Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. Moja sunia ma ogloszenia: [URL]http://http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=28419[/URL] [URL]http://http://www.adopcje.org/adopcja15482.html[/URL] [URL]http://http://www.allegro.pl/item404058958_sliczna_mala_sunia_szuka_domu.html[/URL]
  2. [quote name='ZUZANNA11']Ludziska... Zgłosiła się się do mnie pani z Piaseczna, ma domek z ogrodem. Zgadza się na warunki umowy. Potrzebuję kogoś do sprawdzenia domku i proszę o przesłanie umowy adopcyjnej.[/quote] tu w drugim poscie masz umowy [URL]http://http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25135[/URL]
  3. niema takiego oficjalnego bo byla pani zainteresowana z wroclawia tylko ze nie zgodzila sie na sterylke bo":ona chce miec wiecej pieskow" pozniej jednak zmienila zdanie diuna_wro zaoferowala sprawdzenie wszystkiego i kontrole sterylki ale nie moge sie z pania skontaktowac wiec domku niema :roll:
  4. mam domek zainteresowany sunia ale to domek w Zgorzelcu :)
  5. czy sunia szuka tymczasu czy bedzie tam czekala az znajdzie dom staly?
  6. śliczna :loveu: napewno niedługo znajdzie domek. Te oczy faktycznie...:-(
  7. tak niesmialo zapytam czy ktos pomorze mi pooglaszac mała? :roll:
  8. my pojechalismy z mala o 1 w nocy do weta bo ja pierwszy raz cos takiego widzialam i sie wystraszylam ze moze to jak pchly mi sie porozlazi po mieszkaniu i niebede mogla tego wytepic. Sunka ma jeszcze troche na brzuchu ale ciagle czeszemy czeszemy i czeszemy ale tez jeszcze piszczy troche jak sie drapie. faktycznie bidulki :shake: dobrze ze teraz juz grzeja doopki ;)
  9. zulugula czy twoje tez mialy te wszoły co moja sunia miala??
  10. sliczne sa :loveu: moja sunia nieda sie tak sfotografowac caly czas sie wierci :roll:
  11. nie zaszczepilismy suni bo Kasia mowi ze lepiej poczekac jeszcze tydzien wtedy jak nie bedzie sie nic dzialo to mamy przyjechac . Sunia jest bardzo madra na dworze zalatwia sie wie nawet ktora to nasza klatka ostatnio wystraszyla sie bo pies szczekal to uciekla do klatki i czekala prawie pod drzwiami.Bawi sie z moim kotem tylko ze kotka troche nie zna umiaru i czasami ja mocniej podgryzie oczywiscie domaga sie wejscia na łóżko i piszczy jak jest glodna a jadla by 24 na dobe :lol: Musze wymyslic jakies imie...:roll:
  12. [quote name='ocelot']A jak tam łapeczki? Nadal ciągnie? MartynaP mała spi z kotem?[/quote] no jakos tak sobie zasneli ale bawia sie super :lol:
  13. boze tak drobna sunia i 12 szczenaczkow :shake: podnosze bidulke ale to musial byc dla niej trudny porod-ile sie wycierpiala :-(
  14. wczoraj bylismy z sunia u weta bo sie wystraszylismy tych lokatorow w siersci okazalo sie ze to wszoly i jest ok-dostal preparat na to i wyczesujemy.Dalam jej tabletke na robaki i dzis juz sie pojawily w koopie.W poniedzialek jedziemy do formicy na szczepienie. Sunia jest bardzo kochana, bez problemu zalatwia sie na dworze biega i bawi sie chociaz wczoraj byla bardzo smutna ale dzis juz jest ok.Biega tylko za nogami mojego syna chyba lubi dzieci :roll: A oto ona [URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/245/13bcef81360d32bb.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/318/a2c7af43fec1851d.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/246/ebfc2079c8124ecc.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/246/dadad0e5e8ab4f16.jpg[/IMG][/URL]
  15. sunia jest u mnie jest kochana i przerazona musialam ja wykapac zeby mogla spac z nami ale... ma w siersci takie cos jak pchly tylko ze to jest biale normalnie sie rusza niewiem co to jest zastanawiamy sie czy do weta gdzies podjechac napiszcie co to moze byc
  16. dopiero dojada ok 23:30 to jak nie dzis to zaraz jutro zdam relacje i zrobie mu foty :lol: zmykam bo musze ogarnac troche moj domek
  17. ale sie narobilo przez ten caly dzien :-o czekam na telefon zwarta i gotowa aby po szczeniorka jechac ;)
  18. [quote name='an1a']No tak, ale całej gromadki nie jestem w stanie zabrać, mojemu psu by siadła psychika ;) Nie wiem w jakim są wieku, dlatego się zapytałam.[/quote] Zuzanna jeszcze niewie jak zlapie jednego to sie rozezna w jakim sa wieku ;)
  19. zrobiłam suni allegro mam nadzieje ze ktos ja wypatrzy bo jest mi bardzo smutno jak sobie pomysle ze ona sama tam zostala i napewno teskni za maluchem :-( [URL]http://http://www.allegro.pl/item398554874_sunia_owczarka_bardzo_pilnie_szuka_domu.html[/URL]
  20. kurcze wyobrazam sobie mieli tylko siebie a teraz mama zostala sama :-( boze gdzie by znalesc cos dla mamusi :shake: Reno2001 daj znac kiedy gdzie i o ktorej mam byc ;)
  21. uffff kamien z serca-jak on sie miewa??? jak mamusia???? ktos go "oddal" czy poprostu wybral sie na spacerek??
  22. [quote name='Anashar']Ja się boję brać pod uwagę czarniejsze scenariusze...[/quote] ja tez ale jesli sie nie znajdzie to wiecej jak pewne ze ktos go zobaczyl i wziol skoro mama byla dzis ale bez synka. Moze popytac ludzi albo faktycznie ogloszenia ze zaginał?? Z drugiej strony biedna mamusia teraz sama zostala :-(
  23. [quote name='Anashar']Może porozklejać ogloszenia? Może ktoś przygarnął malucha?[/quote] tez mi sie tak wydaje ze go poprostu ktos zabral-chyba by nie odszedl od mamusi ?
  24. czy psiaki sie odnalazły? widziano je? kurcze jak juz wszystko jest to psiaczki znikneły :shake:
×
×
  • Create New...