Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. urcze tez bym cos wplacila ale chce miec kase jak szczeniorek juz dojedzie zeby mu zrobic szczepienia i odrobaczyc go takze tez pewnie moglabym jakies grosze :( zuzanna a moze Jaaga jest na mapie dogo i bedzie moze do niej numer telefonu
  2. no własnie ten transport :shake: ZUZANNA11 odpisalam na pw
  3. moge zaoferowac tymczas ale niestety dla maluszka na mamusie nie mam szans :-(
  4. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]link mi nie wchodzi :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to niewiem czemu wejdz sobie na moje watki i tam bedzie na 10 stronie o : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=91641"][B]Sunia szczeniaczek mix ONka szuka domu-sunia ma juz domek[/B][/URL] albo o szczeniaczkach zamarzajacych w garazu zreszta ten tytul u gory sie otwiera o mix onku
  5. [quote name='emilia2280']jak daleko jest od Bédzina do Jastrzébia?[/quote] 63,95 km ;)
  6. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]Martynko- a czy miałaś już jakieś psiaki/ szczeniaki na DT?? wiesz jak opiekować sie taką kluchą???[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czy zajmowałaś sie bezpośrednio adopcją???[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tak ino pytam, bo i tak o DT bede rozmawiać w poniedziałek z szefem ;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] miałam dwie sunie [URL]http://http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=91641[/URL]
  7. [quote name='emilia2280']woooooowwww. Martyna da psince DT!![/quote] no tak ;) tylko tak mysle mysle i cos ciezko mi ten transport wymyslec :shake:
  8. jestem z Będzina cos postarałabym sie wykombinowac z transportem-napewno bardzo sie postaram
  9. to ja moze tak niesmiało zaproponuje jednemu szczeniorkowi tymczas :roll:
  10. wiem własnie niech mała zdrowieje u ciebie jak najszybciej ;)
  11. powiem tak:obecnie jestem na etapie poszukiwania owczarka z hodowli po jakiejs tam nizszej cenie do tego czasu myslalam zeby wziasc psiaka jakiegos na tymczasi mu pomoc.Moj maz zakochal sie w tej twojej kluseczce ale skoro ona ma u ciebie opieke i bedzie az nie znajdzie domu stalego to poprostu ja poszukam jakiegos innego potrzebujacego psiaka.Nie moge spelniac kaprysow meza tylko chce sie kierowac tym zeby jakiemus potrzebujacemu pomoc-bo szczeniorkow szukajacych dt nie brakuje cos ostatnio
  12. mowi ze niema jak dojechac bo nasze auto to jestr krotkodystansowiec :roll:
  13. boze biedulka mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze jest cudna :loveu: maz mi tu nie daje spokoju-jak dziecko jak sie uprze to niema gorszej rzeczy :shake:
  14. a jak malutka zdrowieje?? moj maz sie w nij zakochal powiedzial ze ja chce!!! :evil_lol:
  15. coś cioteczki nie przyjmują tych zaproszeń :mad:
  16. MartynaP

    rodowód

    obserwowalam ogloszenie jeszcze z ciekawosci i aukcja zostala odwolana. Powod jaki podal ten pan to taki ze pieski sa chore i wymagaja leczenia :shake:
  17. MartynaP

    rodowód

    :mdleje: nie wiedzialam ze to w zwiazku sie dowiem takich rzeczy-jakas niedoinformowana jestem... dobrze ze na dogo sie czlowiek czegos dowie i douczy :evil_lol: pewnie ze zadzwonie dzieki bardzo ;)
  18. MartynaP

    rodowód

    [quote name='diabelkowa']dzwonic probuj dalej ale psa poszukaj gdzie indziej :-)[/quote] jutro tez sprobuje moze odbierze,na maile tez nie odpisal. No poszukam tylko cos ciezko mi to idzie-niewiem od czego zaczac ale coz pomalu pomalu.....
  19. MartynaP

    rodowód

    nestety przez caly dzien pan nie dbieral tel.-uwazam ze to troche nieodpowedzialne
  20. MartynaP

    rodowód

    [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Nie daj zarobić pseudohodowcy.[/quote] nigdy w zyciu :shake:
  21. MartynaP

    rodowód

    ło matko ile tego jest w zyciu ym nie pomyslala ze az tyle rzeczy musi miec pies z rodowodem :lol: [SIZE=1] czy moge zalozyc nowy temat na grupie owczarkow i podac tam linka do tego watku-czy to nie naruszy regulaminu-dostalam zolta kartke na innym forum wiec wole sie zapytac[/SIZE]
  22. MartynaP

    rodowód

    aaaa to luzik my chcielibysmy onka do kochania nie do wystaw i hodowli ;)
  23. MartynaP

    rodowód

    [quote name='sodalis']Nie koniecznie pies z wada genetyczną jest PETEM. Pies bez wady też może być PETEM.[/quote] ale to i tak z jego zdrowiem jest wszystko ok??? tylko nie moze yc na wystawach i ewentualnie zeby hodowle zalozyc tak??
×
×
  • Create New...