Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Denisek już troche schudł, teraz rzeżbi mięśnie:)
  2. Ale o Suchej Beskidzkiej słyszałaś? No musiałaś chyba...:crazyeye:
  3. Może ktoś się skusi na taki bannerek? Sorki za offika, ale Miśtek musi się pokazywać...
  4. Podstawą aukcji na allegro są zdjęcia, wystawiaj. Bartuś w góre! Masz takie piękne imię, jak mój TZ;)
  5. NO:] Byłam tam na koloni. Porąbka jest jakieś 30 km odemnie! To chyba nie daleko? Stryszawa jest przed Suchą Beskidzką
  6. To które zdjecie chcecie mieć w bannerku? Całuski dla Aduni:)
  7. Odemnie??? Ładniejszy?????? No wiesz!;) Ja nie jestem aż tak gruba;)
  8. A mi się podoba i piesek i bannerek (to on mnie tu zwabił:cool3: ) Basia mieszkasz blisko mnie:)
  9. A co ja mam w podpisie! Umiera, dlatego bołabym się go dać na DT, bo jak komuś tam...:( Najlepszy był był hotel. Nie wiem, nie mogłabym nikogo nim obciążyć...
  10. [quote name='Bodziulka'] z Ciocią :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  11. Darma jest super sunią, dlaczego o niej zapominacie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Łeee
  12. Ja pamiętam! Zawsze! Teoniu wznoś się!
  13. No ja też ciągle zaglądam, a pisze od czasu do czasu, bo po co mam zaśmiecać wątek:) Najlepszym dowodem jest liczba wyświetleń wątku, a liczba postów:) Pozdrowionka dla Adzi:)
  14. Jak tam nasz śliczny piesek?:)
  15. Bubulinko jesteś piekna i masz najfajniesze imię na świecie!
  16. Ja zwariuje, biedactwo najchudsze:(:(:( Ale że szczekał? Nie uwierze:) To super:)
  17. Dzięki sugarr:) Prawda, że jesteśmy z Denisem podobni:) :D Denisek ma się dobrze, zasypałam mu ranę jakimś proszkiem przyspieszającym gojenie. No już mu się zabliźnie, ale wczoraj krew tryskała...:/ Eh takie te nasze pieski, ciągle trzeba na nie uważać;)
  18. Zosiu tak mi przykro:( Misio był naprawde pięknym psem i bardzo niezwykłym! Tak Ci zazdroszczę, że był twój, że go miałaś! Mam nadzieję, że doceniasz to. Niestety życie takie jest, że nie ma w nim tylko pięknych chwil. Ból, smutek, rozstania i śmierć są częścią życia. Tak jak pisałam Ci na PW, nie smuć się proszę, bo powiedziałam już mojemu Reksiowi, żeby zaopiekował się Misiem. A że on mnie zawsze słuchał, napewno się postara. Pójdę jeszcze dziś na grób Reksia i przypomnę mu to, gdyby zapomniał. Jestem pewna, że się dogadają! Zosiu nie smuć się już, bo Miś jest napewno szczęścily i był, tu na ziemi.
  19. Zobaczcie: Noemik post 86 Asior 87;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39406&page=9[/URL]
  20. [quote name='kiwi']dzisiaj wieczorem więc pojawi się sporo bazarków :D [/quote] A te bazarki to dla kogo? Znalazłam jedną bluzkę...:p Ale wątków nie ma!
×
×
  • Create New...