-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
sunia hoop na pierwsza-no gdzie ten domek???:shake: -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
sunia hooooooop w góre ;) -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='zmierzchnica']A może Yoko (czyt. joko)? ;) W górę psiunia. Chociaż pewnie nowy właściciel nada małej własne imię :) oby jak najprędzej! :)[/quote] no napewno tak ale takie cmokanie i gwizdanie to bez sensu :shake: -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Podnosze sunie . Czeka malutka na kochajacy domek :shake: -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
no nie a do suni znowu nikt nie zajrzał :-( Nawet imienia jeszcze niema bo dopiero dwie propozycje :shake: Podnosze sliczna sunke-patrzcie jaka ona piekna :loveu: -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
śliczna sunia szuka domku :roll: -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
ja z nia rozmawialam na gg jak jeszcze sunie byly w Cieszynie ale rozmowa byla krotka bo odrazu dziewczyna opiekujaca sie psami powiedziala ze nie da rady zawiesc je tak daleko -skontaktuje sie z nia jeszcze raz -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba']Witajcie, właśnie po raz pierwszy trafiłam na ten wątek... mam pewien pomysł , może zadzwonić do tej kobiety, ona szuka ONka... wklejam wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=88546[/URL] A sunieczka piękna i te uszka, po prostu boskie :loveu:. Propozycja na imię: Heidi [I]/Haidi/[/I]. Tak z niemiecka, ale w końcu to prawie owczarek niemiecki. :cool3:[/quote] ja juz z nia rozmawialam ;) ona mieszka gdzies kolo Poznania to by ktos musial spradzic domek no i transport trzebaby zalatwic -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
hop w góre po domek Nikt sie nie interesuje taka sliczna sunia :shake: -
z tego co ja wiem i co zaobserwowalam na moich psach to kasza wywoluje biegunke dlatego np.jedza ja ludzie ktorzy maja zatwardzenia a ryz z kolei nie wywoluje takich rewolucji bo podaje sie go np. dzieciom gdy maja biegunke. Jak moje psy jadly kasze to faktycznie mialy biegunke a jak zmienilam na ryz to pomalu im przeszlo.Makaron podawalam tylko od czasu do czasu dla urozmaicenia.
-
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Folen']Tak ,zaproponuje tej osobie sprawdzenie jak to jest wysłać się pocztą.. :mad: Cześć malutka, jak się dziś miewa?[/quote] mozna powiedziec ze coraz lepiej,coraz bardziej pewna siebie i coraz bardziej ufna Anashar dziekuje bardzo -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='RYBKA83'] na spacerkach jest ciężko bo psinka nie wie zabardzo jak się zachowac,jest przerażona,dziś narobiła mi takiego wrzasku jak piesek ją chciał obwąchać ze bidulka kłapała szczęką na oślep:-( musiałam wziąć na ręce i cały czas głaskać by się uspokoiła....ale w domku za to jest przeeekochana:loveu:[/quote] dokladnie takie same sa.Jedyny problem to wychodzenie na dworek :shake: a w domu wszystko ok nie ten sam pies [U]Folen -szkoda ze sie sam nie wysle i nie zobaczy jak to jest [/U] -
Cztery zamarzajace w garazu szczeniaki juz w nowych domkach :)))))
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Ja mysle ze RYBKA83 moglaby wklejac zjecia i opisywac co tam u suni w watku Foto[B] Blogi [/B]a poprosze o usuniecie tego watku.Tak??? -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
jak miło ze wreszcie ktos do suni zajrzał ;) Jak te swoje uszyska postawi to wyglada cudnie :loveu: Szukamy domku dla suni-kochajacego i odpowiedzialnego Sunia jeszcze musi poznac swiat duzo rzeczy ja przeraza-wymaga baaardzo duzo cierpliwosci. -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Najnowsze zdjecia suni :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/14/d1b233689c87b5bf.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/14/d1b233689c87b5bf.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/14/ba1286af5dbf0eea.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/14/ba1286af5dbf0eea.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images32.fotosik.pl/14/1adeefacba7d7c25.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/14/1adeefacba7d7c25.jpg[/IMG][/URL][/URL] a na koniec najlepsze :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images31.fotosik.pl/14/734c7b408e375288.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/14/734c7b408e375288.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
Cztery zamarzajace w garazu szczeniaki juz w nowych domkach :)))))
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']czy tytuł wciąż aktualny?[/quote] juz zmieniony ;) -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
wlasnie rozmawialam z Panem ktory chcialby pokochac sunie.Niewiem jakos tak na sama mysl ze moze tak byc ze oddam ja w nieodpowiednie rece to az :placz: Sunia potrzebuje tyle cierpliwosci-ona nic niewie nic nie umie i nic nie rozumie a jak ktos tgo nie zrozumie? :-( -
Cztery zamarzajace w garazu szczeniaki juz w nowych domkach :)))))
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
sunka napewno sie "odnajdzie "w nowym domku ;) u mnie tez tak bylo najpierw bardzo spanikowala a po dwoch dniach jak je wolalam to ona pierwsza przychodzila. U mnie pierwszy spacer to byl koszmar takiego krzyku narobily ze ludzie mysleli ze cos im robie :diabloti: Bardzo sie ciesze ze sunia wreszcie dotarla do Ciebie :razz: Siostra strasznie za nia teskni-nie moze sobie miejsca znalesc :-( ale cuz zrobic... -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
ogłaszam casting na imie dla suni,jak mi sie tu nie posypia propozycje to :mad: Sunia jest juz coraz bardziej ufna,przyjdzie jak sie ja zawola,nie boi sie juz rak ktore chca ja poglaskac nie reaguje ucieczka na kazdy halas jaki uslyszy. Poprostu same postepy ;) A dzis w planach:nauka chodzenia na smyczy :cool3: -
Cztery zamarzajace w garazu szczeniaki juz w nowych domkach :)))))
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Edi100']Czy suńka ma już jakies lokum? coś ucichło:roll:[/quote] sunia jest u mnie na tymczasie to jej watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=91641[/URL] -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
i sunia na pierwsza ;) zobaczcie jaki ma ładny banerek...:cool3: -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Hopaj sunieczko po nowy domek na pierwsza :lol: -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Nic nie trzeba zmieniac dziekuje bardzo :Rose: -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='zmierzchnica']Ślicznotka na pierwszą. Sunia, szczeniaczek - nic tylko brać, opiekować się i kochać! :) Ogłoszę ją na kupiepsa.pl - jaki kontakt mam podać? Numer komórki tylko, czy coś jeszcze?[/quote] no jeszcze mozna maila:[email protected] i gg 8558482 dziekuje bardzo ;) -
Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
hoop w gore malutka :roll: