-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Łódź 5-tyg. suczka szuka domu! / Ma domek
MartynaP replied to Tobiaszowa's topic in Już w nowym domu
allegro dla sunieczki [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=252542792[/URL] fizia skopiowałam opis od ciebie :roll: -
Łódź 5-tyg. suczka szuka domu! / Ma domek
MartynaP replied to Tobiaszowa's topic in Już w nowym domu
moze allegro zrobie tylko namiary prosze i jakby ktos mogl tekst podrzucic bo niemam zabardzo czasu na układanie :roll: -
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
MartynaP replied to neverend's topic in Już w nowym domu
z góry przepraszam za pytanie ale watek jest długasny :roll: Chcialam zapytac na co chory jest Guziczek -
SUWAŁKI! 2 miesięczny szczeniak CZOKO W NOWYM DOMKU!!
MartynaP replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
no cos ty Czoko?? ty jeszcze tutaj??? uciekaj szybko do domku!! -
to wszystko jakas bzdura uwazam ze pies wymagal tylko leczenia a nie odrazu zabijania.Nierozumiem jakim problemem jest wklejenie wynikow badan-chociaz rozumiem BOISZ SIE!!!!!bo wcale nie byly takie złe,wymagaly tylko dobrania lekow diety i cierpliwosci. Nie potrafisz nawet sie tu wypowiedziec chociaz widzisz ile osob tu czeka na jakiekolwiek wyjasnienia. Niemasz nic do powiedzenia?? a no fakt... Ktos kto mialby czyste sumienie napewno wyjasnil by to wszystko w jednej wypowiedzi a nie olewał sprawy jak ty
-
przeczytałam watek i pomimo tego ze nie rozumiem tego to tez uwazam to wszystko za bardzo dziwne bo: horpyna dlaczego nie napisalas konkretnie co i jak wyszlo z tych badan przeciez napewno lekarz ci powiedzial ze sunia jest chora na to i na to. Przeciez nie mozna powiedziec:"Jest do uspienia dlatego bo jest":angryy:
-
ja uwazam ze tylko idiota składa oferte kupna na aukcjii gdzie pisze ze pies szuka domu Zreszta pozwole sobie skopiowac- "[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=5][COLOR=#B10047][FONT=courier new,courier,mono][B]Aukcja jest wystawiona przez wolontariuszy, którzy nie pobierają żadnych opłat. Celem aukcji jest znalezienie domu dla pieska, a nie jego sprzedaż!" [B][SIZE=4][COLOR=Black]powinnismy mu wspolczuc ze nie umie czytac[/COLOR][/SIZE][/B] [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
oferowalam tymczas kociaczkom ktore wyladowaly w schronie tylko narazie nic nie wiadomo co z nimi-czekam na odpowiedz.Co prawda niewiem czy powinnam brac koty ze schroniska bo mam swojego kota i boje sie ze czyms moze sie zarazic (wiadomo jak to w schronisku) Wiec jesli tamte kociaczki nie beda u mnie to moge tym zaoferowac tymczas
-
maluteńka sunia maltretowana przez pijaka!!!!-już w nowym domku!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Sunia śliczna wyrosła z niej piekna panienka :loveu: dobrze ze trafila do tej pani lepiej byc nie moze-a taka byla malutka :loveu: -
SUWAŁKI! 2 miesięczny szczeniak CZOKO W NOWYM DOMKU!!
MartynaP replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Zdjecia zmniejszyłam Pierwszy raz wystawiałam taka aukcje wiec jesli cos trzeba zmienic prosze smialo pisac [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=247260466[/URL] -
SUWAŁKI! 2 miesięczny szczeniak CZOKO W NOWYM DOMKU!!
MartynaP replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
mam problem bo nie weszly mi zdjecia 2,4,5 bo sa za duze a ja nie umiem ich zmniejszyc a takto bedzie na allegro tylko z dwoma zdjeciami -
SUWAŁKI! 2 miesięczny szczeniak CZOKO W NOWYM DOMKU!!
MartynaP replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
ja moge zrobic allegro ale prosilabym o namiary -
"Śmieciarka" - w sobotę pojechała do nowego domku!!!
MartynaP replied to pi_wei's topic in Już w nowym domu
mogę zrobic allegro tylko prosze o namiary na pw -
konsultuje to :cool3: bo moja szynszylka ma poł roku boje sie ze sie nie dogadaja :shake:
-
szynszyle jedza karme z dzika roza chyba ze jej nie zje bo moze nigdy nie jadl.Ze wzgledu na bardzo delikatny uklad pokarmowy musza jesc przedewszystkim suszone rzeczy-przedewszystkim sianko,suszone liscie np.jablonki,galazki jablonki,suszona pietruszka,burak,seler.por,jabłko natomiast w bardzo malych ilosciach-ziarno słonecznika,pestki dyni,orzechy laskowe i włoskie,i bardzo lubia rodzynki ale to mozna dac jedna /dwie na tydzien!!! bo to dla niej przysmak.Najlepiej jak najmniej mokrych czyli swierzych rzeczy-owocow warzyw.Szynszyle sa bardzo wybredne jezeli chodzi o jedzenie moja np.je karme jednej firmy innej nie tknie.Zreszta polecam ta karme firmy "ANIMALS".Mozesz kupic jej kolbe dla gryzoni .Napewno troche sie nameczysz zanim dowiesz co twoja szynszyla lubi a czego nie,sa tez szynszyle ktore jedza tylko siano i karme i pozatym nic innego.Moja bardzo lubi suszone liscie i drewniane spinacze :evil_lol:
-
normalnie masakra :angryy: sama mam szynszylke i niewiem jak mozna je trzymac w takich warunkacj :angryy: chetnie bym wziela tymbardziej ze moja od wczoraj mieszka w ogromnej klatce i szukamy dla niej przyjaciolki do przytulania ale ja musze miec samiczke bo niechce aby mi sie rozmnazaly pozniej caly czas,jeden miot to bym przezyla ale one jakos tak nie znaja umiaru :evil_lol: