-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
[quote name='Waxy']Vitka, MartynaP zaprosiłam ;-)[/quote] przyjęte moja nowa kolezanko :evil_lol:
-
to jeszcze ja ja ja :evil_lol: [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/4322272[/URL]
-
Happy end!!! Misia i szczeniaki spod baraku mają domy :)
MartynaP replied to liryka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ATLANTYDA']czyli co dwa do MARCHEWA trafią, a dwa też DT znalazły ?[/quote] to tylko jeden potrzebje dt? :roll: -
maluteńka sunia maltretowana przez pijaka!!!!-już w nowym domku!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
jest śliczna :loveu: naprawde super trafila widac ze jest szczesliwa :multi: -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
MartynaP replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
to jak oddasz mi ta kicie mała??czy nie??:mad::evil_lol: a do kiedy kicia bierze te leki? podasz mi nazwy jakby cos zebym mogla jej podawac? -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
MartynaP replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
wiem ze napewno wezne druga kicie bedzie im milej a my bedziemy miec wiecej mruczenia :loveu: tylko nie moge tak odrazu a kociaczkow pewnie bedzie teraz mnostwo :-( -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
MartynaP replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
myslalam bardziej o tym zeby wziasc malutka od ciebie i za jakis czas moze miesiac (ciezko mi okreslic dokladnie czas) wziasc jakas nastepna biedulke bo narazie to jak moj maz by zobaczyl odrazu dwa kociaki to by chyba zawalu dostal a jak pomalu nad nim popracuje to i tak stwierdzi ze moze byc tylko ze to wymaga czasu troche jak to przy mezczyznach :roll: a jak to jest jak ma sie dwa kociaki bo nigdy nie mialam one sikaja do osobnych kuwet? -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
MartynaP replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Jola_K'] a ktora kicie-tygrysie mam "zabezpieczyc"?[/quote] po rodzinnej naradzie zostalam przeglosowana :roll: maz i syn chcieliby ta miniaturke kotka-mowia ze jest taka malutka i slodka-zreszta maja racje :loveu: chociaz dla mnie wszystkie sa śliczne.Ale ja bym chetnie wziela dwie koteczki zeby im bylo razniej w domu :cool3: -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
MartynaP replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Jola_K'] [B]minaturka kotka, solo[/B] :loveu: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1939/1904tygrysiamalaha0.jpg[/IMG] [/quote] czy ona jest jedna jedyna czy sa dwie takie? bo na jednym zdjeciu wyglada tak jakby nic z oczkiem nie miala a na innych juz widac.I co wogole jej sie stalo z oczkiem? -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
MartynaP replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
a to juz napisze tu bo to w sumie zadna tajemnica :) Mieszkamy w bloku a kicia niebylaby wychodzaca bo nie ufam tutejszym psom sasiadow i moglaby stac jej sie krzywda.W domu mam psa malego emeryta taki dupelek do lydki ale koty lubi poprostu je ignoruje.Dwojka dzieci jedno starsze nauczone szacunku do zwierzat jedno mniejsze ktore jeszcze nie porusza sie samodzielnie :evil_lol: wiec krzywdy nie zrobi ja i moj maz kochajacy wszelkie poruszajace sie istoty :lol: Hmmm co by tu jeszcze...jak cos to odpowiem na inne pytania :cool3: -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
MartynaP replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
no niestety na grila to juz braknie czasu bo w niedziele mam chrzciny wiec rece pelne roboty ale po kicie postaram sie podjechac tylko wlasnie maz wieczorem dopiero jest w domu po pracy i tu wlasnie problem -chociaz jakbys w piatek juz przyjechala i do soboty to wpiatek wieczorem bysmy mogli -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
MartynaP replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
a o ktorej godzinie to moze maz by dal rade transport do bytomia zalatwic to bysmy podjechali zeby ju klopotu nie bylo -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
MartynaP replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
witam ja juz od dluzszego czasu szukam malej kotki do kochania,przytulania i mruczenia za uchem :loveu: jesli taka mala tygrysica moglaby trafic do mojego domu (odległość :shake:) to juz grzeje jej miejsce na podusi :cool3: -
3 SZCZENIAKI Z GRCYBICĄ w DT u Koperek! Wszyscy mają domy ... :)
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
pogadam z mezem i jutro sie odezwe moze bede mogla je podwiesc jak maz nie pojdzie do pracy ;) -
3 SZCZENIAKI Z GRCYBICĄ w DT u Koperek! Wszyscy mają domy ... :)
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
czyli z Zabrza do Katowic bym miala je dowiesc?? 9sory ale przyznaje nie czytalam calego watku) -
3 SZCZENIAKI Z GRCYBICĄ w DT u Koperek! Wszyscy mają domy ... :)
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
oj to niewiem czy do wroclawia bym dojechala moim pizdzikiem :shake: -
3 SZCZENIAKI Z GRCYBICĄ w DT u Koperek! Wszyscy mają domy ... :)
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
czyli jaki transport jest jeszcze potrzebny?? tzn.skad -dokad??? -
maluteńka sunia maltretowana przez pijaka!!!!-już w nowym domku!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Ale sie trafił suni domek :loveu: wreszcie rozpieszczana na calego ;) Bardzo sie ciesze ze dla suni wszystko dobrze sie skonczylo -
[quote name='Paulina87']a ja znowu przejrzałam sobie aukcje słynnego FIOLCIO33 Negatywny komentarz: [I]Ludzie nie kupujcie od niego psów to zwykły oszust .ja kupiłam od niego psa rasy jak napisał YORK Z CHIHUAHUA ,a okazało się że to zwykły kundel , pies urusł mi do kolana, pozatym pies zabiedzony, chory i z anemią.[/I] I odpowiedź na jego negatywa: [I]oszust, i nic pozatym, kupiłam od niego chihahułe z yorkiem, zażekał się że to 9 tygodniowa suka tych ras, okazało się że była trzy tygodniowa.dopiero jak dostał negatywa wkońcu przyznał się że to golden z labradorem, a nie chihahuła[/I] I jeszcze inna odpowiedź na jego komentarz: [I]WSZYSTKO BYŁOBY DOBRZE GDYBY PIESEK NIE URÓSŁ... MIAŁ WAŻYĆ 2,5 KG I TYLKO DLATEGO GO KUPIŁAM, CHCIAŁAM MIEĆ MAŁEGO PSA, A WAŻY... 8 KG. SPRZEDAWCA POINFORMOWAŁMNIE, ŻE PIES TAK URÓSŁ BO DOSTAWAŁ WITAMINY... UWAGA OSZUST!!![/I][/quote] ma tez taki pozytywny: Wizyta u weterynarza przebiegła pomyślnie, piesek zdrowy i bardzo rozbrykany.Śliczne grubiutkie maleństwo.Tak jak w opisie dojazd do klienta bez żadnych problemów.Serdecznie POLECAM oby każdy [SIZE=4][B][COLOR=Red]hodowca[/COLOR][/B][/SIZE] był taki jak Ci państwo.POLECAM POLECAM!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
napisze napisze ciesze sie bardzo bo domek blisko mnie -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
domek sprawdzony-sunia pojedzie do nowego domku do Chorzowa :multi: -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[B]wstepnie jest juz [/B][B][B]Natussiaa ale to jeszcze trzeba dograc tak na 100%[/B] [/B]