Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. [quote name='Kisses']O matko :crazyeye: 'Świetnie socjalizować się z opiekunem', a stres towarzyszący takiej wycieczce, to co? :mad: Jeszcze nikt nie kupił, ciekawa jestem, czy znajdzie się mądry na taką wysyłkę :angryy:[/quote] zgłosiłam do allegro naruszenie zasad normalnie idiota jakiś. Mysli ze jak wsadzi do pudelka i napisze "ostroznie zwierze" to na poczcie sie tym przejmą :angryy:
  2. facet wysyła fretki poczta :angryy: [url=http://www.allegro.pl/item692777892_tchorzofretka_sklep_diodon_lodz_tanio.html]Tchórzofretka sklep DIODON Łódź tanio $$ (692777892) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  3. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/73217.html"][COLOR=#000000]lunarmermaid[/COLOR][/URL] szczerze uwazam ze sama nie dasz rady,mysle tez ze chociazby ktos z Jaworzna powinien ci pomoc,moze w dzien pochodzic poszukac? Uwazam ze takie wyczekiwanie go w nocy moze trwac miesiacami.
  4. najlepsze jest to ze odkad saba jest u mnie kociaki byly zamkniete bo sie balam ze cos sie moze wydarzyc,ale wczoraj mowie kurcze dosć!!! nie beda w łazience spedzac całego czasu,niech sie dzieje co chce-wypuszczam je. Saba oczywiscie musiala je obwachac całe,po czym poprostu je zignorowala. Kociaki buszowaly pol nocy a ona spala sobie smacznie :lol: ciesze sie bo przynajmniej wiem ze do domku z kotami moze isc no i ze nie zje mi kociaka :evil_lol:
  5. [quote name='psiama']Z tego co mnię oko nie myli to to samo stadko :cool3:[/quote] ano to samo ;)
  6. [quote name='ana666']Jestem tu na prośbę MartynaP, ja mam przepałnienie jeśli chodzi o tymczasy ale już dzwonie do znajomych, może moja kuzynka zabieże go na DT bo wczoraj wydała swoją tymczasowiczkę. Jak będe coś wiedzieć napiszę.[/quote] dzięki :) trzymam kciuki aby udał sie DT dla kociatka
  7. [quote name='Kisiaraf']Martynko jeżeli wizyta w Sosnowcu może się odbyć przed 15 to polecam transport z mojej strony(moge podjechać pod Ciebie i potem "odstwić" Cię do domku). Tylko ja moge tylko do 15 potem jestem z moja córcią w domu.[/quote] ale to nie o to chodzilo,moj maz mnie wozi tylko smieje sie ze po pracy go ciagam :evil_lol: jak narazie on jeszcze nie narzeka. Bardzo ci dziekuje dam rade,mowilam pani ze i tak wieczorem dopiero jak cos kolo 20 ;)
  8. pokazałam te pieknosci Wasze :loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/szukam-przyjaciela-142893/index7.html#post12699125[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/mieszkanie-dla-wiekszego-lubiacego-dzieci-koty-142917/index2.html#post12699140[/URL]
  9. pokaze jeszcze sunie z Zabrza od Halbinki [IMG]http://lh3.ggpht.com/_7WippezDP6A/Slf2_bvuiPI/AAAAAAAABF4/wzy0Qj02B3Y/s576/P7100220.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_7WippezDP6A/SlEOtpNA42I/AAAAAAAAAu0/B7ytZSZbFek/s576/P7050561.JPG[/IMG] i u Niny siostrzyczki [IMG]http://lh3.ggpht.com/_hRqtiLyasOg/Sm8cg75ULMI/AAAAAAAAAs0/nIk6aZp8WAM/s512/9.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_hRqtiLyasOg/Sm8ch8uJEbI/AAAAAAAAAs4/cOeXVKUL2mM/s512/10.JPG[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/potrzebne-wsparcie-finansowe-na-karme-male-sunie-szukaja-domu-138556/index27.html"][B]http://www.dogomania.pl/forum/f28/potrzebne-wsparcie-finansowe-na-karme-male-sunie-szukaja-domu-138556/index27.html[/B][/URL]
  10. [quote name='Ra_dunia']Jestem. Tylko nie do schronu :( Ja nie mogę dać DT (za często wyjeżdżam) ale wysłałam info do znajomych...[/quote] dzieki,ja juz troche wyslalam do osob z Poznania ale im wiecej to moze ktos znajdzie kacik ;)
  11. [quote name='psiama']Fajne to jest jak zwierza za Tobą łążą :evil_lol:. Moje asystują mi przy więszości czynności domowych. Pomagaja pranie wieszać, sprawdzają w czasie prysznica czy aby mam się dobrze, a [B]najlepsze jak się gapia w czasie posiedzen na tronie[/B] :diabloti:[/quote] no chcialabym to zobaczyc :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. jesli kociak trafi do schronu to nie przezyje,tymbardziej nie szczepiony :-( rozsyłam dalej....
  13. był Kudłaty w nocy?????
  14. [quote name='jolek68']za długo nie posiedzę bo rano wstaję :shake: a powiedz mi jak Ci się udało tak fajnie znaleźć domki ;)[/quote] dopiero trzy znalezione,pod warunkiem ze dzis panstwo przyjada-bo roznie to bywa. Dzis mam w planach jechac do Sosnowca sprawdzic dom dla suni...ale niewiem czy moj maz da rade.Biedny po pracy,zmęczony a ja go ciągam po ludziach :evil_lol: [quote name='psiama']Martyno, dzielna ciotko, wrzuć mi dane do przelewu na PW, dołoże się do sterylki mamusi :p.[/quote] dzieki dobra kobieto :buzi:
  15. [quote name='jolek68']ja kocham koty jak sh :loveu: pachną i są takie czyściochy :crazyeye: a miziaste....:cool3:[/quote] chcesz dwa jeszcze do kochania? :cool3:
  16. no prosze przyszła noc to i Jola jest :loveu: teraz spokojnie moge wyjsc na szybki spacere z Sabą i lulu ;)
  17. [quote name='halbina']oczywiście... jak tylko się upewnimy, że są zdrowe... Lipton zaszczepiony, Bratek jeszcze nie... Jaśminka w trakcie leczenia, czeka ją sterylizacja, ale domów szukamy...[/quote] no to ok,dobrze wiedziec ;)
  18. [quote name='Ninka'] Tekst mialam ten sam co Halbina, tylko mysle, ze one srednie beda, a nie duze...[/quote] ok,skopiowałam tekst,oczywiscie poza tym ze znajduja sie pod opieką fundacji SzP :lol: Ale tak czytałam ten tekst i... twoje tez chodzą na smyczy??? sa zaszczepione??? maja jakies imiona??? bo w to ze przebywaja z innymi zwierzetami to nie watpie. Przeczytaj ten tekst i powiedz czy wszystko sie zgadza ;) A tu masz allegro dla swoich suczek [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=700322312]Dwie trzymiesięczne suczki spragnione miłości.. (700322312) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  19. [quote name='halbina']fakt, to jakieś świństwo... :angryy::placz: Jaśminka bez zmian... maluchy w porządku...[/quote] czy maluchy sa do adopcji???
  20. kuba123 jest z Mysłowic,w profilu jest podany numer.tel bo niema jej na dogo.
  21. dla emerytow to moja saba by sie nadała ale ona ma 3 lata i nic mz owczarka :shake: [B]Nina[/B] przeslij mi na maila zdjecia twoich suczek-jest gdzies tekst do ogloszen?? zrobie allegro
  22. [quote name='halbina']maluszki dnak łatwiej wyadoptować... te moje mają już prawie cztery miesiące...[/quote] tak Halbinko masz racje,mialam juz takie i takie za tymi calkiem malutkimi zawsze sa telefony :roll:
  23. [quote name='halbina']własnie dzwoniła chyba... ale chciała psa nie suczkę i najwyżej średniej wielkości, tego jej nie zagwarantuję... :roll:[/quote] mi nie mowila ze chce psa :shake:
  24. dzis podałam telefon do ciebie Halbino pani ktora do mnie rano dzwonila o czarnego szczeniaka,powiedzialam ze go juz niema ze u ciebie sa szczeniaki,nie takie malutkie jak u mnie i ze nie czarne-miala zadzwonic
  25. [quote name='monitomi']Jeju MartynaP jesteś wielka :lol: Kurcze szkoda, że tego postu nie przeczytałaś wcześniej to maluch już by dupkę grzał a nie tam na ziemi leżał. Najwcześniej w sobotę tam będę, bo jutro wyjeżdżam do Wrocławia. A co z pozostałymi 2 szczeniakami, mam je zostawić przy tej suni? W ogóle nie wiem jak tą operację przeprowadzę , żeby baba z widłami mnie nie pogoniła:mad: Czemu ludzie na wsi ( nie wszyscy oczywiście ) są tacy uparci??? Porobię zdjęcia psiakom i suni i wstawię na forum. Szkoda tylko, że zostaną 2 ślepaczki...[/quote] chyba lepiej zabrac wszyskie ale wtedy suka zostanie z mlekiem bez szczeniat-niewiem co lepsze tylko odrazu mowie ze ja 16 sierpnia wyjezdzam ktos bedziem musial go przejac ale za 2 tygodnie to juz bedzie tylko z górki z nim :cool3:
×
×
  • Create New...