Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. allegro dla sunieczki [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=252542792[/URL] fizia skopiowałam opis od ciebie :roll:
  2. moze allegro zrobie tylko namiary prosze i jakby ktos mogl tekst podrzucic bo niemam zabardzo czasu na układanie :roll:
  3. śliczne kluseczki :loveu: moze allegro im zrobie? albo jeszcze lepiej tamtym dwom pozostałym tez-tylko zdjecia by musiały byc
  4. z góry przepraszam za pytanie ale watek jest długasny :roll: Chcialam zapytac na co chory jest Guziczek
  5. no cos ty Czoko?? ty jeszcze tutaj??? uciekaj szybko do domku!!
  6. to wszystko jakas bzdura uwazam ze pies wymagal tylko leczenia a nie odrazu zabijania.Nierozumiem jakim problemem jest wklejenie wynikow badan-chociaz rozumiem BOISZ SIE!!!!!bo wcale nie byly takie złe,wymagaly tylko dobrania lekow diety i cierpliwosci. Nie potrafisz nawet sie tu wypowiedziec chociaz widzisz ile osob tu czeka na jakiekolwiek wyjasnienia. Niemasz nic do powiedzenia?? a no fakt... Ktos kto mialby czyste sumienie napewno wyjasnil by to wszystko w jednej wypowiedzi a nie olewał sprawy jak ty
  7. Ale to co to znaczy?? ze naprawde sunia juz odeszla za TM ? Poczekajmy moze na wypowiedz hopryny bo to ona przeciez byla przy suni i moze dowiemy sie na co jest/byla chora
  8. przeczytałam watek i pomimo tego ze nie rozumiem tego to tez uwazam to wszystko za bardzo dziwne bo: horpyna dlaczego nie napisalas konkretnie co i jak wyszlo z tych badan przeciez napewno lekarz ci powiedzial ze sunia jest chora na to i na to. Przeciez nie mozna powiedziec:"Jest do uspienia dlatego bo jest":angryy:
  9. ja uwazam ze tylko idiota składa oferte kupna na aukcjii gdzie pisze ze pies szuka domu Zreszta pozwole sobie skopiowac- "[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=5][COLOR=#B10047][FONT=courier new,courier,mono][B]Aukcja jest wystawiona przez wolontariuszy, którzy nie pobierają żadnych opłat. Celem aukcji jest znalezienie domu dla pieska, a nie jego sprzedaż!" [B][SIZE=4][COLOR=Black]powinnismy mu wspolczuc ze nie umie czytac[/COLOR][/SIZE][/B] [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. śliczne szczeniory :loveu: moze allegro -przeciez mnostwo ludzi tam zaglada
  11. [quote name='Toska']:lol: wielkie dzięki za propozycję :lol:, ale będę szukać tymczasu tu na miejscu w Krakowie -żeby mieć możliwość odwiedzin kociaków i ewentualnej pomocy :lol: pozdrawiam :lol::lol::lol:[/quote] w razie czego mozesz o mnie pamietac :lol:
  12. allegro dla malucha [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=247819061[/URL] jesli mam cos zmienic piszcie smiało
  13. oferowalam tymczas kociaczkom ktore wyladowaly w schronie tylko narazie nic nie wiadomo co z nimi-czekam na odpowiedz.Co prawda niewiem czy powinnam brac koty ze schroniska bo mam swojego kota i boje sie ze czyms moze sie zarazic (wiadomo jak to w schronisku) Wiec jesli tamte kociaczki nie beda u mnie to moge tym zaoferowac tymczas
  14. Sunia śliczna wyrosła z niej piekna panienka :loveu: dobrze ze trafila do tej pani lepiej byc nie moze-a taka byla malutka :loveu:
  15. Prosimy o fotki małych rozrabiaków :lol:
  16. moge zrobic allegro tylko wydaje mi sie ze dobrze by bylo wiedziec chociaz mniej wiecej co z niego bedzie no i namiary
  17. Zdjecia zmniejszyłam Pierwszy raz wystawiałam taka aukcje wiec jesli cos trzeba zmienic prosze smialo pisac [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=247260466[/URL]
  18. mam problem bo nie weszly mi zdjecia 2,4,5 bo sa za duze a ja nie umiem ich zmniejszyc a takto bedzie na allegro tylko z dwoma zdjeciami
  19. ja moge zrobic allegro ale prosilabym o namiary
  20. mogę zrobic allegro tylko prosze o namiary na pw
  21. konsultuje to :cool3: bo moja szynszylka ma poł roku boje sie ze sie nie dogadaja :shake:
  22. szynszyle jedza karme z dzika roza chyba ze jej nie zje bo moze nigdy nie jadl.Ze wzgledu na bardzo delikatny uklad pokarmowy musza jesc przedewszystkim suszone rzeczy-przedewszystkim sianko,suszone liscie np.jablonki,galazki jablonki,suszona pietruszka,burak,seler.por,jabłko natomiast w bardzo malych ilosciach-ziarno słonecznika,pestki dyni,orzechy laskowe i włoskie,i bardzo lubia rodzynki ale to mozna dac jedna /dwie na tydzien!!! bo to dla niej przysmak.Najlepiej jak najmniej mokrych czyli swierzych rzeczy-owocow warzyw.Szynszyle sa bardzo wybredne jezeli chodzi o jedzenie moja np.je karme jednej firmy innej nie tknie.Zreszta polecam ta karme firmy "ANIMALS".Mozesz kupic jej kolbe dla gryzoni .Napewno troche sie nameczysz zanim dowiesz co twoja szynszyla lubi a czego nie,sa tez szynszyle ktore jedza tylko siano i karme i pozatym nic innego.Moja bardzo lubi suszone liscie i drewniane spinacze :evil_lol:
  23. normalnie masakra :angryy: sama mam szynszylke i niewiem jak mozna je trzymac w takich warunkacj :angryy: chetnie bym wziela tymbardziej ze moja od wczoraj mieszka w ogromnej klatce i szukamy dla niej przyjaciolki do przytulania ale ja musze miec samiczke bo niechce aby mi sie rozmnazaly pozniej caly czas,jeden miot to bym przezyla ale one jakos tak nie znaja umiaru :evil_lol:
×
×
  • Create New...