ares...

    tyle tygodni ciszy?..:-o
  23. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Rinuś'][B][I]no pokaż jak wygląda! [/I][/B][/QUOTE] jak lab, tylko, że jest ładna :evil_lol: A tak serio;) to wygląda jak za starych lat, ten włos nie jest już taki niemiłosiernie długi;) dalej nie mam zdjęć! [quote name='Dobcia']piękne zdjęcia koni:loveu: i mojej Bystruni:loveu: łysa Ada?:hmmmm:[/QUOTE] wpadasz znów raz na 100 lat :mad: a gdzie te poranki na kawie i plotach?:evil_lol: teraz wszyscy mają fejsa albo brak czasu.... a jak prawko? ja w czwartek zaczynam ponownie, po 4?.. latach przerwy, kurs!:diabloti: [quote name='Shel']I gdzie ten nowy look?[/QUOTE] będzie w ten weekend, Mona też w sobotę takiego nabierze :krolik: [quote name='Tina.Sara'][URL]http://img15.imageshack.us/img15/5980/dsc0173us.jpg[/URL] cudo :loveu: tęskniłam :placz:[/QUOTE] ooo! kolejna, której nie było 100 lat! czeeeeść!! :):multi:
  24. ja zawsze stosowałam kiltixy, faktycznie jednorazowy wydatek duży, ale w porównaniu z comiesięcznym dokraplaniem, choćby fiprexem, wychodzi taniej. w tym roku testować będziemy obroże z behapara bodajże, cena 16 zł, trwałość 8 miesięcy. znajomi bardzo chwalą, zobaczę jak się sprawdzą.
  25. wiq

    czarno-ruda galeria

    nie, nie tornado :P nie kracz ;) Ada dziś miała wizytę u fryzjera i przeszła diametralną przemianę :evil_lol: tak w wyglądzie, jak zachowaniu! nie sądziłam, że taka ilość włosa aż tak jej ciążyła. nie poznaję jej, biega jakby miała o połowę mniej lat...
×
×
  • Create New...