Fotki z czwartku:)
Teoś przystawia się do głaskania:) Czyż nie jest boski!!!!!!!!!!
[IMG]http://images20.fotosik.pl/189/decd1393edb3eefbmed.jpg[/IMG]
Teoś i psie ciacho, ale coś wybrzydzał;)
[IMG]http://images20.fotosik.pl/189/113a209f001d4e5amed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images21.fotosik.pl/134/3e6342f7c611e001med.jpg[/IMG]
Spójrz na mnie i daj mi miłość!!!!
[IMG]http://images22.fotosik.pl/80/ac295f7ed9d40c7emed.jpg[/IMG]