Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. taka śliczna sunia a nikt do niej nie zaglada :shake:
  2. [quote name='zmierzchnica']O, a wydaje się naprawdę duża :) Śliczna jest. Oby szybko domek znalazła :)[/quote] jeszcze nie jest duza :cool3: to juz to co obok lezy jest wieksza troszke od niej ;)
  3. tu sunia jest po lewej stronie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images31.fotosik.pl/7/2e2549a614301923.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/7/2e2549a614301923.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/7/3d30d7c1780a6cba.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/7/3d30d7c1780a6cba.jpg[/IMG][/URL][/URL] a tu po prawej :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/7/1a09024bc05a1fe2.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/7/1a09024bc05a1fe2.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  4. Przedewszystkim dziekuje Folen za wstawienie na onki :Rose: Co do rodzicow to nic nie wiadomo ale wydaje mi sie sunia bedzie raczej średnia A miasto to Będzin
  5. Czy mógłby ktos wstawic sunie na forum owczarków Bardzo prosze :modla:
  6. [quote name='Edi100']Jak sytuacja?[/quote] nawet sobrze jutro jedna sunia ktora jest u mnie jedzie do Krakowa-ale jeszcze jedna szuka domku :shake:
  7. hoop w góre po domek :cool3:
  8. komu komu ta piekna sunie :lol: [IMG]http://images32.fotosik.pl/6/b548b894e71756d0.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Ana_Zbyska']Chyba duze beda, co? bo lapki maja spore :) Ja bym bardzo chciala miec drugiego psa, One mi sie strasznie podobaja.. Ale na razie mieszkam jeszcze z mama, a mama sie nie zgodzi na drugiego psa..:-([/quote] raczej beda duze
  10. Zakładam wątek suni która jest u mnie na tymczasie. Sunia mieszkała ze swoimi siosrtami ale wszystkie juz znalazly domki tylko ona wciaz czeka. Sunia ma ok. 4 miesiace,jest bardzo grzeczna i kochana. Jesli ktos mógłby w wolnym czasie pomoc mi pooglaszac gdzies sunie to bede bardzo wdzieczna Kontakt na pw lub pod nr.tel gg 8558482 mail:[email protected] a oto sunia: [U][IMG]http://images32.fotosik.pl/6/369ecf71760f9082.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/6/da23a6d0f32d97d3.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/6/b548b894e71756d0.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/14/d1b233689c87b5bf.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/14/ba1286af5dbf0eea.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/14/1adeefacba7d7c25.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/14/734c7b408e375288.jpg[/IMG] [/U]
  11. sunie juz u mnie sa kochane grzeczne i bardzo do siebie przywiazane szkoda ze trzeba bedzie je rozdzielic :-( Mniejsza sunia [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/6/369ecf71760f9082.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/6/da23a6d0f32d97d3.jpg[/IMG][/URL] Wieksza sunia [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/6/b548b894e71756d0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/6/1d2955a88ed216d9.jpg[/IMG][/URL] I razem :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/6/6c313460ea1b8c8f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/6/377cbe3e422397c3.jpg[/IMG]a tak sie kochaja [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/6/b51225dd95913ec0.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/6/b51225dd95913ec0.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  12. [quote name='Herspri']Jedna suczka dziś poszła do domku, 2 jadą jutro do MARTYNKA146 z czego jedna jedzie do Krakowa, czyli jedna zostaje na tymczasie. I urwiska zostaje.[/quote] no nie !!! takie wiadomosci a ja nic niewiem -super :multi: A ktora sunia zostala?? to moze jej osobny watek zalozymy :roll:
  13. [quote name='Ana_Zbyska']jejku, One sa sliczne! Duze pewnie beda, co? Ile suczek dalej czeka na dom?[/quote] jedna jedzie do domku w niedziele-to juz wstepnie ustalone,jedna bedzie u mnie na tymczasie ale to i tak w dalszym ciagu trzy sunie szukaja domkow z czego dwie DT
  14. Sunia Wiek-4 miesiace Miasto-Będzin Watek:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=91641[/URL] [IMG]http://images32.fotosik.pl/6/369ecf71760f9082.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/6/da23a6d0f32d97d3.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/6/b548b894e71756d0.jpg[/IMG]
  15. podnosze maluchy zeby nikt o nich nie zapomnial :roll:
  16. jutro dwie sunie przyjezdzaja do mnie a w niedziele prawdopodobnie jedna odwioze do Krakowa do Pani ktora dzwonila do osoby opiekujacej sie psami to chyba RYBKA83 ale niewiem bo dzwonilam i sie niedodzwonilam czekam az odpisze moze na maila albo zadzwonie pozniej jeszcze. Jesli wszystko bedzie ok to domkow szukac beda jeszcze dwie sunie jedna ta 3,5 miesieczna i jedna 7 miesieczna.No i jeszcze ta ktora bedzie u mnie na tymczasie ale to zawsze bezpieczniejsze niz garaz :lol:
  17. hallo podnosze maluchy gdzie jestescie domki??
  18. Podnosze maluchy bo z tego co wiem nic sie nie ruszylo jeszcze :shake:
  19. RYBKA83 odpisalam ci na pw ale mysle ze najlepiej bedzie jesli zadzwonisz do osoby opiekujacej sie psami.Numer jest w pierwszym poscie. Trzymam kciuki :lol:
  20. jeden maluch przyjedzie do mnie a co z reszta :shake: Prosimy o jakakolwiek pomoc:ogloszenia no i domki tymczasowe :roll:
  21. [quote name='Edi100']Poproś o allegro w tytule wątku. Tak chyba najszybciej[/quote] maja juz allegro,ta dziewczyna im zalozyla co najwyzej moge im grugie zalozyc :shake: Nikt ich nie chce :-(
  22. to jest historia tych pieskow.A zakonczenie jest takie ze w ciagu kilku dni trzeba im znalesc domki chociaz tymczasowe bo schronisko chce je zabrac. Pieski napewno szybko znajda dom,po podstawowych zabiegach pielegnacyjnych beda jeszcze sliczniejsze tylko te tymczasy chociaz narazie. Pomozcie bo ja juz nie wiem co robic,jestem na dogo niedługo i niewiem do kogo moge napisac gdzie oglosic :shake:
  23. z tego co juz wiem to sytuacja jest dosc poplatana ale i nie ciekawa. Psiaki nie trafily do schronu bo zaopiekowala sie nimi dziewczyna i weterynarz. Przebywaja w garazu obok lecznicy ale zaczynaja sie problemy bo podobno ten wet powiedzial w schronisku ze to ono powinno sprzatac tym pieskom i zajmowac sie nimi i schronisko w takiej sytuacji powiedzialo ze chce psy odebrac.Nie udostepnia klucza do tego garazu i podobno jeszcze jakies pieniadze za nie chca. Troche polatane ale tak mi przedstawila sytuacje dziewczyna ktora szuka pieskom domow
×
×
  • Create New...