-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Cztery zamarzajace w garazu szczeniaki juz w nowych domkach :)))))
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
sprawa staje sie coraz bardziej pilna [B][SIZE=4]szczeniaczkom grozi schron[/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=Red]prosimy pomozcie[/COLOR][/SIZE][/B] -
Cztery zamarzajace w garazu szczeniaki juz w nowych domkach :)))))
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
prosimy o ogłoszenia no i o domki :) -
Cztery zamarzajace w garazu szczeniaki juz w nowych domkach :)))))
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
nikt nie zagląda do malutkich biedulek :-( -
Cztery zamarzajace w garazu szczeniaki juz w nowych domkach :)))))
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z dziewczyna opiekujaca sie psiakami. Psy zostaly przywiezione do weta bo wlasciciel chcial je uspic,bylo 5 szczeniakow 2 psy i 3 suczki.Pieski juz znalazly domki zostaly 3 suczki no i ta jedna starsza. Beda w najblizszym czasie odrobaczane a ze szczepieniami dziewczyna chce poczekac bo powiedziala ze po szczepieniach pieski moga sie zle poczuc,miec goraczke itp. a w takich sytuacjach wymagaja "cieplego kata" a nie zimnego garazu.W kwesti zywienia itp. rzeczy sama sobie poradzi tylko zalezy jej zeby pieski znalazly domy chocby tymczasowe bo wiadomo jak zimno jest w nocy. Dziewczyna jezdzi do nich codziennie ale wiadomo jak to jest jak sie niema na na wszystko oka na bierzaco bo dzis sa a jutro niewiadomo dlaczego moze ich nie byc. [CENTER][B][SIZE=5][COLOR=Magenta]PROSIMY O DOMKI TYMCZASOWE[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] -
Cztery zamarzajace w garazu szczeniaki juz w nowych domkach :)))))
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Podnosze maluchy Kurcze no...:placz: nic nie wiem pisze i pisze ale dziewczyna sie nie odzywa. Niewiem czy byly odrobaczane,czy czegos im trzeba moze jedzenia?Niewiem czy dziewczyna tam pracuje czy tylko te psiaki odwiedza nic nie wiem no :placz: -
Cztery zamarzajace w garazu szczeniaki juz w nowych domkach :)))))
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Moze ktos moglby podejsc i zobaczyc co z pieskami pewnie trzeba je odrobaczyc.Zapytam o dokladny adres tylko zeby ktos mogl tam isc i zobaczyc -
" Sztuka latania " :( 3 miesieczna oneczka JUZ W SWOIM DOMU !!!!
MartynaP replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
supeeeeer :multi::Cool!: wreszcie sie doczekala slicznotka -
Cztery zamarzajace w garazu szczeniaki juz w nowych domkach :)))))
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
tel.do dziewczyny opiekujacej sie jest na samym poczatku watku.A o szczepienia i odrobaczenia zapytam jutro bo dzis jakos dziewczyna mi "zniknela" bez slowa. -
Cztery zamarzajace w garazu szczeniaki juz w nowych domkach :)))))
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Edi100']Biedne maluchy:( One są same w tym garazu? Domy potrzebne:([/quote] niestety same opiekuje sie nim dziewczyna ale wiadomo jak to moze byc w garazu przy takim zimnie :shake: -
Cztery zamarzajace w garazu szczeniaki juz w nowych domkach :)))))
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Jeszcze bardzo bym prosiła o pomoc w ogłoszeniach.Allegro juz maja ale jakby ktos moglby je gdzies jeszcze wrzucic to bede bardzo wdzieczna -
Cztery zamarzajace w garazu szczeniaki juz w nowych domkach :)))))
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Jutro bede wiedziala czy moe zabrac dwa szczeniory-jesli moja siostra uprosi meza to weznie ta starsza sunie no i ja jednego ale to i tak dwa potrzebowac beda tymczasu. Oh gdyby nie ta zima ...:shake: -
Cztery zamarzajace w garazu szczeniaki juz w nowych domkach :)))))
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
psiaczki do gory...hop!!!! -
Cztery zamarzajace w garazu szczeniaki juz w nowych domkach :)))))
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
podnosze bo pilne bardzo-te psiaki zamarzna w garazu :placz: -
[CENTER][COLOR=Red][SIZE=6]Sunie maja juz domki jedynie jedna jest w DT ale ma juz osobny watek [/SIZE][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=91641[/URL] [/CENTER] W Cieszynie koło lecznicy weterynaryjnej przebywaja 4 szczeniaki. Trzy z nich to suczki z jednego miotu maja 3 miesiace a jedna suczka jest starsza ma ok 7 miesecy. Obecnie przebywaja w garazu co nie jest dobrym wyjsciem zwlaszcza teraz gdy temperatury sa juz nie ciekawe. Pilnie potrzebuja tymczasu ja postaram sie wziasc dwa ale to i tak reszta bedzie dalej w potrzebie Podaje kontakt do pani opiekujacej sie: 508-505-577 To 3 suczki-siostrzyczki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/189/bf5878d0408c7ef8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/189/15f7cf4f1413f0a7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/102/8e17f01962fc1a9e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/102/2087ae1bcd113ae7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/101/54fce1024b7da384.jpg[/IMG][/URL]
-
Podarowano im życie - wszytkie psiaki w nowych domach
MartynaP replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Myślę, że allegro to świetny pomył![/quote] no to moge zrobic tylko musialabym wiedziec ktore dokladnie zostaly jeszcze i jak mam napisac?-ze gdzie obecnie sa?? -
" Sztuka latania " :( 3 miesieczna oneczka JUZ W SWOIM DOMU !!!!
MartynaP replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Ja nie rozumiem tego ciaglego pisania ze-"mama nie miala kiedy zadzwonic" jezeli sprawa jest pilna a ktos czegos bardzo chce to zadzwonic mozna zawsze-w samochodzie, w autobusie ,w sklepie itp. po to sa tel.komorkowe.Mysle ze wystarczyloby zadzwonic powiedziec nazwisko date przyjazdu i juz...wiadomo ze reszte dowiecie sie na miejscu bo takich sprw sie nie zalatwia przez tel. Nierozumiem cie mozesz miec ta cudowna psinke ale cos malo sie starasz, wyobraz sobie ze sa ludzie ktorzy by chcieli a nie moga-napewno by sie bardziej wysilili...sory!!! -
matkę adoptowano, cudny szorściak Spike już ma dom!
MartynaP replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wilejkaros']Martynka, a który Śląsk reprezentujesz? ;) Górny czy Dolny?[/quote] ...Górny-taka mała mieścinka :roll: ale do Katowic mam prawie rzut beretem :cool3: -
Podarowano im życie - wszytkie psiaki w nowych domach
MartynaP replied to beka's topic in Już w nowym domu
ja moge zrobic allego napewno ktos sie zglosi po te slicznosci :loveu: -
3-miesięczna Zuzia ze złamana łapką ma juz wspaniały domek !!!
MartynaP replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
ja moge zrobic allegro tylko prosze o namiary jak cos -
Wyjątkowo mądry Kubuś mieszka z kotem w cudownym domku .
MartynaP replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
[quote name='BIANKA1']Mam zdjęcia , ale nie mam programu żeby je otworzyć , a syna nie ma :placz:[/quote] hmmm to mysle ze wystarczy jak komus przeslesz ze swojej skrzynki w postaci takiej jak dostalas -
matkę adoptowano, cudny szorściak Spike już ma dom!
MartynaP replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']Mamy DT ale płatny a jak wiadomo niewiele kasy więc jak mogłabys zabrać do siebie Spikyego to byłoby superowo :lol:[/quote] moglabym go wziasc,moge zrobic allegro.Musiałby ktos pomocw transporcie-aktualnie jestem caly czas na chorobowym wiec niema problemu.Przed przyjazdem do mnie musialby byc zaszczepiony na wirusowki (moge nawet dolozyc do tych szczepien) poniewaz kilka miesiecy temu mialam psy chore na parwo.Mieszkanie zostalo zdezynfekowane i juz troche czasu minelo ale ostroznosci nigdy za wiele tymbarziej ze tak czy siak bedzie musial te szczepienia kiedys przejsc.Dodam jeszcze ze niedawno przebywal u mnie chwilowo szczeniak i do dzis jest wszystko ok czyli to kolejny znak ze zniszczylam chyba tego wirusa ( a uwierzcie mi robilam co moglam) tym bardziej ze obecnie przebywa u mnie pies ktory mieszkal ze mna i z moimi rodzicami i po wyprowadzce do wlasnego M chcialam go zabrac ze soba. Takze tymczas oferuje a ze wiem ze macie pewnie bardziej zaufanych wetow wole zeby byl zaszczepiony przed ewentualnym przyjazdem do mnie-jak juz pisalam moge sie dolozyc.A za utrzymanie psinki oczywiscie nie chce pieniedzy dodam jeszcze od siebie duzo opieki i milosci. -
matkę adoptowano, cudny szorściak Spike już ma dom!
MartynaP replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
czy te male pieknosci maja juz dt -
Łódź 5-tyg. suczka szuka domu! / Ma domek
MartynaP replied to Tobiaszowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tobiaszowa']Dziękuje wszystkim za pomoc, jak na razie nie ma chętnych :( Możecie też podać mój numer tel. 511-138-319, ponieważ rodzina Martyny prosiła, żeby kontaktować się najpierw ze mną, a ja mam im przekazać,gdyby ktoś zechciał przygarnąć sunię.[/quote] to dopisze numer na allegro Jestem pewna ze ktos sie odezwie :lol: