[quote name='Aleksandra_B']Ponieważ mam mnóstwo psich folderów ze zdjęciami, każdy zatytułowany imieniem psiaka, musiałam coś wymyślić i dla Niego, u mnie w komputerze powstał dla Niego folder pod tytułem Punio, może się przyjmie ;)
oto on właśnie:
[IMG]http://images32.fotosik.pl/271/a96c907b35289a8dmed.jpg[/IMG]
[/quote]
śliczny jest-dobrze że juz bezpieczny :lol:
chyba bedzie duzy?? takie łapciochy ma...