Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Lizusy:D ale to prawda, hihi:)
  2. Ojej jak Ci dobrze:) Ja uwielbiam spacerki z nim:) Widziałam Tea przedwczoraj, dałam mu ciacha, ale bardziej smakowały sąsiadowi;)
  3. Byłam wczoraj w schronie przelotem, nie było Miśtka w boksie... :( Mam nadzieję, że wzili go do szpitala. Nie zdąrzyłam się zapytać, wogóle nikogo tam nie było...
  4. Dziś jak mi się uda odwiedze mojego Teofila:):*
  5. Będę dzwonić dziś do jednego pana, dobry człowiek, poprosze go o tymczas dla Miśtka, może się zgodzi:( Już mam taki plan, że się zgodzi, a ja mu piesiora podżuce w pt lub nd:D :evil_lol: Wiem, że to super gościu i że ma wielkie serce, bo odbierałam od niego ogromne pudło z lekami, po jego zmarłym piesku:( Ale czy się uda??
  6. Ktoś prosił mnei o bannerek, ale z takim zdjęciem to nie poszaleje;) Może być, jak będą te nowe zdjęcia? Czyli po niedzieli?
  7. Ja to od razu bym poszła na ER i kombinowała z ubezpieczeniem:D
  8. Cioteczki [B]Miśtek[/B] jest w bardzo złym stanie, ledwo chodzi i przewraca się! Nie wiem jak można mu pomóc:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46696[/URL]
  9. Ale fajny zwierzyniec:) Śliczności! Żołwik przesuper:)
  10. :) Denis cały czas sam spaceruje po ogródku, ale na spacerze po wsi, ciągle się czegoś boi, czasem nie chce iść, to pewnie przez kiepski wzrok. Ale tak jak piszecie, ma mnie i nic mu nie grozi;)
  11. Zrobiłam bannerek, narazi nic nie wymyśle:( ŁEE Potrzebny tymczas...
  12. Wywraca się? I co teraz!!!:(:(:(:( HELP!!!!!!!!!!!!!!
  13. Asior a kiedy go widziałaś? Czyli jednak pani się nie spodobał:(
×
×
  • Create New...